Sign in to follow this  
Followers 0
Guest nowak

CD-KEY

19 posts in this topic

Czy CD-KEy od WOWa, który został już raz użytydo stworzenia konta może zostać użyty do stworzenia powtórnie innego?

Jak ktoś wie, niech szybko odpisuje-sprawa dosłownie kilku godzin.

Ja powiem tak moze byc uzywany ponownie ale niestworzy nowego konta to dziala tylko na takie zasadzie ze moze grac kilka osob na jednym koncie ze wspulnymi postaciami

No i dlatego trzeba wydać 130 złotych :]

Ja nie jestem nogaty, nie woza mnie do szkoly czarnym BMW, ale jestem zadowolony :]

Wystarczy z czegos zrezygnowac

Pozdro.

P.S Jesli jakies pytanie odn. globca to walić do mnie ;P

Szkoda ci wydać 130 zeta na grę a chcesz żeby ludzie kierowali do ciebie pytania związane z Globalem... Od razu pomyślą że jesteś n00bem który chce dostawać nonstop pomógł...

A ja widziałem tańszego wowa....

Ooo wreszcie sie zarejestrowales :D

a nie jestem nogaty, nie woza mnie do szkoly czarnym BMW, ale jestem zadowolony :]

Wystarczy z czegos zrezygnowac

Szara rzeczywistosc..

A co jak rezygnuje z kupowania karty na kom a i tak nie mam n a nic floty bo ciezko z kasa?

Jak starszy odemnie pozycza ?

To z czego mam zrezygnowac ? :)

P.S Jesli jakies pytanie odn. globca to walić do mnie ]oplaca sie placic za GRE tyle kasy ? Wolalbym se jakies Nike-buty Qpic .

Uwierz mi, oplaca sie Zupelnie nowy wymiar rozrywki. Ale nie o tym.

Sprobujmy dostrzec zbawienny wplyw WoW na dzisiejszysch nastolatkow.

Zalozmy, rodzic wypala 1,5 paczki papierosow dziennie. Jesli zrezygnuje, dziecko bedzie mialo na swoja gre i zdrowie dziecka i rodzica nie bedzie przeciazane.

2. Dlaczego mam nie kupic WoW, skoro cos takiego odciagnie mnie spod budki z piwem i na dodatek da rozrywke?

Uwierzcie, do takich wnioskow sie dorasta. Kiedys ciupalem na prv i to dosyc dlugo, ale niedawno dojrzalem do tej decyzji. Kiedys sie zaczyna zauwazac roznice, poza tym dlaczego ja mam kupowac pirackie gry i wspierac jakichs pryszczatych fajfusow na gieldzie, WTF?

Ok koniec pierdol na dzis, jutro zaczyna sie rok szkolny :D

Pozdro

Radnaczek szczeze jesli juz sporo czasu grales na privach to niewiem jaka bedzie frajda z gry ale z drugiej strony w bardzo szybki sposob mozena lvl up i mozesz tez wiecej zrobic w czasie darmowej gry niz jako nooobek na poczatku ja osobiscie nadal bym gral na globcy bo tam jest masa ludzi a oto tu wlasnie chodzi no i wszystko dziala ja sie ciesze ze moj pierwszy raz byl z globcem a niez privem :lol:

hehehehe ale to zabrzmialo :-D

zdrowie dziecka i rodzica nie bedzie przeciazane.

Jesli bedzie caly dzien siedzial przy grze [wkoncu zaplacil za nia wiec nie marnuje czasu na takie glupoty jak obiad czy skzola] to opusci sie w nauce, zepsuje wzrok i odizoluje sie od znajomcyh.

Pozatym 1,5 = ~7,50zl

a abonment = ~50zl

dla porownania piwo = ~2,50zl

Tak wiedz co sie bardziej oplaci ?

Bo mi sie zdjae ze abonament napewno nie :/

Piwo tez nie :P

Fajki tez ..

Ale sa inne wydatki :)

Abonament 50 zł za miesiac.

1,5 paczki - 1 dzień ;p

Tak czy inaczej, wszytko trzeba dozować z umiarem, ale mnie tak czy inaczej WoW nie przyprawił jeszcze o raka płuc.

A do privów mnie juz nikt i niczym nie przekona, tak jak Was do oryginala.

Yay, znowu offtop ;p

o raka płuc.

A jak twoj wzrok ?

To sQmaj Tibia 90zl za 3 miechy

czyli po 30 za miech i jesli gram w nia i w WoW to nie oplaca sie bardziej kupic pacc? [tibie]

Wtedy starszy ma te "pare"paczek fajek i wszyscy sa hepi :P Bez kupowania pieluszek :D

jak to nie ja bym wolal orginala ale ja nawet z fajek niemam jak zrezygnowac bo najpierw trzeba je palic :P i czemu myslisz ze nikt nas nieprzekona do orginala a wlasnie ze przekona brak abonamentu yo ;-) :-D :lol:

Sign in to follow this  
Followers 0