Skocz do zawartości

Darkwizard.pl - Prywatne serwery, MMO, poradniki, cheaty. używa ciasteczek. Przeczytaj Polityka Cookies aby dowiedzieć się więcej.    Akceptuje
Akceptuje
Witaj na forum Darkwizard.pl
Jeżeli posiadasz już konto, to pozostało Ci jedynie się zalogować.

W przeciwnym wypadku możesz utworzyć konto.

Zakładając konto:
  • Zbierasz punkty w systemie wynagrodzeń(nowość! - w wersji beta) i wymieniasz je na bony, prepaidy, i inne nagrody!
  • Rozpoczynasz nowe tematy, udzielasz się w aktualnych tematach <- dzielisz się tym co lubisz a przy okazji zyskujesz
  • Zdobywasz nowe doświadczenia i nowych znajomych
  • Wchodzisz w skład rozwijającego się projektu

PS. Życzymy miłego czytania - ekipa Darkwizard.

Socks Cap//Zmiana IP - Instrukcja

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

Guest_theproof_*

Guest_theproof_*
  • Guests
[glow=red]Instrukcja jest przeznaczona do gry Diablo II lecz można jej także stosować w innych grach. Np WoW[/glow]

Krok 1: ?ci?gnij program SocksCap. Download - 2

Krok 2: Otwórz program SocksCap

Krok 3: Zaakceptuj T.O.S.

Krok 4: Kliknij ok kiedy pojawi si? okno z informacj? o wyga?ni?ciu programu. Nast?pnie kiedy pojawi si? okno z zapytanie czy chcesz zmodyfikowa? ustawienia kliknij tak.

Krok 5: Pojawi si? nast?puj?ce okno:

W polu "SOCKS Server:" wpisz numer serwera Socks którego b?dziesz u?ywa?. W polu "Port:" wpisz port serwera Socks którego aktualnie u?ywasz(domy?lny port serwera Socks to 1080. Upewnij si? czy serwer Socks którego u?ywasz jest którym? z serwerów Sock 4 albo Sock 4/5 (obydwa v4 i v5 s? zdatne do u?ytku na tym serwerze). Upewnij si? czy jest wybrana kulka obok "Socks Version 4". W polu "SOCKS User ID:" wpisz co chcesz. Wpisz swoje imi?, ksywk? b?d? po prostu "nic". Naci?nij "Apply", nast?pnie "Ok"

Krok 6: Uka?e si? nast?puj?ce okno:

Naci?nij przycisk "New". Uka?e si? nast?puj?ce okno:

W polu "Profile Name:" mo?esz wpisa? cokolwiek, jakkolwiek w tym arytkule u?yj? "Diablo II". W polu "Command Line:" wpisujesz scie?k? do gry do pliku z którego odpalasz Diablo II. Mo?esz doda? tak?e komendy które u?ywasz. Je?li klikn ?? e? na przycisk "Browse" pole "Working Directory" wype?ni?o si? automatycznie. Je?li wpisa?e? pole "Command line:" r?cznie mo?esz zostawi?
pole "Working Directory" puste i nacisn ?? OK. Wype?ni si? za ciebie. Zanim naci?niesz OK okno powinno wygl?da? tak:

Je?li wszystko przebiega prawid?owo mo?esz przej ?? do nast?pnego kroku.

Notka: Je?li odpalasz Diablo II w trybie okna, albo u?ywasz komendy -mpq b?d?
innej, mo?esz wpisa? j? na ko?cu pola "Command Line:".

Krok 7: Teraz wybierz profil który stworzy?e?. Naci?nij na przycisk "Run!" zaznaczony czerwon? strza?k?.

Krok 8: Graj jak to robi?e? zawsze . Ale teraz jeste? po ?? czony do serweru gry przez Serwer Socks który robi za "po?rednika". Serwer gry widzi Ip Serwera Socks, zamiast twojego. Voila! Wykr?ci?e? si? z bana!

Je?li niepod?aczy?e? si? do serwera gry, jedna z trzech rzeczy mo?e to powodowa?:

1) Serwer Socks którego próbujesz u?y? jest martwy.
2) Serwer Socks którego próbujesz u?y? jest przeznaczony nie do tej wersji( Socks v4 / v5)
3) ?le skonfigurowa?e? program.

Je?li po?aczenie jest bardzo powolne i strasznie laguje, to znaczy ?e u?ywasz bardzo wolny Serwer Socks. Spróbuj z innym. Mo?esz u?y? programu sprawdzaj?cego czas reakcji Serwera Socks. Wynik powy?ej 3s i mniej to dobry wynik.

Lista darmowych serwerów proxy.

Sprawdz proxy online
http://www.checker.f...oxy.ru/checker/

Darmowa proxy lista:
http://www.checker.f...ked_proxies.php

Online Proxy List Filter
http://www.checker.f...ru/filter_lite/
http://www.samair.ru/proxy/socks.htm[glow=red][/glow]

Dark

Dark

.:: Max Level ::.

• Veteran
  • 1761 postów
    • :
good job soldier!

przyklejam

Guest_Hitsu-kun_*

Guest_Hitsu-kun_*
  • Guests
Przyda się dla nowych ;)

Guest_Asmodeusz_*

Guest_Asmodeusz_*
  • Guests
Gdzie moge znalesci te servery "SOCKS". Jestem nowy i niewiele wiem... :-p

Guest_theproof_*

Guest_theproof_*
  • Guests
Albo te co wyżej napisałem lub w google Free socks cap proxy :)

Guest_Hitsu-kun_*

Guest_Hitsu-kun_*
  • Guests

Gdzie moge znalesci te servery "SOCKS". Jestem nowy i niewiele wiem...

Przeczytałbys cały post to byś wiedział -_- podał jak na tacy linki do proxów..

Guest_pogo_*

Guest_pogo_*
  • Guests
kurcze niby ustawienie progsa mam dobre proxy dzialajace i nie moge sie polaczyc z serwem :[

Guest_theproof_*

Guest_theproof_*
  • Guests
Widać słaby server proxy. Darmowe są bardzo wolne ;-)

Guest_lobuzpio_*

Guest_lobuzpio_*
  • Guests
to jedno a drugie to moze serwer death? ;)

Guest_pogo_*

Guest_pogo_*
  • Guests
lol ja noobem nie jestes
a tak myslisz co wynika z tresci twojego posta xD

Guest_Sergi_*

Guest_Sergi_*
  • Guests
heh ja naszczescie tego problemu ze zmiena ip niemam bo mam neo a jak wiecie neo ma dynamiczne ip :lol:

Guest_byloman_*

Guest_byloman_*
  • Guests
Gówno nie moge tego zainstalowac i tyle powiem klikam zeby zaczelo instalowac wyskakuje okno czy chce kontynuowac i klikam :!: tak :!: i nic sie nie dzieje czemu ??

[ Dodano: Pią 13 Paź, 2006 ]
juz ok wystarczyl reset kompa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych