Skocz do zawartości

Darkwizard.pl - Prywatne serwery, MMO, poradniki, cheaty. używa ciasteczek. Przeczytaj Polityka Cookies aby dowiedzieć się więcej.    Akceptuje
Akceptuje
Witaj na forum Darkwizard.pl
Jeżeli posiadasz już konto, to pozostało Ci jedynie się zalogować.

W przeciwnym wypadku możesz utworzyć konto.

Zakładając konto:
  • Zbierasz punkty w systemie wynagrodzeń(nowość! - w wersji beta) i wymieniasz je na bony, prepaidy, i inne nagrody!
  • Rozpoczynasz nowe tematy, udzielasz się w aktualnych tematach <- dzielisz się tym co lubisz a przy okazji zyskujesz
  • Zdobywasz nowe doświadczenia i nowych znajomych
  • Wchodzisz w skład rozwijającego się projektu

PS. Życzymy miłego czytania - ekipa Darkwizard.

Herbalism & Alchemy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

Guest_Balin_*

Guest_Balin_*
  • Guests
Ja proponuje herbalism i alchemie wiem to bo sam sprawdzalem szybko kasa idzie a na potki i wzmocnienie zawsze znajdzie sie kupiec ( oczywiscie o servach blizz) a roslinki praktycznie wszedzie sa a sklill tez leci szybko. Niestety nienapisze gdzie szybko skilla nabic bo nigdy mnie to nieintersowalo skill praktycznie szedl mi razem z levelem . Hmm no moze jedyna rada jaka jest zbieraj wszystko co mozesz i rob z tego jak najwiecej :P

Guest_Michal_*

Guest_Michal_*
  • Guests
ahh na serwach blizza wszytsko łatwiej i szybciej sie nabijapoprostu fajnie dobrze nalicza skille zupełnie inaczej niz na priwach ... na globie wszytskie skille sie opłaca :-)

Guest_Balin_*

Guest_Balin_*
  • Guests
lol niezrozumielismy sie chodzilo mi o servery blizzlike prywatne :-)

Guest_Michal_*

Guest_Michal_*
  • Guests
no to tzrza było napisac ze na serwerach blizz(like) a nie blizz(ard) ;-) sorrka za offtopa

Guest_Balin_*

Guest_Balin_*
  • Guests
no wsume masz racje ale chyba wiekszosc na tym forum gra na privach to tez tak myslalem

damian

damian

level [4]

• Members
  • 186 postów
    • :
  • LokalizacjaKREPA
ja najlepiej z klas lubie wedkarstwo hehe... to moje hobby
Moja Pomoc Jest Bezcennna.

Guest_Michal_*

Guest_Michal_*
  • Guests
a ja zawsze biore górnictwo ... zawsze lubiłem kopac ... a ze niema grabaza to wziołem górnika ;-) z herbalem (tym od bobrów) i alhemia sie nie bawie ;-)

Guest_Balin_*

Guest_Balin_*
  • Guests
ja tez lubie wedkarstwo xD lol dobre michal :lol:

damian

damian

level [4]

• Members
  • 186 postów
    • :
  • LokalizacjaKREPA
Balin a wedkujesz w rzeczywistosci? bo ja tak
Moja Pomoc Jest Bezcennna.

Guest_Balin_*

Guest_Balin_*
  • Guests
no jasne :D moja najdziwniejsza ryba to szczupak z gruntu na kukurydze tego jeszcze niewidzialem ( znaczy sie widzialem bo zlowilem :-p ) :lol: :lol: :lol: :lol:

Guest_Patryk_*

Guest_Patryk_*
  • Guests
hehe :lol: ja tesz wedkowalem a zlowilem szczupaka na kanke czekolady dla zulwi ;) :lol: :lol:

PatryK :spoko:

Guest_Eurypidess_*

Guest_Eurypidess_*
  • Guests
Ja nic nie zlowilem xD nie nawidze fishingu :P

Guest_DragoN~_*

Guest_DragoN~_*
  • Guests
Ehhh ;] ja bym tam wolal zostać kopaczem BO lubie kopać i enchaterem bo lubie sie tym bawic :D a co do fischningu to ja nie mam stalowych nerwow :D

Guest_pogo_*

Guest_pogo_*
  • Guests
po jakiego .. piszesz kim chcialbys zostac ? czy to jest na temat ?! no zal wezcie dajcie mu warna bo pisze co chwile koles glupoty

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych