Skocz do zawartości

Darkwizard.pl - Prywatne serwery, MMO, poradniki, cheaty. używa ciasteczek. Przeczytaj Polityka Cookies aby dowiedzieć się więcej.    Akceptuje
Akceptuje
Witaj na forum Darkwizard.pl
Jeżeli posiadasz już konto, to pozostało Ci jedynie się zalogować.

W przeciwnym wypadku możesz utworzyć konto.

Zakładając konto:
  • Zbierasz punkty w systemie wynagrodzeń(nowość! - w wersji beta) i wymieniasz je na bony, prepaidy, i inne nagrody!
  • Rozpoczynasz nowe tematy, udzielasz się w aktualnych tematach <- dzielisz się tym co lubisz a przy okazji zyskujesz
  • Zdobywasz nowe doświadczenia i nowych znajomych
  • Wchodzisz w skład rozwijającego się projektu

PS. Życzymy miłego czytania - ekipa Darkwizard.

cos ala lag ale...

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Guest_pajhi_*

Guest_pajhi_*
  • Guests
Mam problem , moze ktos mial lub ma cos takiego otoz na zewnatrz czyli w normalnym swiecie gra hula az milo (AFG Blizzlike V3.2 patch 1.11.2) no miodzik ale jak tylko wejde do lokacji podziemnych tj.instancje , podziemia , jaskinie itp. zaczynaja sie problemy : moby skacza w powietrzu , malo ich jest (widze spawnpointy) dopiero po jakims czasie sie pojawiaja najczesciej duza grupa i po mnie (jakby sie uparly na mnie) wogule nie chodzi jak powinno , moze podpowiecie bo chyba cos z ustawieniami...Dla informacji gram na A64 3200+,1GB RAM , Radeon X800 GTO 256MB wiec chyba nie wina sprzetu.
Nie znalazlem czegos podobnego na forum wiec zakladam ten temat, podejrzewam ze czegos mi brakuje albo cusik nie tak mam poustawiane ale nie mam pojecia co bo przeciez na ogromnej przestrzeni w swiecie dziala bez zastrzezen...

Guest_pogo_*

Guest_pogo_*
  • Guests
poprostu masz zle spawniete moby i dla tego spawnij all od nowa i tyle ...

Guest_pajhi_*

Guest_pajhi_*
  • Guests
no ale za kazdym razem tak jest :( a .respawnall nie zabardzo pomaga

Guest_pogo_*

Guest_pogo_*
  • Guests
ja nie mowie o respawnall tylko o usunieciu spawnow i postawieniu ich od nowa :P

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych