Skocz do zawartości

Darkwizard.pl - Prywatne serwery, MMO, poradniki, cheaty. używa ciasteczek. Przeczytaj Polityka Cookies aby dowiedzieć się więcej.    Akceptuje
Akceptuje
Witaj na forum Darkwizard.pl
Jeżeli posiadasz już konto, to pozostało Ci jedynie się zalogować.

W przeciwnym wypadku możesz utworzyć konto.

Zakładając konto:
  • Zbierasz punkty w systemie wynagrodzeń(nowość! - w wersji beta) i wymieniasz je na bony, prepaidy, i inne nagrody!
  • Rozpoczynasz nowe tematy, udzielasz się w aktualnych tematach <- dzielisz się tym co lubisz a przy okazji zyskujesz
  • Zdobywasz nowe doświadczenia i nowych znajomych
  • Wchodzisz w skład rozwijającego się projektu

PS. Życzymy miłego czytania - ekipa Darkwizard.

TAlenty dla Warriora

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Guest_pikimaru_*

Guest_pikimaru_*
  • Guests
elo mam pytanie .Czy jest możę czit albo jakas komenda żęby odblokowac wszytkie telenty u Warriora.bo dla mojego GM cos sie ostanio zwalilo i nie moze mi naprawic .dzieki z góry

nerexis

nerexis

level [4]

• Members
  • 224 postów
    • :
  • LokalizacjaOrgrimmar
Takie posty zabijają...

Po co ci czit jak jesteś GM?

Jak jesteś GMem to raczej masz wszystko. Jeśli chcesz nauczyć się np. Plate wpisujesz komende na nauczenie jakiegoś spellu, .learn (tutaj id spellu) . ID spelli są gdzieś w katalogu emu. Jak chcesz to wpisz .learnall - na niektórych emu nie chodzi.
Pozdro.
Dołączona grafika

Guest_kraves_*

Guest_kraves_*
  • Guests
nerexis, po co mu komendy na naukę spelli skoro on pyta o talenty? poza tym z jego postu nie wynika że jest GM'em tylko że GMowi z jego serva coś się zrypało...

odblokowac wszytkie telenty u Warriora

chodzi ci żebyś mógł mieć wszystkie talenty ze wszystkich drzewek? nie, jak narazie nie znamy takiego cheatu, jest natomiast na to prosta komenda dla GMa:
(zaznacz postać, która ma dostać talent pointy)
.setcp 200
ta komenda da zaznaczonej postaci 200 punktów talentów, co da jej możliwości posiadania talentów ze wszystkich drzewek...

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych