Sign in to follow this  
Followers 0
Guest F.E.A.R

Problem :/

8 posts in this topic

Witam mam problem o to screen my.php?image=omgkg5.png] i wydaje mi sie ze chodzi o spelle jak wlaczalem wow to wyskoczylo mi cos takiego ale wczesneij instalowalem patche i czy mogl bym ten plik z kads sciagnac czy musze na nowo naprawiac i patchowac ?? Lepiej bylo by go gdzies sciagnac :Pmy.php?image=omgkg5.png] sory jak cos ze screenem zle xP

proponuję wogule wywalić ten plik i powinno się odpalać normalnie... a dopiero potem ewentualnie znaleść jakiś działający... jakie to emu ?

LOL a czy ja mowilem ze mam problem z Emu ?? xD ale wracajac do tematu to mi sie wyswietla i wychodzi do windowsa wczesnbiej jak iialem 1.9.4 hack to normalnie szlo ale chyba nie potrzebnie naprawialem :P bo moglem odrazu zainstalowac 1.10 i naprawilem i zainstalowalem do 1.10 uruchamiam a tu tamten blad wyskakuje mam go wykasowac ?? czy musze naprawiac i na nowo all instal :p

Najlepiej jakbys odpoczatku zainstalowal WoWa i powgrywal patche, bo skoro wyswietla ci sie ten blad to nie da rady juz nic naprawic (musiales cos zle robic odpatchowujac, ja tez mialem taki blad jak tez odpatchowywalem z 1.10.0). Musisz z reinstalwoac WoWa. Taka jest moja rada.

wytnij ten plik i zostaw go gdzieś, jak nie pomoże to go wrzucić spowrotem i spróbujemy innaczej :-) nie o to mi chodziło z tym emu, ale w sumie i tak nie to pytanie miałem na myśli... chodziło mi o to gdzie grasz, bo można przecież poprostu skopiować plik od kogoś komu działa na takiej samej wersji/emu :-)

A wiec Wafel (Vafeel) :P paczuje gre bo chce sobie pograc na globalku :D I usunolem ten plik i mi weszlo ale nie moglem sie zalogowac :D I przywrocilem na nowo i dalej to samo :/

no to lipa... pewnie czeka Cie reinstal... nie grałem na globalu to nie wiem czego oni tam wymagają... wiem że na prywatnych bez tego pliku działa

Sign in to follow this  
Followers 0