Sign in to follow this  
Followers 0
Guest kasia

POMOCYYYY MAMY PROBLEM

9 posts in this topic

jesli ktos sie zna, bo jest taki problem.

server dzialal normalnie ale gracze pluli sie ze jest tylko 15 osob na servie max...

wiec kupiono nowy sprzet i przezucono cale emu ale emu jak urachamiamy to 5 osob wejdzie i sie wylancza jest na pasku a potem znika. probowalem emu instalowac itd ale teraz jest wiekszy problem bo przezucialem emu na stary komp bo niedalo sie na nowym i...

i ja moge grac i bran na 2 kompie a kolesie nie. kolesia niewyskakuje stronka z rejestracja i niemga wejsc na serva pisze "canceling" co jest grane ?? co mam zrobic by ten blad naprawic ?? ? prosze o pomoc fachowca plizka!

no tak ale co mam zrobic zeby emu mi dzialalo i zeby gracze kont niestracili .

i gdzie mam dac ten server na nowy komp czy stary? z gory dziekuje

Jaki Emulator masz? ÂŻeby gracze kont nie stracili musisz skopiowac folder saves :).

Radzilbym wrzucic servik na Nowy komputerek :). Sprobuj zrobic domene na http://no-ip.com

i żeby gracze uzywali IP z no-ip jako realmlist. Jeżeli to też nie poskutkuje ściągnij sobie

Hamachi, polski patch na nie, zrób sieć i niech się gracze przez to łączą :)

emu mam AFG WarriorZ v3.2 jak przezucilam server to zaczely sie problemy robic :(

ale wczesniej niepotrzebowali hamachi i grali normalnie i to dosc dlugo ale max graczy bylo 15 to kupilam nowy sprzet i przezucilam. i jestem w wielkiej KROPCE.

a tylko taki jest sposob na to?hm ??

Jeszcze sposob jest taki: zmiana Emulatora.

Proponowalbym WoWWoW, a jezeli masz kogos kto sie zna

na robieniu servow to polecam MaNGOS: jest to najlepszy emulator :).

Wszystko zostało wyjaśnione podczas rozmowy na GG :)

Sign in to follow this  
Followers 0