Skocz do zawartości

Darkwizard.pl - Prywatne serwery, MMO, poradniki, cheaty. używa ciasteczek. Przeczytaj Polityka Cookies aby dowiedzieć się więcej.    Akceptuje
Akceptuje
Witaj na forum Darkwizard.pl
Jeżeli posiadasz już konto, to pozostało Ci jedynie się zalogować.

W przeciwnym wypadku możesz utworzyć konto.

Zakładając konto:
  • Zbierasz punkty w systemie wynagrodzeń(nowość! - w wersji beta) i wymieniasz je na bony, prepaidy, i inne nagrody!
  • Rozpoczynasz nowe tematy, udzielasz się w aktualnych tematach <- dzielisz się tym co lubisz a przy okazji zyskujesz
  • Zdobywasz nowe doświadczenia i nowych znajomych
  • Wchodzisz w skład rozwijającego się projektu

PS. Życzymy miłego czytania - ekipa Darkwizard.

Moze nie typowy problem

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Guest_eros_*

Guest_eros_*
  • Guests
siema moze to nie typowa prosba ale mozecie mi napisac jak mozna taurenem druidem bear form i dire bear forma bo nie mam pojecia. a u trainerow nie moge sie nauczyc pomocy !! !! :o ops: :o ops: :help: :help:

Guest_kamcio_*

Guest_kamcio_*
  • Guests
Hmmm ja też tak miałem Ale zmieniłem Patcha i addony i mi Poszło :-p

Guest_WojtusioR_*

Guest_WojtusioR_*
  • Guests
Zmien AddOns, powinno byc lepiej :). Znajdziesz je w dziale AddOns/Podstawowe

Guest_Ascelon_*

Guest_Ascelon_*
  • Guests
Możesz też użyć WoWc tam masz te formy od początku dla wszystkich ras i klas...

Guest_eros_*

Guest_eros_*
  • Guests
no to tera inne pytanie wykonuje questa podobniesz na bear forma i mialem najpierw "Heeding the Call" "Level 10 Druid
Obtained at level 10 Horde
Speak with Turak Runetotem on the Elder Rise of Thunder Bluff.
Excuse me, friend...

It has come to my attention that Turak Runetotem has put out word that he wishes to speak with you. It seems that your training as a druid is about to take on a new life, and he will be training you personally. Turak is one of the Arch Druid's assistants; he is known as a wise and patient druid, and he should teach you well.

He is located in Thunder Bluff, inside the Cenarion Circle's main tent on the Elder Rise."

Wykonalem to.potem

"Moonglade" "Level 10 Druid
Obtained at level 11 Horde
Use the spell "Teleport: Moonglade" to travel to Moonglade. When you arrive, speak with Dendrite Starblaze in the village of Nighthaven.
All druids are welcomed to the sacred lands of Moonglade, tauren and night elf alike. Keeper Remulos - Moonglade's guardian - keeps watch over all druids who hibernate there. Now that you're learning the ways of the Claw, I'll teach you the spell that lets you transport yourself there. Cast it whenever you seek Moonglade's knowledge or solace.

As for your first lesson, travel to Moonglade and speak with Dendrite Starblaze in Nighthaven about the path you're now on. Good luck, young druid."

to takze tera

"Great Bear Spirit" Level 10 Druid

Seek out the Great Bear Spirit in northwestern Moonglade and learn what it has to share with you about the nature of the bear. When finished, return to Dendrite Starblaze in Nighthaven, Moonglade.
In the northwest part of Moonglade resides the home of a wise and noble being we call the Great Bear Spirit. For all druids, it has served as a tutor and mentor into the first true natural understanding of the bear. All druids at one point seek the spirit's wisdom, and you shall be no exception.

Go to the Great Bear Spirit now and learn what it will teach. When it is satisfied with you, return to me here in Nighthaven. We will then see if you have truly taken account of the lessons it teaches."

to tez i potem mialem

"Back to Thunder Bluff" Level 10 Druid
Obtained at level 10 Horde
Return to Thunder Bluff and speak with Turak Runetotem on the Elder Rise.
The time has come for us to part ways, young one, as the application of your lessons takes you back to whom that sent you to me. Though the tauren are thought to be young in the ways of Cenarius, Turak Runetotem walks with much balance in the presence of nature. Listen to his instructions, and you will soon complete your first lessons into your role as a protector of balance.

Go now, young one. We shall meet again."

Wykonane i teraz mam to nie jestes pewien co mam zrobic

"Body and Heart" Level 10 Druid

Use the Cenarion Lunardust on the Moonkin Stone between Mulgore and the Barrens to bring forth Lunaclaw. From there, you must face Lunaclaw and earn the strength of body and heart it possesses.

Speak with Turak Runetotem in Thunder Bluff when you are done.
On land west of Taurajo in the Barrens - just before it turns into Mulgore - lies a Moonkin Stone. The moonkin are special beasts, not native to these parts. Lunaclaw, the stone's defender, will face you when Cenarion Lunardust is applied to it. Lunaclaw possesses within it a strength that you must use as one of the Claw.

You've earned the right to use this Cenarion Lunardust, ... now show me that you've earned the right to possess the strength of body and the strength of heart needed as a druid!
Cenarion LunardustProvided"

POMOCY CO MAM ZROBIC OPISZCIE DOKLADNIE. :? : :? : :idea: :idea: :-D :-D :help: :help:

[ Dodano: Pon 21 Sie, 2006 ]
sorry juz wiem jak to zrobic juz mam bear forma

:lol: :lol: :lol:

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych