Sign in to follow this  
Followers 0
damian

Fajny setmodel!

27 posts in this topic

Chlopcy wiem ze to nie miejsce na taki Temat, ale nie moglem sie powstrzymac. (niebede przeciez pytal amatorow odwiedzajacych to forum, tylko spytam WIELKI ZAKON MROQ! Zna ktos komende setmodel na Krwawego Elfa? bo ja szukalem godzinami i nie znalazlem.

Ja wiem tylko tyle ze po wejściu do MC stoi przed tobą krwawy elf..nie wiem czy ten fakt coś Ci pomoże (bo wątpie) no ale cóż xP

jest gdzies na forum ... i idzie jakos 26 .... ostatniej liczby nie pamietam ale to chyba nie problem ... poszukaj a znajdziesz .. ja tez sie rozejze ;-)

To podaj te id Blood Elfki, ale ciagle poszukej id Blood Elfa Mezczyzny.

te modele sa slabe ....nawet itemow nie bedziesz widziale moze bron tylko xD

pozatym nie wiem za co dales radnaczek`owi pomogl :P

Ja wiem ze jest Laska Krawa elfka ale o ziomQ nie slyszalem

pomoglo ci to w czyms ? :-o :lol:

chymm ale cos mi tu niepasi z tym pomógł .. ja tez jestem zaznaczony jako pomógł :) wy tez to widzicie ... xD czy ja tylko specjal :lol:

Aaaa to o tamto ci chodzilo xD

No tak w sumie to "nalezy" mi sie xD

Wlasnie pogo czemu do Michala sie nie czepiasz ?

Bo admin ? stfu moderator ?

Ja jestem Vipem wiec.. xD xD xD xD xD xD xD xD xD

Radnaczek, własnie tez sie zdziwiłem ze ciebie sie tylko czepiaja ... dziwni ludzie ... ;-)

damian, dał bym ci pomógł ale jest duzo wiecej osób potrzebójacych ... zerknij tylko na kubice jak on cierpi po tej dysfalifikacji :-( No wąłsnie czemu nikt nic nie pisze o F1 ?? niema tu zadnych fanów ??

"Michal"]Radnaczek, własnie tez sie zdziwiłem ze ciebie sie tylko czepiaja ... dziwni ludzie ... ;-)

Michal to sa ZARTY, i jeszcze raz ZARTY, Radnaczek sie nie gniewa i ja tez sie nie obraze jak ktos ze mnie za zartuje.

A wracajac do F1 to ja jestem bardziej fanem plywania i siatkowki.

Radnaczek, własnie tez sie zdziwiłem ze ciebie sie tylko czepiaja

Nutka ironi ? ]Michal to sa ZARTY, i jeszcze raz ZARTY, Radnaczek sie nie gniewa i ja tez sie nie obraze jak ktos ze mnie za zartuje.

Wlasnie bo akzdy mzoe se zartowac z Damiana to jest rozrywkowy chlopak :D xD

joke ;) {zart}

E speszial for Pogo Powyższy tekst jest uznawany powszechnie za żart czyli innymi słowy ma on śmieszyć odbiorce jak i oosby trzecie. ÂŻart zwany też jako dowcip nie ma na celu obrażania nikogo.

Ale mi nie chodzi o setmodel zeby go w convertorze przerabiac...Potrzebny mi jest setmodel gotowy dla GM. Zeby uzyc komendy .setmodel . Daje 2x pomogl. jak ktos pomoze.

Sign in to follow this  
Followers 0