Skocz do zawartości

Darkwizard.pl - Prywatne serwery, MMO, poradniki, cheaty. używa ciasteczek. Przeczytaj Polityka Cookies aby dowiedzieć się więcej.    Akceptuje
Akceptuje
Witaj na forum Darkwizard.pl
Jeżeli posiadasz już konto, to pozostało Ci jedynie się zalogować.

W przeciwnym wypadku możesz utworzyć konto.

Zakładając konto:
  • Zbierasz punkty w systemie wynagrodzeń(nowość! - w wersji beta) i wymieniasz je na bony, prepaidy, i inne nagrody!
  • Rozpoczynasz nowe tematy, udzielasz się w aktualnych tematach <- dzielisz się tym co lubisz a przy okazji zyskujesz
  • Zdobywasz nowe doświadczenia i nowych znajomych
  • Wchodzisz w skład rozwijającego się projektu

PS. Życzymy miłego czytania - ekipa Darkwizard.

Wpe Pro VS. LACD

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

Guest_Vafeel_*

Guest_Vafeel_*
  • Guests
wiem że gdzieś tutaj był taki temat, ale nie znalazłem tam odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie :-) czy da sie używać Wpe Pro na serwerze z LACD. ten motyw z BWH dziala jaknarazie idealnie, więc chciałem zrobić to samo z Wpe Pro. może mi ktoś powiedzieć czy to przejdzie ? ;-)

Guest_wiciu_*

Guest_wiciu_*
  • Guests
Jezeli chodzi o mnie to uzywalem tylko Papa.exe zmodyfikowane Wpe pro na kazdym dzialalo z LAcd wiec mozesz sprobowac ;-)

Guest_Vafeel_*

Guest_Vafeel_*
  • Guests
ok, to powiedz mi co i jak żebym nie musiał szukać to dostaniesz "Pomógł" ;-) najlepiej na gg :-D

Guest_wiciu_*

Guest_wiciu_*
  • Guests
Czyli ?? Pape mozesz sciagnac z forum :-)

[ Dodano: Wto 04 Lip, 2006 ]
Albo moge Ci wyslac jak chcesz ;-)

Guest_Vafeel_*

Guest_Vafeel_*
  • Guests
to wiem, ale co dalej z tym zrobić ? stosować zamiast Wpe Pro czy zamieniać jakieś pliki ? :-)

Guest_wiciu_*

Guest_wiciu_*
  • Guests
Właczasz server sobie tam grasz i Pape wlaczasz bez tego spermedit :-p

[ Dodano: Wto 04 Lip, 2006 ]
Dziala czy nie dziala ;-) powinno byc dobrze

Guest_Vafeel_*

Guest_Vafeel_*
  • Guests
aha, czyli to pape.exe odpalam zamiast wpe pro.exe i to (pape.exe) nie potrzebuje pozwolenia na dostęp ? (grant permission)

Guest_wiciu_*

Guest_wiciu_*
  • Guests
Zalezy bo jak bedziesz chcial wejsc samym Wow.exe to potrzebuje a jezeli Lacdem to nie i WoWc to tez nie ;-)

Guest_Vafeel_*

Guest_Vafeel_*
  • Guests
no i to się nazywa odpowiedź :-) gram narazie na LACD to się obejdzie bez pozwoleń widze :-p dzięki za pomoc :-)

Guest_wiciu_*

Guest_wiciu_*
  • Guests
Lubie byc potrzebny ;-) Luuuz

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych