Skocz do zawartości

Darkwizard.pl - Prywatne serwery, MMO, poradniki, cheaty. używa ciasteczek. Przeczytaj Polityka Cookies aby dowiedzieć się więcej.    Akceptuje
Akceptuje
Witaj na forum Darkwizard.pl
Jeżeli posiadasz już konto, to pozostało Ci jedynie się zalogować.

W przeciwnym wypadku możesz utworzyć konto.

Zakładając konto:
  • Zbierasz punkty w systemie wynagrodzeń(nowość! - w wersji beta) i wymieniasz je na bony, prepaidy, i inne nagrody!
  • Rozpoczynasz nowe tematy, udzielasz się w aktualnych tematach <- dzielisz się tym co lubisz a przy okazji zyskujesz
  • Zdobywasz nowe doświadczenia i nowych znajomych
  • Wchodzisz w skład rozwijającego się projektu

PS. Życzymy miłego czytania - ekipa Darkwizard.

Mission Destruction II

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

Guest_Ascelon_*

Guest_Ascelon_*
  • Guests
Proszę macie swój 2 temat... A teraz piszcie info na temat ego nalotu... :twisted:

damian

damian

level [4]

• Members
  • 186 postów
    • :
  • LokalizacjaKREPA
hehe stworzyles ten temat po przeczytaniu mojego posta?
Moja Pomoc Jest Bezcennna.

Guest_Ascelon_*

Guest_Ascelon_*
  • Guests
Tak a teraz wbijajcie z propozycjami...

Guest_nesta_*

Guest_nesta_*
  • Guests
Ja mam propozycje ale niewiem czy wykonaln* : Zchakowac serv Rivera :-x

Guest_Hitsu-kun_*

Guest_Hitsu-kun_*
  • Guests
mało wykonalne, ja nie sądze że będzie łatwo patrząc na fakt że jednak to jest porządny server... działa dużo więcej rzeczy niż na standardowych emu na jakich przychodzi nam grać, więc wątpie że jakie kolwiek hacki pójdą ale spróbować Wam nie zaskodzi, ja tam podziękuje ;)

Guest_nesta_*

Guest_nesta_*
  • Guests
Ale przeciesz juz hakerzy zaatakowali Rivere i co jakis czas wyskakuje kazdemu DC :-? A czasem nawet co 5min :!: :-p :-x

Guest_Hitsu-kun_*

Guest_Hitsu-kun_*
  • Guests
TO sprawdz co tam działa a co nie , potem się poplanuje naloty.

Guest_nesta_*

Guest_nesta_*
  • Guests
Ale wiesz co moze jednak sobie jescze tam pogram :-p Bo narazie niemam co robic A jak mi sie znudzi tam gra to wam powiem Ok. :!:

[ Dodano: Nie 20 Sie, 2006 ]
:lol: " Rivera" niechodzi :-p . A tak wogle to niejestes w stanie zchakowac tego serva :-p

Guest_kraves_*

Guest_kraves_*
  • Guests

Ale wiesz co moze jednak sobie jescze tam pogram :-p Bo narazie niemam co robic A jak mi sie znudzi tam gra to wam powiem Ok. :!:

lol, a od kiedy to mamy uzależniać date i czas nalotu od tego czy ci sie tam znudziło czy nie? robimy nalot wtedy kiedy wszystkim albo większości pasuje :-p

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych