Skocz do zawartości

Darkwizard.pl - Prywatne serwery, MMO, poradniki, cheaty. używa ciasteczek. Przeczytaj Polityka Cookies aby dowiedzieć się więcej.    Akceptuje
Akceptuje
Witaj na forum Darkwizard.pl
Jeżeli posiadasz już konto, to pozostało Ci jedynie się zalogować.

W przeciwnym wypadku możesz utworzyć konto.

Zakładając konto:
  • Zbierasz punkty w systemie wynagrodzeń(nowość! - w wersji beta) i wymieniasz je na bony, prepaidy, i inne nagrody!
  • Rozpoczynasz nowe tematy, udzielasz się w aktualnych tematach <- dzielisz się tym co lubisz a przy okazji zyskujesz
  • Zdobywasz nowe doświadczenia i nowych znajomych
  • Wchodzisz w skład rozwijającego się projektu

PS. Życzymy miłego czytania - ekipa Darkwizard.

KURDE NIEWIEM CO JEST Z TYM PATCHEM 1.11.1 i hackem 1.11.1

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Guest_Patryk_*

Guest_Patryk_*
  • Guests
Witam /.... no znowu mam taki problem istalowalem patcha 1.11.0 i 1.11.1 a nato hacka 1.11.1 kturego mam z tad w dziale narzedzia jest ...ale jak ide do trenera to niemoge sie czaruw uczyc bo wyskakuje mi taki error : interface\FrameXML\UIDropDownMenu.lua:679::attempt to index local ' filter Text ' ( a nil value )

i jest drugi problem jak otwieram okienko do talentuw to niemam nic i wyskakuje taki sam error jak wyzej :o ops:

PS;; a ma kto zaistalowanego tego patcha ?? jak tak to niech mi powie czy ma taki sam problem jak ja :(

[ Dodano: Wto 04 Lip, 2006 ]
aha mam jeszcze z tego screeny kto chce je zobaczyc to niech zapoda emaila do wysle bo na rapida niemoge dodac ;/ moje gg : 9486109 tam podac emaila

Guest_WojtusioR_*

Guest_WojtusioR_*
  • Guests
Ja uzywam tego hacka, twoich problemow nigdy nie mialem.
Sprobuj zmienic AddOns :-) .
Niestety ten hack jest raczej zly :-/

Guest_Patryk_*

Guest_Patryk_*
  • Guests
a jezeli chodzi o addonsy to nie ozywalem pod tego patcha ich !! !

a byles u trenera i sprubuj otworzyc tabelke z talentami i powiedz mi czy ci sie pokazalo cos

[ Dodano: Sro 05 Lip, 2006 ]
huraaaa ;-) dziala mi jusz wszystko a to byla wina tych walnietych addonow do 1.11.0 z filePlanet :D teraz moge sie czaruw uczyc do woli :lol: :lol: :lol:

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych