Skocz do zawartości

Darkwizard.pl - Prywatne serwery, MMO, poradniki, cheaty. używa ciasteczek. Przeczytaj Polityka Cookies aby dowiedzieć się więcej.    Akceptuje
Akceptuje
Witaj na forum Darkwizard.pl
Jeżeli posiadasz już konto, to pozostało Ci jedynie się zalogować.

W przeciwnym wypadku możesz utworzyć konto.

Zakładając konto:
  • Zbierasz punkty w systemie wynagrodzeń(nowość! - w wersji beta) i wymieniasz je na bony, prepaidy, i inne nagrody!
  • Rozpoczynasz nowe tematy, udzielasz się w aktualnych tematach <- dzielisz się tym co lubisz a przy okazji zyskujesz
  • Zdobywasz nowe doświadczenia i nowych znajomych
  • Wchodzisz w skład rozwijającego się projektu

PS. Życzymy miłego czytania - ekipa Darkwizard.
Zdjęcie

[hack] WoWChar

• Zamknięty Temat jest zamknięty
164 odpowiedzi w tym temacie

Dark

Dark

.:: Max Level ::.

• Veteran
  • 1761 postów
    • :

Jak go używać:

[wymaga Framework.NET]

1. Skopiuj wszystkie pliki do folderu z grą.
2. Uruchom MegaBlax.exe
3. Wpisz adres serva w polu ConnectTo.
4. Wpisz realmlist w polu RS IP
5. Podaj scieżke do wow.exe
6. Ustal level, kase i talenty. Jesli zrobisz MONEY=10, to będzie ll 10 copper, nie 10 GOLD. żeby mieć 10 gold, ustaw 100000. Nie rob zbyt wiele bo emu tego nie skapuje...
7. Naciśnij start.
8. Ustaw swój realmlist. Powinnien być taki: set realmlist localhost
9. Uruchom WoW.exe (NIE LOGUJ SIE!)
10. Wciśnij Inject.
11. Przelącz na WoW i zaloguj sie na serwa...
12. Zrób create new char
13. Wybierz obojetnie jaką postać....
14. Naciśnij Create
15. Wróc do listy postaci. Zobaczysz nowego chara. Będzie się nazywał MegaW LEVEL=100, Nie używaj go!
16. Poczeka na restart serwa!
17. Ustaw ponownie realmlist serva i zaloguj się. Zobaczysz postać na 100 levelu i poczujesz miła satysfakcję. Jeśłi będa ci się trzęsły ręce, spróbuj zrobić dwa przysiady i 3 pompki. Pro-gamerzy zawsze tak robią! :D

Dołączona grafika
Dołączona grafika

PEłNA WERSJA

Guest_take2over_*

Guest_take2over_*
  • Guests
Mam pytanie nie zbanuja mi konta jak to zrobie ? Jaka jest wykrywalnosc tego hacka ? Pewnie nie dziala na LACD. Sprawdze na pewnym servie i powiem co i jak. Da sie zmienic nazwe postaci zeby sie nie nazywala Mega ??

P.S
Brak problemu juz sobie poradzilem ze wszystkim. heheh ale jestem hackerek ;P

Guest_pogo_*

Guest_pogo_*
  • Guests
lol nie bedzie sie zwac bedzie mie takie imie co ty wybrales sobie przy robien iu postaci :]

konrad15

konrad15

0.5 użytkownika

• Members
  • 13 postów
    • :
Co to jest [Framwork.NET] ?? i skąd taki soć moge wziąść ??

[ Dodano: Pią 25 Sie, 2006 ]
Sory za pomyłke [Framework.NET] :)

Guest_mohit_*

Guest_mohit_*
  • Guests
Dołączona grafika co robie zle? zawsze to samo :/ a wszystko wedlug instrukcji robie :/

Guest_norbii_*

Guest_norbii_*
  • Guests
mohit dobrze wszystko robisz.... ja mam tak potem tworze postac w wowie i mi wyskakuje postac ale nie ma zadanego 100 lvl tak jak tam to jest napisane nazywa sie tak jak ja sobie to wpisalem:/ i ma ten duzy ciag znakow co na screenie .. ale jak wchodze do gry to i tak mam 1 lvl:/:/:/

Guest_mohit_*

Guest_mohit_*
  • Guests
ja nawet tego ciagu nie mam....

Guest_norbii_*

Guest_norbii_*
  • Guests
a zmieniles swoj realmlist na :set realmlist localhost (musi byc localhost a nie adres servka)
bo tak musi wygladac i INJECT wez dopiero jak wlaczysz gre (NIE LOGUJ SIE !! ) zrzuc ja na psaek i wez inject i spowrotem wejdz do gry zaloguj ise i stworz postac

Guest_take2over_*

Guest_take2over_*
  • Guests
Ja tak zrobilem pokazuje mi to lvl100 i punkty talentu te znaki jak na screen ale jak wejde do gry to mam dalej lvl 1 czemu ? czekalem od wczoraj wieczora czy mozliewe to ze server sie nie zrestartowal jeszcze ? i dlatego ? czy jak sie zrestatruje to znikna mi te znaczki ?

Dark

Dark

.:: Max Level ::.

• Veteran
  • 1761 postów
    • :
nie wiem dlaczego ci nie działa... Przyczyn może być tak dużo jak rozwiązań :D Weź spróbuj na innym servie.

Guest_Hitsu-kun_*

Guest_Hitsu-kun_*
  • Guests
Jak zrobisz postać to nie masz wchodzić do gry tylko wyjść z serva i poczekać na reset ><

Guest_take2over_*

Guest_take2over_*
  • Guests
A znikaja te magiczne znaczki jak stworzy mi postac ?? Bo skad bede wiedzial ze juz sie stworzyla i byl reset servera ?

P.S Tak jak kolega powiedzial dajcie jakies serverki na ktorych sprawdzaliscie i dziala bo nie wiem moze cos zle robie ale wydaje mi sie ze nie wiec chetnie bym sprawdzil ja jakims serverku co dziala na 100% to wtedy bylbym spokojny ze napewno to wina servera

Guest_mohit_*

Guest_mohit_*
  • Guests
dobra zapomnialem realmist zmienic na localhost sry za to ^^ ale jak juz zrobie postac to mi jej nie wyswietla :(
P.S. dajcie adresy servow na ktorych to uzywacie moze moj jakis taki dziwny

Guest_pogo_*

Guest_pogo_*
  • Guests

Co to jest [Framwork.NET]

taki program mozesz go nzalesc na forum wpisz to sobie w szukaj ....

Guest_take2over_*

Guest_take2over_*
  • Guests
Masz ułatwie ci troche bo widze ze google w oczy kole:

FrameWork 2.0
http://www.microsoft...&displaylang=en
FrameWork 1.1
http://www.microsoft...&displaylang=en

Nie wiem czy instalacja 2.0 wystarczy ale najlepiej jesli zainstalujesz 1.1 a pozniej 2.0 napewno zadziala. Pozdrawiam

P.S Na drugi raz naucz sie kozystac z http://www.google.pl

Guest_KeyS_*

Guest_KeyS_*
  • Guests

Nie wiem czy instalacja 2.0 wystarczy ale najlepiej jesli zainstalujesz 1.1 a pozniej 2.0 napewno zadziala. Pozdrawiam

nie wystarczy same 1.1 ??

Guest_pogo_*

Guest_pogo_*
  • Guests

ja uzywam 2.0 i mi dziala dobrze ...zainstaluj sobie 2.0 i bedzie dzialać xD

Guest_take2over_*

Guest_take2over_*
  • Guests

Nie na FrameWork 1.1 wogule ci sie nie uruchomi musisz miec 2.0 tylko poprostu napisalem zebys zainstalowal najpierw 1.1 bo nie wiem czy ci sie zainstaluje 2.0 bez 1.1 rozumiesz.

Guest_Hitsu-kun_*

Guest_Hitsu-kun_*
  • Guests

dajcie jakies serverki na ktorych sprawdzaliscie i dziala

Eee...a co to ma do servera?

:o

Guest_nowak_*

Guest_nowak_*
  • Guests
Mi do punktu 10 szło jak po maśle, ale gdy wcisnąłęm inject, to wyświetlił mi się komunikat:
Dołączona grafika
Klikam na kontynuuj, robię dalej według opisu.
W efekcie mam postać z levelem 1 a nie 60 jak chciałem...W logach nie mam Dll injected

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych