Skocz do zawartości

Darkwizard.pl - Prywatne serwery, MMO, poradniki, cheaty. używa ciasteczek. Przeczytaj Polityka Cookies aby dowiedzieć się więcej.    Akceptuje
Akceptuje
Witaj na forum Darkwizard.pl
Jeżeli posiadasz już konto, to pozostało Ci jedynie się zalogować.

W przeciwnym wypadku możesz utworzyć konto.

Zakładając konto:
  • Zbierasz punkty w systemie wynagrodzeń(nowość! - w wersji beta) i wymieniasz je na bony, prepaidy, i inne nagrody!
  • Rozpoczynasz nowe tematy, udzielasz się w aktualnych tematach <- dzielisz się tym co lubisz a przy okazji zyskujesz
  • Zdobywasz nowe doświadczenia i nowych znajomych
  • Wchodzisz w skład rozwijającego się projektu

PS. Życzymy miłego czytania - ekipa Darkwizard.
Zdjęcie

Nadchodzi Patch 1.12...

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

Dark

Dark

.:: Max Level ::.

• Veteran
  • 1761 postów
    • :
[...]Wszystko za sprawa nadchodzacego patcha 1.12, który ma całkowicie zmienić tryb PvP. Już na poczatku można stwierdzić, że całosć wzorowana będzie na rozwiazaniach zastosowanych w innym mmo - Dark Age of Camelot.

Po pierwsze, obecna opcja Battlegroundów czyli de facto trzech multiplayerowych map przeznaczanych do potyczek kilkudziesięciu graczy, zostanie wzbogacona o bitwy między-serwerowe (tzw. Cross-Realm Battlegrounds).

Dzięki temu, gracze z kilku różnych serwerów będa mogli stanać do boju na mapach Alterac Valley, Warsong Gulch i Arathi Basin. Całosć zostanie zaopatrzona w odpowiednie statystyki.

Prawdziwa rewolucję wprowadzi druga nowosc. Nareszcie, autorzy zdecydowali się stworzyć sensowny, urozmaicony tryb globalnej walki nacji. Do gry zostana więc zaimplementowane mozliwos/fd nowsci przejmowania ważnych strategicznie mast czy punktów z surowcami. Pozostaje tylko szykować się do walki.

Na koniec, należy też dodać, że patch v.1.12 zmieni również drzewo talentów Rogue'ów.

//zródlo-idg.pl//

Guest_WojtusioR_*

Guest_WojtusioR_*
  • Guests
SUUUUUUPER :-D . Jak z tymi patchami tak dalej pójdzie
to ja chyba przechodzę na Global xD

Radnaczek

Radnaczek

level [1]

• Veteran
  • 1602 postów
    • :
  • Lokalizacja/home/randi
A ja poczekam na emu do tego :P
Zajebiscie jak mozna zdobywac punkty strategiczne :D

Chyba lepiej bylo jak Radnak nie mial moda i klnal, jezdzil po tych "userach" , co mieli 0 ilorazu inteligencji...

Dark

Dark

.:: Max Level ::.

• Veteran
  • 1761 postów
    • :
Nom ja tez czekam na to zdobywanie fortec i zamkow... :-D

Guest_r4zick_*

Guest_r4zick_*
  • Guests
A ja czekam na to co będzie za 4 lata czyli zupełnie odmienionego wowa i to za darmo. Przekonacie się. 8-) Agent razor znów przedarł się do komnat blizardu i dowiedział się o założeniach powstania world of warcraft 2 8-) Lol

Radnaczek

Radnaczek

level [1]

• Veteran
  • 1602 postów
    • :
  • Lokalizacja/home/randi
Za 8 lat to ja nie bede gral w gry :P wiec wez im podmein pliki zeby zamiast 1.12 zrobili wow2 :P

Chyba lepiej bylo jak Radnak nie mial moda i klnal, jezdzil po tych "userach" , co mieli 0 ilorazu inteligencji...

Guest_WojtusioR_*

Guest_WojtusioR_*
  • Guests
A ja chyba będę grał w wolnych chwilach...

damian

damian

level [4]

• Members
  • 186 postów
    • :
  • LokalizacjaKREPA
Za 8 lat to moje dzieci beda pomykac na tym patchu.
Moja Pomoc Jest Bezcennna.

Guest_WojtusioR_*

Guest_WojtusioR_*
  • Guests
LOL, Twoje dzieci bedą graly na patchu sprzed 8 lat xD ?

damian

damian

level [4]

• Members
  • 186 postów
    • :
  • LokalizacjaKREPA
A wiadomo? Jak wyjdzie WoW2 to beda na nim grac.
Moja Pomoc Jest Bezcennna.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych