Sign in to follow this  
Followers 0
Guest pogo

honor 1.35

13 posts in this topic

server co na nim gram teraz juz wymaga tej wersji a ja nie mam i nie moge znalesc jak ktos sie z tym spotka to niech da mi linka ofc xD

szukam juz troche i znalesc nie moge Pomocy !! xD

Pogo lamko rpzyznaj ze nie chce ci sie szukac :P :P :P XD Wszyscy o tym wiemy ]

haha ty jestes lamka to 1 a 2 nie ma w google nic zwiazanego z tym .... tylko 1.34 znajduje ....

pozatym niewazne cziterzy mi serverrozjebali i juz nie bedzie dzialac :[

Pogo sprawdz na stronce serva albo Admina spytaj tak na zdrowy rozsadek

chyba proste ze to zrobilem xD

admin powiedzial ze nie ma ..LOL

a [pozatym srrw juz nie dziala wiec 1.35 mi nie trzeba "narazie"

ja to mam na dysku chyba... albo miałem :-) w każdym razie chyba wiem skąd to wziąść, ale jeszcze sprawdze zanim napisze :-P

a to ja mam inne rozwiązanie :lol: . Dla tych co nie lubią napisu " you need install spirit honor 1.35 " czy jakoś tak, to można to zmienić żeby nie było.

Wchodzisz do katalogu gdzie masz tego spirit honora, otwierasz notatnikiem " SpiritHonor.lua " , zmieniasz linijke z wersją honoru , np. version = "1.34" na version = "1.35" :-D , i tak samo robisz to z plikiem "SpiritHonor.toc", np. Version: 1.34 na version: 1.35 . proste ;-) .. tylko jedną cyferke w tych dwóch plikach zmieniasz i gra myśli że masz SpiritHonor 1.35, i nie wyświetla tego komunikatu. kłopot z głowy :lol: :lol:

Qrka wodna ten link cos podal to mi nie dziala:/ a tez potzrbuje :( bo nie chce mi wyswietlac ilosci honoru i nie pokazuje mojej rangi:/ a to lipa :( :( :( POMOCY !! !!! :-x :-x

Sign in to follow this  
Followers 0