Sign in to follow this  
Followers 0
Guest Sergi

Resists

15 posts in this topic

Idziemy do Stormwind do the cathedral - tam jest trener first aidu uczymy sie jej i dostajemy po 200resistow na fire i na shadow (tych resistow nie pokazuje nam opcja po nacisnieciu C - charackters ale je posiadamy o czym mozecie sie sami przekonac)

gram na 1.9.4 i dziana (na 1.8.2 tez dzialalo - ale czy na 1.10 dzilac to bedzie to niejestem pewnien

a do byle jakiego first aid trainer trzeba pujść ?? bo ja gram Hordom to raczej nie pogadam z tymi w SW :]

to przejdz na strone alliance, mamy mleko i ciasteczka ^^

Ciekawyyy bug, będe musiał testnąc..

Naucz się tyle ile da rade... tak sądze conajmniej bo jeszcze nie próbowałem :P

A komuś to dzała?

watpie czy to bajka ja gram na takim servie gdzie ten bug dziala moze to blad admina jesli wam niedziala to sory. tak jak juz powiedzialem u mnie dziala wiec chcialem sie informacja pochwalic

lol a skad wiesz ze nie dziala jak to nie pokazuje tyxh resistow

Valastrash jednym zionieciem mnie zabijal nauczylem sie first aid i nawet mnie nieruszalo jak joz mowilem na moim servie to dzialalo sprawdzone jest przezemnie ja tlyko chcialem sie podzielic wiedza moze na waszych servach to niedzialac ...

A może po prostu sobie walnąłeś zamiane spella i rzuciłeś na siebie +120 fire resistance i po prostu zapomniałes?:P

Sign in to follow this  
Followers 0