Sign in to follow this  
Followers 0
Guest Vafeel

WoW FE

13 posts in this topic

nie chce mi się zbytnio jeszcze raz przeszukiwać tych stronek z serwerami dlatego zrobię to nieco niestandartowo... mianowicie macie tu exprot z mojej listy do WoW FE z zapisanymi serwerami. wszystkie są polskie, a w komentarzach powinno pisać jakie to typy serwerów.

mam nadzieję że u wszystkich działają przyciski "Web" i "Register" ... jeżeli nie to poszukajcie danego serwa po nazwie na WoWStatus ;)

dobry pomysł :-) proponuję dorzucić go jeszcze do jakiegoś dzialu Download jeżeli taki istnieje tu ;-)

lol nie czaje zupełnie tego pytania :-P to tylko taka sentencja w podpisie :-) a jakbyś nie wiedział to jest z Baldur's Gate 2 ;-) jak pograsz to zrozumiesz co będziesz z tego miał :-D

a fajne to wogle ale i tak niechce mi sie w takie cos grac :!:

cóż za perfidne nabijanie postów. takie pisanie byle co aby było :-/ no comments normalnie...

piszesz jakbyś nie wiedział wogule o czym piszesz, "fajne to", "takie cos"... a grać Ci się w to niechce bo nie dorosłeś jeszcze do tego :-P

hmm to ja tez ponabijam .... nesta dlaczdego w sygnaturze masz dwa razy pomogl i raz przez U a raz przez Ă hmmm interesujace .. :P

Sign in to follow this  
Followers 0