Skocz do zawartości

Darkwizard.pl - Prywatne serwery, MMO, poradniki, cheaty. używa ciasteczek. Przeczytaj Polityka Cookies aby dowiedzieć się więcej.    Akceptuje
Akceptuje
Witaj na forum Darkwizard.pl
Jeżeli posiadasz już konto, to pozostało Ci jedynie się zalogować.

W przeciwnym wypadku możesz utworzyć konto.

Zakładając konto:
  • Zbierasz punkty w systemie wynagrodzeń(nowość! - w wersji beta) i wymieniasz je na bony, prepaidy, i inne nagrody!
  • Rozpoczynasz nowe tematy, udzielasz się w aktualnych tematach <- dzielisz się tym co lubisz a przy okazji zyskujesz
  • Zdobywasz nowe doświadczenia i nowych znajomych
  • Wchodzisz w skład rozwijającego się projektu

PS. Życzymy miłego czytania - ekipa Darkwizard.
Zdjęcie

[hack] WoWc

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
168 odpowiedzi w tym temacie

Guest_EGZEKUTOR_*

Guest_EGZEKUTOR_*
  • Guests
Tak wiec potrzebuje WoWc pod werjse 1.9.0 or 1.9.2 hack lub kompatybilna. Chyba. Jesli ktos uruchomil to na serwie przystosowanym do 192 hack albo 190 to niech zaraz pisze!
ps. po co proszisz jak i tak nie moge ci dac tutaj!
EDIT

YEAH HAHAHA! Na pewnym francuskim forum znalazlem rozwiazanie! Dziala! Jazdaa! Ale i tak dzieki za pomoc ;)

Radnaczek

Radnaczek

level [1]

• Veteran
  • 1602 postów
    • :
  • Lokalizacja/home/randi
Napisales "da sie zalatwic" wiec .. :P
Moze zle ci sie pobralo ? Sporoboj pobrac jeszcze raz :)

Chyba lepiej bylo jak Radnak nie mial moda i klnal, jezdzil po tych "userach" , co mieli 0 ilorazu inteligencji...

Guest_EGZEKUTOR_*

Guest_EGZEKUTOR_*
  • Guests
Napisalem tego posta, aby kolega wiedzial, ze odpisalem (edita mozna przeoczyc). Otoz juz rozwiazalem swoj problem (patrz post wyzej). Ale wielkie dzieki za pomoc ;)

Radnaczek

Radnaczek

level [1]

• Veteran
  • 1602 postów
    • :
  • Lokalizacja/home/randi
Czemu wytluszczyles KOLEGA ??
Staralem sie byc mily k***a =.=

Chyba lepiej bylo jak Radnak nie mial moda i klnal, jezdzil po tych "userach" , co mieli 0 ilorazu inteligencji...

Guest_EGZEKUTOR_*

Guest_EGZEKUTOR_*
  • Guests
Troche pomyslunku, kolego :) Podkreslilem poniewaz chcialem, aby czytajacy te posty (w tym ty) wiedzieli, kogo mam na mysli...
EDIT
@down
Pozostał jeszcze jeden temat... Jeśli chcesz się wykazać :) Sam wiesz jaki, a jak nie wiesz, to przypomnie xD - WpePro

Radnaczek

Radnaczek

level [1]

• Veteran
  • 1602 postów
    • :
  • Lokalizacja/home/randi
Aha :)
ale wiesz zauwazlbym :P Moze nie od reauz ale zauwzylbym :P
No ciesze sie ze ci ?? pomoglem ?? :D XD

Guest_Balin_*

Guest_Balin_*
  • Guests

Co do pierwszych zdan - lol
Dalej: nie bede instalowal specjalnie nowych patchow, bo wiekszosc serwerow chodzi na moim obecnym i musialbym pozniej naprawiac i robic wszystko od nowa.

Ja tyk taka mala poprawka jesli masz nowsza werscje mozesz grac na starszych wiec niewiem w czym tu problem

Radnaczek

Radnaczek

level [1]

• Veteran
  • 1602 postów
    • :
  • Lokalizacja/home/randi
Nie zawsze Balin :)

Balin ? Oin ? Gloin ? ;P

Guest_Tomek_tomek_*

Guest_Tomek_tomek_*
  • Guests
siema. wytlumaczyl by mi kto jak dodawac sobie expa w tym progsie ?? ;-)

Guest_Hitsu-kun_*

Guest_Hitsu-kun_*
  • Guests
wchodzisz w księge, znajdujesz taki uśmieszek a obok napisik ''death touch'' najezdzasz na wybranego mobka(potworka), klikasz ppm (PRAWYM PRZYCISKIEM MYSZY) na ikonce z uśmieszkiem i wuala, exp sam leci... niesamowite. Prawda? 8-)

Guest_Tomek_tomek_*

Guest_Tomek_tomek_*
  • Guests
a dlaczego za kazdym dead touch mnie wywala z severa ?? :cry:

Guest_Hitsu-kun_*

Guest_Hitsu-kun_*
  • Guests
Rozumiem ze to pytanie retoryczne?

Autokick <.<

Guest_lobuzpio_*

Guest_lobuzpio_*
  • Guests
ale sobie offa zrobiliscie chlopaki ~~

Pretorian

Pretorian

level [6]

• Veteran
  • 719 postów
    • :
  • LokalizacjaWarszawa
Tomek, mam dla Ciebie suuuper rade, otoz poczytaj troche tematy na tym forum a bedziesz wiedzial ze GM kazdego (prawie, sa debilne wyjatki:P) serwa kickabuje za Deach Touch ;-)

PS WoWc juz mi wykryli na 2 serwach:P a uzywalem tylko i wylacznie jednego czaru "Fireball"(najmocniejszego) i to bedac magiem xD niewiem jak to GM wykryl bo nie robilem tego na widoku...moze to bardzo zaangazowany GM i spr logi :lol:

Radnaczek

Radnaczek

level [1]

• Veteran
  • 1602 postów
    • :
  • Lokalizacja/home/randi
Pewnie grales na RH :)
Ktostam mowil ze ciagle siedza przed logami ;)

JOKE :)

Guest_Hitsu-kun_*

Guest_Hitsu-kun_*
  • Guests
^_^ jak serv nie ma lacd to powodzenia życze GM'om którzy sprawdzają logi...hieh.. ^_^

Pretorian

Pretorian

level [6]

• Veteran
  • 719 postów
    • :
  • LokalizacjaWarszawa
no wlasnie nie mial LACD :lol:

Kurcze zmienili nazwe serva, a nie chce mi sie go szukac....

Guest_Tomek_tomek_*

Guest_Tomek_tomek_*
  • Guests
a mogl by mi ktos podrzucic jakis programik ktory najprawdopodobniej nie zostanie wykryty i na ktorym szybko dodam sobie expa :roll:

Radnaczek

Radnaczek

level [1]

• Veteran
  • 1602 postów
    • :
  • Lokalizacja/home/randi
Tomek a moze przeczytasz pare tematow i pozwolisz rozwiazywac "powazne" problemy ?
WoWc se wez i lataj z Fireballem ...

Pretorian

Pretorian

level [6]

• Veteran
  • 719 postów
    • :
  • LokalizacjaWarszawa
Tomek jak masz ambicje i troszke chcesz sie poduczyc to zajrzyj na temat WPE PRO id...tam napisalem baaaardzo latwa instrukcje jak uzyc WPE z czarami...

Radnaczek ja polecam zrobic Dwa tematy xD

1) Pytania do WPE Pro
2) Pytania do WoWc

;-) i bedzie lad i porzadek :-p

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych