Skocz do zawartości

Darkwizard.pl - Prywatne serwery, MMO, poradniki, cheaty. używa ciasteczek. Przeczytaj Polityka Cookies aby dowiedzieć się więcej.    Akceptuje
Akceptuje
Witaj na forum Darkwizard.pl
Jeżeli posiadasz już konto, to pozostało Ci jedynie się zalogować.

W przeciwnym wypadku możesz utworzyć konto.

Zakładając konto:
  • Zbierasz punkty w systemie wynagrodzeń(nowość! - w wersji beta) i wymieniasz je na bony, prepaidy, i inne nagrody!
  • Rozpoczynasz nowe tematy, udzielasz się w aktualnych tematach <- dzielisz się tym co lubisz a przy okazji zyskujesz
  • Zdobywasz nowe doświadczenia i nowych znajomych
  • Wchodzisz w skład rozwijającego się projektu

PS. Życzymy miłego czytania - ekipa Darkwizard.

jak grac na globalu na 60lv za darmo?ja wiem ^^

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
54 odpowiedzi w tym temacie

Guest_pogo_*

Guest_pogo_*
  • Guests
[quote name="Sergi"]bravo i ovacje na stojaco niezly trick ]
do czego to ??

Guest_Kubasniak_*

Guest_Kubasniak_*
  • Guests
Siema ;]
Dawno sie nie zjawialem na tym forum ;P
a to z tego powodu ze gram w WoWa Oryginalke :]
Nie chce glosic tu zadnych reklam ani nie zwabiac ludzi do grania ale powiem szczerze WoW Original ROX ;]

Otóż moja gra w WoWa zaczela sie sporo czasu temu,najpierw zaczelem grac na private servach no i jak wydali triala to sie okazalo ze Oryginalny WoW rzadzi ;]

Wady i zalety Private :S

Wady private serva:
1.Lagi(prawie każdy)
2.MASOWO W CHUJ BUGÓW,których nienawidze ;/
3.Mało playerów
4.Nawiązanie do 3 punktu NUDNO :S

ZALETY:
1.To jedyna ;] Nie trza placic

Wady i ZALETY WoWa Oryginałki:

ZALETY:
WSZYSTKO CO MO¯E BYÆ ;]

WADY:
1.Nie ma zadnych oprocz tego ze czasem Blizz wylacza servy(bo musi) :P

A teraz powiem nie zgadzam sie z nikim kto powie ze WoW private server jest lepszy od WoWa Oryginałki.Poza tym mowia ze Polacy cienko maja z ta kasa,ja np. nie jestemn nadziany moi rodzice nie sa multimilionerami,ALE i to wielkie ALE,jesli sie chce to mozna oplacic ten Abonament.Ja mam te prawie 16 lat i co i pracuje poprzez znajomosci :P(moi rodzice za chuja mnie nie oplaca no coz szkola ale praca jest i sie ciesze ;] )
Kto kombinuje ten zyje i drugie cos Się gra się ma i to wilka prawda jesli zagrasz w triala to zobaczysz ze polubisz i zrobisz zeby wiecej grac (w moim przypadku :P)
No ale wkoncu te prawie 60 zl trzeba zaplacic zeby se spedzic wolny czas przyjemnie :D
Musicie tylko zobaczyc na trialu czy warto na te gre wydawac kase(moim zdaniem tak)
No to dowidzenia i milego grania wogole w cos ;]

PS.czekam na WoW:TBC ;]
Róbcie jak chcecie grajcie w co chcecie
NarQ :D

Guest_Umra_*

Guest_Umra_*
  • Guests

Siema ]
Nie chce glosic tu zadnych reklam ani nie zwabiac ludzi do grania ale powiem szczerze WoW Original ROX ;]

Otóż moja gra w WoWa zaczela sie sporo czasu temu,najpierw zaczelem grac na private servach no i jak wydali triala to sie okazalo ze Oryginalny WoW rzadzi ;]

Wady private serva:
1.Lagi(prawie każdy)
3.Mało playerów

ZALETY:

ZALETY:
WSZYSTKO CO MO¯E BYÆ ;]

WADY:

A teraz powiem nie zgadzam sie z nikim kto powie ze WoW private server jest lepszy od WoWa Oryginałki.Poza tym mowia ze Polacy cienko maja z ta kasa,ja np. nie jestemn nadziany moi rodzice nie sa multimilionerami,ALE i to wielkie ALE,jesli sie chce to mozna oplacic ten Abonament.Ja mam te prawie 16 lat i co i pracuje poprzez znajomosci :P(moi rodzice za chuja mnie nie oplaca no coz szkola ale praca jest i sie ciesze ;] )
Kto kombinuje ten zyje i drugie cos Się gra się ma i to wilka prawda jesli zagrasz w triala to zobaczysz ze polubisz i zrobisz zeby wiecej grac (w moim przypadku :P)
No ale wkoncu te prawie 60 zl trzeba zaplacic zeby se spedzic wolny czas przyjemnie :D
Musicie tylko zobaczyc na trialu czy warto na te gre wydawac kase(moim zdaniem tak)

n/c

Guest_krolik666_*

Guest_krolik666_*
  • Guests

Siema ]

Wady private serva:
1.Lagi(prawie każdy)
3.Mało playerów

ZALETY:

