Skocz do zawartości

Darkwizard.pl - Prywatne serwery, MMO, poradniki, cheaty. używa ciasteczek. Przeczytaj Polityka Cookies aby dowiedzieć się więcej.    Akceptuje
Akceptuje
Witaj na forum Darkwizard.pl
Jeżeli posiadasz już konto, to pozostało Ci jedynie się zalogować.

W przeciwnym wypadku możesz utworzyć konto.

Zakładając konto:
  • Zbierasz punkty w systemie wynagrodzeń(nowość! - w wersji beta) i wymieniasz je na bony, prepaidy, i inne nagrody!
  • Rozpoczynasz nowe tematy, udzielasz się w aktualnych tematach <- dzielisz się tym co lubisz a przy okazji zyskujesz
  • Zdobywasz nowe doświadczenia i nowych znajomych
  • Wchodzisz w skład rozwijającego się projektu

PS. Życzymy miłego czytania - ekipa Darkwizard.
Zdjęcie

Pomoc 2

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

hellios

hellios

level [1]

• Members
  • 48 postów
    • :
  • Lokalizacjaz k?towni
Chodzi o sewer Sandoria
http://sandoria.org/...ndex.php?n=news
Serwer dziala bez LACD za to ma autobana na "death touch". Niestety nie bylo zadnej informacji na temat autobana kiedy odpalilem DT ( bo i po co ). ;-)
Reinstal gry, windy i stworzenie nowego konta nie dziala :(
Moze mi ktos pomoc? Cala moja gildia tam gra :help: Moze jest jakis sposob na autobana? A wlasciwie to jak to dziala?
Loves to play, hates to pay.

Guest_kraves_*

Guest_kraves_*
  • Guests
Hmm, jeśli stworzenie nowego konta nie działa i serwer nie ma LACD'a to prawdopodobnie dostałeś bana na adres IP. Z twojej wypowiedzi wnioskuje że nie masz neostrady bo rozłączenie i połączenie ponownie netu nie pomaga. W takim razie radzę użyć programów do zmiany/ukrycia adresu IP lub podłączyć się do jakiegoś servera proxy. Na http://www.google.pl/ z pewnością znajdziesz tego typu programy i anonimowe proxy...

Guest_Hitsu-kun_*

Guest_Hitsu-kun_*
  • Guests
Socks cap proponuje, poczytaj temat o sposobach na zdjecie ip bana, jest w WoW Tricks i cheats .

hellios

hellios

level [1]

• Members
  • 48 postów
    • :
  • Lokalizacjaz k?towni
Niestety sockscap nie dziala na sandoria.org
( tzn w ogole dziala, znalazlem dzialajace proxy i polaczylem sie bez problemu z innym serwerem wow)
Bez sockscapa po wpisaniu logina i pass i kliknieciu na "login" odrazu wyskakuje "unable to connect". Z uzyciem sockcapa i dzialajacego proxy jest tak:
"connecting" --> "authenticating" --> "unable to connect".
Czy to mozliwe zeby serwer blokowal wszystkie polaczenia proxy?

Nie dziala reinstal windy ani wowa, sockscap z dzialajacym proxem ani spoofer ktory gdzies tu na forum znalazlem a ktory komus pomogl, u mnie doprowadzil tylko do natychmiastowego restartu ...
Koniec pomyslow...poddaje sie....to jest jakis wyjatkowo skuteczny ban...
Loves to play, hates to pay.

Guest_RaF_*

Guest_RaF_*
  • Guests
ja na podobnym servie dostalem bana za death toch ale mam zmienne ip wiec pochwile sie moglem wlogowac kolo dal mi bana na postac wiec zrobilem nowa polevelowalem sobie do 200 lvl zrobilem skile na 999 i mowie do gm ze jak ja wygram dobanuj mi postac a jak on wygra ja niebede gral na servie zgodzil sie wiec uzylem detch toch i gm dedl wiec wygralem :-p

nerexis

nerexis

level [4]

• Members
  • 224 postów
    • :
  • LokalizacjaOrgrimmar
I odbanował cię?
Pozdro.
Dołączona grafika

Guest_Umra_*

Guest_Umra_*
  • Guests
hahaha sprytne :D

Guest_pogo_*

Guest_pogo_*
  • Guests

moglem wlogowac kolo dal mi bana na postac

LOL bana na postac 1 raz widze

Radnaczek

Radnaczek

level [1]

• Veteran
  • 1602 postów
    • :
  • Lokalizacja/home/randi
A ja nie.
tez mialem bana na psotac tylko ^^"

Chyba lepiej bylo jak Radnak nie mial moda i klnal, jezdzil po tych "userach" , co mieli 0 ilorazu inteligencji...

Guest_RaF_*

Guest_RaF_*
  • Guests
Nie odbanowal :lol:

[ Dodano: Wto 12 Wrz, 2006 ]
powiedzial zebym tego wiecej nieuywal to mi moze odbanuje i jak odchodzil gm powiedzialem
Ej
wtedy gm sie zatrzymal i odpwiada
co znowu ??
;p a ja mu
GOW*O !!
i poslalem mu pozdrowienia za pomaca czaru ""Death Toch"" hehehe :) i dal bana na 2 postac ;p

Guest_mike_*

Guest_mike_*
  • Guests
To sie mowi dziekuje Panu GM'owi ktory zbanowal i sie laguje serwer frajerowi xD

Guest_pogo_*

Guest_pogo_*
  • Guests

To sie mowi dziekuje Panu GM'owi ktory zbanowal i sie laguje serwer frajerowi

to trzeba byc lamerem do poteki 1000000000000
pewnie ty tsakim jestes

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych