Skocz do zawartości

Darkwizard.pl - Prywatne serwery, MMO, poradniki, cheaty. używa ciasteczek. Przeczytaj Polityka Cookies aby dowiedzieć się więcej.    Akceptuje
Akceptuje
Witaj na forum Darkwizard.pl
Jeżeli posiadasz już konto, to pozostało Ci jedynie się zalogować.

W przeciwnym wypadku możesz utworzyć konto.

Zakładając konto:
  • Zbierasz punkty w systemie wynagrodzeń(nowość! - w wersji beta) i wymieniasz je na bony, prepaidy, i inne nagrody!
  • Rozpoczynasz nowe tematy, udzielasz się w aktualnych tematach <- dzielisz się tym co lubisz a przy okazji zyskujesz
  • Zdobywasz nowe doświadczenia i nowych znajomych
  • Wchodzisz w skład rozwijającego się projektu

PS. Życzymy miłego czytania - ekipa Darkwizard.

Z 1.11.1 DO 1.11.0

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

Guest_wiki_*

Guest_wiki_*
  • Guests
Nowięc mam problem (znowu). Niestety serwer na ktorym gram jest do wersji 1.11.0 a ja sie przypilnowałam i mi sie od razu spatchowalo do 1.11.1. Nie chce mi sie znowu WoWa reinstalować.. błagam powiedzcie że da siezrobić coś żeby wrócić do poptzedniej wersji...
Jeśli się da to prosze po koleji mi wytłumaczyć jak to zrobić.

Guest_Patryk_*

Guest_Patryk_*
  • Guests
Czesc Wiki....z tego co wiem to 1.11.1 nic szczegulnego nie wnosi....powiem mi lepiej jakiego hacka do 1.11.1 uzyles :-x jak 1.10x to jusz masz odpowiedz...musi byc 1.11.1 hack

Guest_wiki_*

Guest_wiki_*
  • Guests
hmm z tym już sobie poradziłam a mianowicie po prostu skasowałam "patch.mpq" z folderu "data" ia potem zreperowałam tym programikiem w głównym folderze gry.. oczywiście potem trzeba było znowu update'ować do wersji 1.8.0 a potem do 1.11.0. Jak to zwykle bywa z updatem w WoWie pojawił sie nowy problem :-x Potrzebuje hacka do tej wersji i albo nie wiem gdzie szukać albo po prostu jest w znikomych ilościach na stronach w internecie... Może masz link do tego hacka? Ponieważ wogóle nie wiem oco chodzi z tymi hackami i co o ne wnoszą po za tym że są niezbędne żeby odpalić gre na moim serverze to może byś mi wyjaśnił do czego są i gdzie je wkleić bądź instalować bądź... co sie z nimi robi ??

[ Dodano: Pią 14 Lip, 2006 ]
Już znalazłam hacka na 1.11 tylko prosze wytlumacz mi po koeji co z nim zrobić. Prosze tak prosto czyli "kliknij tu" "wklej tam" " w folderze" " kliknij na ikonke " itp :)

Guest_Patryk_*

Guest_Patryk_*
  • Guests
oki...no jak masz tego hacka do 1.11.1 to go poprostu zaistaluj skasuj z folderu realmlist.wtf a zostaw tylko WoW473519 i tam wladaj realmy serverow....to jusz wszystko co moglem ci pomuc ....3sie xD

Guest_wiki_*

Guest_wiki_*
  • Guests
Chyba nie dokońca się zrozumieliśmy.... chciałam hacka do 1.11.0 znalazłam go zresztą na tym forum... ale coś nie wyszło, więc chyba to nie to. Masz może linka do hacka 1.11.0. Jak to zainstaluj? To to się istaluje jak patch?! Bo to co znalazłam to było mnóstwo plików które hgdziesz trzeba było powklejać i tyle z tego wyszło że pod koniec nawet gra sienie odpalała.. a w folderze głównymm miałam 3razy WoW.exe. Tyle że jedne był normalny "wow.exe" drugi był "wowo. exe" a trzeci "wowe.exe" oczywiście do kazdego byl osobny realmlist więc coś mi chyba nie wyszło :/ :cry: Jak masz taki instalowany i działa to bardzo o niego bym prosiła. Wtedy dam pomógł :P

Guest_Patryk_*

Guest_Patryk_*
  • Guests
powiem tak heheheheeh........reinstalka wowa ... 1.11.0 patch i hacka istalujesz do FOLDRU WOWA....i koniec!

Guest_wiki_*

Guest_wiki_*
  • Guests
Ja nie moge człowieku .. ty mnie nie rozumiesz! Mam patcha 1.11.0 Już jest wszystko ok... boże co ty wogole mi tu piszesz ?! Ja cie prosze o co cos a ty wyskakujesz z diagnozami z kosmosu... Mówie ze potrzebuje linka do hacka na wersje 1.11.0. Pisze to od trzech postów a ty nic! Chce sie dowiedzieć ponadto co zrobić z tym hackiem tzn. po kolei co zrobiz z plikami tego hacka gdzie je wkleić itp. owtórze jeszce moje pytanie. Powedziales ze hacka sie instluje.. to znaczy ze to po prostu tak jak z patchem? Ze jest instalka , klikasz w nią, i sie instaluje? Prosze o link do hacka 1.11.0 (to tak zebys nie zapomnial o co mi glownie chodzi) I prosze o odpowiedz na pytanie. :-o

Pretorian

Pretorian

level [6]

• Veteran
  • 719 postów
    • :
  • LokalizacjaWarszawa
jejku szukalem dlugo i naprawde chyba wszedzie i nie moge znalesc Hack Patcha do 1.11.0 ;/ napewno gdzies go widzialem ale nie pamietam gdzie ;/ sa do 1.11.1, 2 ale do 0 nie ma...
Dołączona grafika
Dołączona grafika

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych