Sign in to follow this  
Followers 0
Guest Vafeel

Gildie

24 posts in this topic

tyle pustych tutaj a ja stworzyłem nowy :-P ... mniejsza o to... poproszę tutaj o pomysły na nazwy dla gildii + ewentualne uwagi jakieś :-) sam oczywiście dam nazwę której używałem:

Everlasting Torment - w sam raz dla Undead :-D

czekam na wasze pomysły

ps. jak wam się podoba nazwa gildi nie waszej gdzieś na serwie to też piszcie ;-)

"Angels of Death" - tez dla undead

"Burning Legion" - Horde :-)

"Sentinels of Light" - cos dla dobrych :ble:

Valars of Azeroth

to z mojego dawnego serwera - śp. Freedom

haha moj brat gral ja tym serwie w gildi alkoholikow czy cos takiego

chyba tak "gildia tanich alkoholikow" LOL

:-D może i była taka gildia. wszystkich nazw nie pamiętam. była np. gildia Warrior of Death i wcale nie należała do undeadów tylko do ludzi ;-)

i tak serw slaby ....jak juz mam grac na bliz to tylko taki co utrzyma z 40 typa zeby mozna sobie dobrze p[ograc na bosa pujsc czy cos ;] a nie tak jak tam ze brat palkiem sam bosa zabijal bo on pol walki 1 czar robil

fakt... ja też tam sam na smoki latałem. a serwer był strasznie słaby - więcej ludu na arenie i crash. teraz gram na jakimś Rumuńskim - walki normalnie na arenie robimy i nawet lagu nie ma. a żeby bosa zabić samemu to nie lada wyczyn... albo Death Touch ;-)

fakt... ja też tam sam na smoki latałem. a serwer był strasznie słaby - więcej ludu na arenie i crash. teraz gram na jakimś Rumuńskim - walki normalnie na arenie robimy i nawet lagu nie ma. a żeby bosa zabić samemu to nie lada wyczyn... albo Death Touch ]

o to fajny serw daj linka :D

dam Ci linka ale pod jednym warunkiem... obiecaj mi że nie będziesz się zachowywał jak lamer :-P żebyś nie utrudniał gry innym. wiesz - zabijanie graczy Death Touch czy wyżywanie się na nich za pomocą haków, ok ? jak się zgodzisz dostaniesz dane :-)

wiem że to troche nie fair ale nie mam ochoty szukać znowu serwera bo ktoś zepsuje całą atmosferę... mam nadzieje że nie masz mi tego za złe...

ps. jakby Cię to interesowało to sporo polaków tam gra.

A można wiedze jaki xp tam jest ??

I ile ludzi gra ??

Bo chetnie bym sobie pograł na jakimś fajnym serverze, a malo już takich.

Jak możesz to podaj linka.

dam Ci linka ale pod jednym warunkiem... obiecaj mi że nie będziesz się zachowywał jak lamer :-P żebyś nie utrudniał gry innym. wiesz - zabijanie graczy Death Touch czy wyżywanie się na nich za pomocą haków, ok ? jak się zgodzisz dostaniesz dane :-)

wiem że to troche nie fair ale nie mam ochoty szukać znowu serwera bo ktoś zepsuje całą atmosferę... mam nadzieje że nie masz mi tego za złe...

ps. jakby Cię to interesowało to sporo polaków tam gra.

ok zapodawaj

dam Ci linka ale pod jednym warunkiem... obiecaj mi że nie będziesz się zachowywał jak lamer żebyś nie utrudniał gry innym. wiesz - zabijanie graczy Death Touch czy wyżywanie się na nich za pomocą haków, ok ? jak się zgodzisz dostaniesz dane

ja tez sie zgadzam :mrgreen:

a może by tu jednak jakieś nazwy podawać ? :-P nie chce więcej offtopiców, po dane serwera piszcie PW a tu tylko nazwy gildii...

ostatnio widziałem taką nazwę - Brotherhood of Steel

ja takie znalazłem:

Beast Fighters -- takie hunterowskie ;)

Corrupted Soulhunters -- undeadowo-warlockowe ;)

The Demonic League -- warlockowe ;)

Na moim starym servie na którym gralem tez bylo duzo Gildi najlepsza to byla jakoś DarkCrusade czy jakos tak Byla tez redemption, gang siekiery, Evolution itd. ja bylem w redemption bo mialem jeszcze zaniski lvl 28 8-)

Ancient Guardians - to dobre dla elfów

DeathBringers - najlepsza gildia na gryphonie

Bwana-Kubwa - lol

Kiszona Kalarepa - lol :D

Lords of Avalon - najlepsza gildia ally na gryphonie

Lords of Outland - byłem w takiej gildi :)

Hyjal Battlemasters - ...

Saint Destroyers - dziwne ;)

Stormrages Guards - strażnicy Furiona :D

to chyba tyle ;]

nie wiedziałem że jeszcze ten topik istnieje, nie mówiąc o zainteresowaniu nim :-) jak narazie nie mam wowa i nie planuję grać na prywatnych serwerach (chyba że jako GM) więc mi się te nazwy nie przydadzą :-) może ktoś inny skorzysta z tego zbioru :-D

Sign in to follow this  
Followers 0