Skocz do zawartości

Darkwizard.pl - Prywatne serwery, MMO, poradniki, cheaty. używa ciasteczek. Przeczytaj Polityka Cookies aby dowiedzieć się więcej.    Akceptuje
Akceptuje
Witaj na forum Darkwizard.pl
Jeżeli posiadasz już konto, to pozostało Ci jedynie się zalogować.

W przeciwnym wypadku możesz utworzyć konto.

Zakładając konto:
  • Zbierasz punkty w systemie wynagrodzeń(nowość! - w wersji beta) i wymieniasz je na bony, prepaidy, i inne nagrody!
  • Rozpoczynasz nowe tematy, udzielasz się w aktualnych tematach <- dzielisz się tym co lubisz a przy okazji zyskujesz
  • Zdobywasz nowe doświadczenia i nowych znajomych
  • Wchodzisz w skład rozwijającego się projektu

PS. Życzymy miłego czytania - ekipa Darkwizard.

StarbursT

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

Guest_spok_*

Guest_spok_*
  • Guests
Witam !
Zapraszam na w/g mnie fajny serwerek ;]

Nie bede za duzo pisal wejdziecie zobaczycie wszystko dziala w 100% tyle powiem.

Realmlist: spok.no-ip.info
Rejestracja: gg: 7009699 lub mail 5pok@wp.pl (to pierwsze to cyfra tak na wszelkie W).

Latency nie duże ... mam nadzieje ze serwer sie rozkreci :]

Pozdrawiam i jeszcze raz ZAPRASZAM

Guest_DNA_*

Guest_DNA_*
  • Guests
a moge sie dowiedziec wiecej na temat tego servera bo narazie znam tylko twoj nr gg ..
napisz tu lub mi na PW bo na gg dowiadywac sie na temat servera to kicha...

Guest_Shaggy_*

Guest_Shaggy_*
  • Guests
Co to ma być podaj wiecej informacji... Patch,Blizzke czy fun...

Guest_DIDAS_*

Guest_DIDAS_*
  • Guests
jak na moje oko to nie jest fajny serverek :lol: :lol: :lol: :lol:
i powiem wiecej jak na moje oko musi byc beznadziejny :lol: :lol: :lol: :lol:
i jeszcze wiecej wontpie chlopie ze ktos na tym forum pujdzie na twoj serverek :lol:
i wiecej informacji nastepnym razem !! (jak bedzie nastepny raz)

Guest_DIDAS_*

Guest_DIDAS_*
  • Guests
i jak masz tak opisywac server to lepiej wogule nie pisz !!

Guest_pogo_*

Guest_pogo_*
  • Guests
didas sam jak dawałes serwer za duz o nim nie napisales wiec nie badz taki kozak !! :-?
Ocieniasz server a nawet na nim nie grałes .....skad wiesz to jak tam nawet nie grałeś ?! :shock:

Guest_DIDAS_*

Guest_DIDAS_*
  • Guests
Nie no naprawde to co on napisał to tak mnie zacheca ze fiu ! a ja sie poprawilem i to przed tym jak ty tam wszedles i wyraziles nic nie znaczace zdanie ! przynajmniej dla mnie P.s daruj sobie takie komentarze jak "Najpier polecasz teraz nie" bo to jest zupelnie bez sensu !

Radnaczek

Radnaczek

level [1]

• Veteran
  • 1602 postów
    • :
  • Lokalizacja/home/randi

Nie no naprawde to co on napisał to tak mnie zacheca ze fiu

Ooo tak samo jak mnie opis tej ksiazki Zabojcy Wilkow :P cyz jakto tam szlo :P
To fun jest czy high czy co?

Chyba lepiej bylo jak Radnak nie mial moda i klnal, jezdzil po tych "userach" , co mieli 0 ilorazu inteligencji...

Guest_DIDAS_*

Guest_DIDAS_*
  • Guests

Zabojcy Wilkow

ÂŁOWCY WILKOW

cyz jakto tam szlo

nic tam nie szlo przewidzialo ci sie :-p

To fun jest czy high czy co?

fun zapewne napisz do niego na gg a potem wklei rozmowe do GG Noob ATACK !

Guest_WOW_*

Guest_WOW_*
  • Guests
Ale wy to macie problemy cały czas kogos krytykujecie sami załózcie serw i zobaczcie jak to jest :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Radnaczek

Radnaczek

level [1]

• Veteran
  • 1602 postów
    • :
  • Lokalizacja/home/randi
WOW kochany kolego mialem sowj server przez bite 4 miechy ale stwierdzilem ze za duzo takich malych parszywych gnowjkow jak ty sie pokazywalo i HACKowalo przez WoWc + speed hack wiec se siana dalem ;)

ÂŁOWCY WILKOW

no o tym mwilem xD

nic tam nie szlo przewidzialo ci sie :-p

Dobre xD xD

fun zapewne napisz do niego na gg a potem wklei rozmowe do GG Noob ATACK !

Muhaha xD nie no nie bede pisal bo za duzo niecenzuralnych txtow by musial WojtekR poprawic po mnie xD

Chyba lepiej bylo jak Radnak nie mial moda i klnal, jezdzil po tych "userach" , co mieli 0 ilorazu inteligencji...

Guest_Furion_*

Guest_Furion_*
  • Guests
[quote name="Radnaczek"]WOW kochany kolego mialem sowj server przez bite 4 miechy ale stwierdzilem ze za duzo takich malych parszywych gnowjkow jak ty sie pokazywalo i HACKowalo przez WoWc + speed hack wiec se siana dalem ]ÂŁOWCY WILKOW [/quote] no o tym mwilem xD [quote="DIDAS"]nic tam nie szlo przewidzialo ci sie :-p [/quote]Dobre xD xD [quote="DIDAS"]fun zapewne napisz do niego na gg a potem wklei rozmowe do GG Noob ATACK ![/quote]Muhaha xD nie no nie bede pisal bo za duzo niecenzuralnych txtow by musial WojtekR poprawic po mnie xD [/quote]

Aj debilu szkoda mi słow na ciebie. z tego co czytałem twoje posty to tylko kazdemu ublizasz a tak to nikomu niepomogłes NOOBIE :lol: :lol: ;-)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych