Sign in to follow this  
Followers 0
Guest Balin

Herbalism & Alchemy

14 posts in this topic

Ja proponuje herbalism i alchemie wiem to bo sam sprawdzalem szybko kasa idzie a na potki i wzmocnienie zawsze znajdzie sie kupiec ( oczywiscie o servach blizz) a roslinki praktycznie wszedzie sa a sklill tez leci szybko. Niestety nienapisze gdzie szybko skilla nabic bo nigdy mnie to nieintersowalo skill praktycznie szedl mi razem z levelem . Hmm no moze jedyna rada jaka jest zbieraj wszystko co mozesz i rob z tego jak najwiecej :P

ahh na serwach blizza wszytsko łatwiej i szybciej sie nabijapoprostu fajnie dobrze nalicza skille zupełnie inaczej niz na priwach ... na globie wszytskie skille sie opłaca :-)

a ja zawsze biore górnictwo ... zawsze lubiłem kopac ... a ze niema grabaza to wziołem górnika ;-) z herbalem (tym od bobrów) i alhemia sie nie bawie ;-)

no jasne :D moja najdziwniejsza ryba to szczupak z gruntu na kukurydze tego jeszcze niewidzialem ( znaczy sie widzialem bo zlowilem :-P ) :lol: :lol: :lol: :lol:

hehe :lol: ja tesz wedkowalem a zlowilem szczupaka na kanke czekolady dla zulwi ;) :lol: :lol:

PatryK :spoko:

Ehhh ;] ja bym tam wolal zostać kopaczem BO lubie kopać i enchaterem bo lubie sie tym bawic :D a co do fischningu to ja nie mam stalowych nerwow :D

po jakiego .. piszesz kim chcialbys zostac ? czy to jest na temat ?! no zal wezcie dajcie mu warna bo pisze co chwile koles glupoty

Sign in to follow this  
Followers 0