ZALETY:
WSZYSTKO CO MO¯E BYÆ ;]

WADY:

dziwny post nie widze w nim sensu ;-)

Guest_pogo_*

Guest_pogo_*
  • Guests
sens jakis jest ale nie ma to zwiaznku z tematem xD

Guest_Hornikus_*

Guest_Hornikus_*
  • Guests
Kubasniak, Stary mi sie nie oplaca wydawac 60 zetka za to wole sobie pojsc pod sklepika i se krate kupic wypic z kolegami no bo jest cos lepszego od ril :? : Nie mowiecie ze wolicie siedziec przy kompie :? : ;-)

Guest_gary85_*

Guest_gary85_*
  • Guests
A propo uzaleznien i wowa :)

http://www.joemonste...le.php?sid=6456
http://www.southpark...0/episode_1008/ - South Park 1008 Make love nod warcraft

Guest_Kubasniak_*

Guest_Kubasniak_*
  • Guests
Ema ;]

No racja jest sens,ale nie jest to zwiazane z tematem.Sorry ;P
No tez lubie se kupic krate ale sam jej nie wychleje i sie skladam ...

Ja nie wiem jakie wy kieszonkowe dostajecie ;]
Ja dostaje kieszonkowe od 40-50 zl na miesiac od rodzicow a reszta to se w pracy zalatwiam :P i to mi np.starczy i na JUMBE i na krate....

I WoWa :P

Guest_iwko_*

Guest_iwko_*
  • Guests
Ej mam triala ktos wie jak wejsc na rten publiczny test realm czy coos ?? ?
Z gory thx

Helghast

Helghast

level [7]

• Veteran
  • 980 postów
    • :
  • LokalizacjaBielawa / Wrocław
iwko masz wyzej opisane co trzeba zrobic.nie widze sensu pisania czegos po sto razy. :]

Guest_benek44_*

Guest_benek44_*
  • Guests
Grunt to czytać ze zrozumieniem iwko:P

Guest_kocot_*

Guest_kocot_*
  • Guests
ale jak szukam tych realmow moze ktos podac i jak przenies ta 60 lev postac?

Guest_krolik666_*

Guest_krolik666_*
  • Guests
to juz jest nie aktualne nie da sie tak

Guest_ERAPL_*

Guest_ERAPL_*
  • Guests
JA GRAM NA GLOBALU :D DDDD FRAJDA

BO 100-CE LUDZI SIE SPOTYKA KOLO SIEBIE

W OGOLE TO ZAPLACILEM 180 ZL ZA DWA KONTA NA MISIAC !

Guest_iwko_*

Guest_iwko_*
  • Guests
Ok Gratuluje Ci bycia frajerem kupujac 2konta
mylisz nas z kims kogo to obchodzi gdzie grasz...
Twoja syga tez ladna...
i twoj komputer napewno posiada 5,5gb ram
****** co za kobieta takie dzieci rodzi :cry:

Guest_kkocyk_*

Guest_kkocyk_*
  • Guests
Powodzenia w rozbiajniu się o drzewo soją kupioną za mamusine pieniążki BMW serii M. Jeśli myslisz, że zaipomujesz komuś takimi informacjami to jesteś w błędzie :) To wręcz żałosne... Ciekawi mnie czy umiesz przynajmniej się sam podetrzeć ? :/

Guest_Umra_*

Guest_Umra_*
  • Guests

JA GRAM NA GLOBALU :D DDDD FRAJDA

BO 100-CE LUDZI SIE SPOTYKA KOLO SIEBIE

W OGOLE TO ZAPLACILEM 180 ZL ZA DWA KONTA NA MISIAC !

niby komputery sa fajne i w ogole ... ale zobaczcie co robia z mlodymi ludzmi dla ktorych

virtual to real a real to tesco ...

Guest_kkocyk_*

Guest_kkocyk_*
  • Guests
HAHAH nieźle powiedziane :D

Guest_EnDrYooU_*

Guest_EnDrYooU_*
  • Guests
Smieszni jestescie panowie i moze jakies panie, czytam te posty i poprostu mi szczena opada, zwlaszcza ten drugi w calym temacie... "Ci ktorzy jezdza BMW do szkoly" LOL ! Ani nie mam BMW ani Audi, ani beznadziejnych Mercedesow. Mam Tico i gram na globcu ;o 50 zl na abonament co miesiac, w sumie 58 wychodzi to nie tak duzo, to prawie 2zl dziennie, a ile frajdy ? Gralem na privach bardzo duzo i mam o tym pojecie, gram na globcu i uwazam, ze jest to zajebista rzecz, masa ludzi, masa atrakcji, masa rzeczy o ktorych na privach mozna tylko pomarzyc... Ta gra ma tylko i wylacznie sens jesli sie gra na globalu, owszem na privie tez, ale nie odczuwacie tego tak jak tam. I wiem co mowie, bo doswiadczylem i jednego i drugiego. Pozdrawiam.

isuke

isuke

level [3]

• Members
  • 96 postów
    • :
no a ja doszedlem jak w rejstracji NORMALNEGO nieTRIAL konta ominac wpisanie DC-KEY - odrazu jestesmy w stronce z danymi osobowymi itp xD doszedłem do systemu płatnośći a ze nie miałem jak tam uzupełnic to przuciłem dalszą rejstracje :P

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych