Sign in to follow this  
Followers 0
Guest kakaroto

wasz interfejs

35 posts in this topic

siema zapodajcie screeny interfejsu i podajcie nazwy addonow jakich uzwacie kazdy wtedy znajdzie cos dla ciebie ja szukam czegos dla rogala thx!

hehe ale zapodaj screena z gry bo tak to zawiele nie widac jak to wyglada :D

addonhc3.th.jpg

o to ci chodzilo ??

ja tam widze w większości addony z CT_Mod'a, oprócz tego MonkeyQuest, MobHealth (lub całe MobInfo) i kilka mniejszych...

oto lista:

addonsfotomh5.th.jpg

oczywiscie nie wszystkie widac w interfejsie(np automake) , czesc jest zbanowana tam gdzie gram (np te ktore pokazuja koordynaty) ale trzymam je zeby nie zgubic :P, czesc (te dla GMow) to pozostalosc po czasach kiedy mnie to bawilo:P

kraves pokaz swoje :P no poka poka :P

hehe byc moze ale gralem juz na serwie gdzie ponad polowa tego co teraz mi dziala nie dzialala :-| tamten GM mial dopiero kompleksy :P

:lol: a co do tego smoka na portrecie postaci , srebrny jest na calym swiecie wow orpucz za portalem , a za portalami robi sie zloty np ( molten core , blackwing lair itp..... )

sam mam tego smoka wiec wiem :)

PatryK :spoko:

mam maxymalną rozdzielczość 1280x1024 i wygląda tak samo jak standardowe i jak da sie to zrobić w CT Modzie to napisz jak , krok po kroku :-P pls

oki :-) czekam , idaj prosze link do tego CT MODA tylko rzeby działał na wersji 1.11.2 Hack bo taką mam xD i rzeby erroruw niebyło

Sign in to follow this  
Followers 0