Skocz do zawartości

Darkwizard.pl - Prywatne serwery, MMO, poradniki, cheaty. używa ciasteczek. Przeczytaj Polityka Cookies aby dowiedzieć się więcej.    Akceptuje
Akceptuje
Witaj na forum Darkwizard.pl
Jeżeli posiadasz już konto, to pozostało Ci jedynie się zalogować.

W przeciwnym wypadku możesz utworzyć konto.

Zakładając konto:
  • Zbierasz punkty w systemie wynagrodzeń(nowość! - w wersji beta) i wymieniasz je na bony, prepaidy, i inne nagrody!
  • Rozpoczynasz nowe tematy, udzielasz się w aktualnych tematach <- dzielisz się tym co lubisz a przy okazji zyskujesz
  • Zdobywasz nowe doświadczenia i nowych znajomych
  • Wchodzisz w skład rozwijającego się projektu

PS. Życzymy miłego czytania - ekipa Darkwizard.

CD-KEY

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

Guest_nowak_*

Guest_nowak_*
  • Guests
Czy CD-KEy od WOWa, który został już raz użytydo stworzenia konta może zostać użyty do stworzenia powtórnie innego?
Jak ktoś wie, niech szybko odpisuje-sprawa dosłownie kilku godzin.

Guest_Dud_*

Guest_Dud_*
  • Guests
Nie może, niestety.

Guest_Balin_*

Guest_Balin_*
  • Guests
Ja powiem tak moze byc uzywany ponownie ale niestworzy nowego konta to dziala tylko na takie zasadzie ze moze grac kilka osob na jednym koncie ze wspulnymi postaciami

Guest_Dud_*

Guest_Dud_*
  • Guests
ale nie w tym samym czasie, dodatkowo grozi za to ban.

Guest_Balin_*

Guest_Balin_*
  • Guests
JA wiem :-p

Guest_Dud_*

Guest_Dud_*
  • Guests
No a JA nie TOBIE mowie ;D

Guest_DIDAS_*

Guest_DIDAS_*
  • Guests
tak czy inaczej nie mozna zrobic drugiego konta !! jednym cd-keyem !!

Guest_Ascelon_*

Guest_Ascelon_*
  • Guests
I dlatego trzeba kupić WoWa

Guest_Dud_*

Guest_Dud_*
  • Guests
No i dlatego trzeba wydać 130 złotych :]
Ja nie jestem nogaty, nie woza mnie do szkoly czarnym BMW, ale jestem zadowolony :]
Wystarczy z czegos zrezygnowac
Pozdro.
P.S Jesli jakies pytanie odn. globca to walić do mnie ;P

Guest_Ascelon_*

Guest_Ascelon_*
  • Guests
Szkoda ci wydać 130 zeta na grę a chcesz żeby ludzie kierowali do ciebie pytania związane z Globalem... Od razu pomyślą że jesteś n00bem który chce dostawać nonstop pomógł...
A ja widziałem tańszego wowa....

Radnaczek

Radnaczek

level [1]

• Veteran
  • 1602 postów
    • :
  • Lokalizacja/home/randi
Ooo wreszcie sie zarejestrowales :D
[quote name="Dud"]a nie jestem nogaty, nie woza mnie do szkoly czarnym BMW, ale jestem zadowolony :]
Wystarczy z czegos zrezygnowac [/quote]Szara rzeczywistosc..
A co jak rezygnuje z kupowania karty na kom a i tak nie mam n a nic floty bo ciezko z kasa?
Jak starszy odemnie pozycza ?
To z czego mam zrezygnowac ? :)[quote]P.S Jesli jakies pytanie odn. globca to walić do mnie ]oplaca sie placic za GRE tyle kasy ? Wolalbym se jakies Nike-buty Qpic .

Chyba lepiej bylo jak Radnak nie mial moda i klnal, jezdzil po tych "userach" , co mieli 0 ilorazu inteligencji...

Guest_Dud_*

Guest_Dud_*
  • Guests
Uwierz mi, oplaca sie Zupelnie nowy wymiar rozrywki. Ale nie o tym.
Sprobujmy dostrzec zbawienny wplyw WoW na dzisiejszysch nastolatkow.
Zalozmy, rodzic wypala 1,5 paczki papierosow dziennie. Jesli zrezygnuje, dziecko bedzie mialo na swoja gre i zdrowie dziecka i rodzica nie bedzie przeciazane.
2. Dlaczego mam nie kupic WoW, skoro cos takiego odciagnie mnie spod budki z piwem i na dodatek da rozrywke?
Uwierzcie, do takich wnioskow sie dorasta. Kiedys ciupalem na prv i to dosyc dlugo, ale niedawno dojrzalem do tej decyzji. Kiedys sie zaczyna zauwazac roznice, poza tym dlaczego ja mam kupowac pirackie gry i wspierac jakichs pryszczatych fajfusow na gieldzie, WTF?
Ok koniec pierdol na dzis, jutro zaczyna sie rok szkolny :D
Pozdro

Guest_Balin_*

Guest_Balin_*
  • Guests
Radnaczek szczeze jesli juz sporo czasu grales na privach to niewiem jaka bedzie frajda z gry ale z drugiej strony w bardzo szybki sposob mozena lvl up i mozesz tez wiecej zrobic w czasie darmowej gry niz jako nooobek na poczatku ja osobiscie nadal bym gral na globcy bo tam jest masa ludzi a oto tu wlasnie chodzi no i wszystko dziala ja sie ciesze ze moj pierwszy raz byl z globcem a niez privem :lol:
hehehehe ale to zabrzmialo :-D

Radnaczek

Radnaczek

level [1]

• Veteran
  • 1602 postów
    • :
  • Lokalizacja/home/randi

zdrowie dziecka i rodzica nie bedzie przeciazane.

Jesli bedzie caly dzien siedzial przy grze [wkoncu zaplacil za nia wiec nie marnuje czasu na takie glupoty jak obiad czy skzola] to opusci sie w nauce, zepsuje wzrok i odizoluje sie od znajomcyh.

Pozatym 1,5 = ~7,50zl
a abonment = ~50zl
dla porownania piwo = ~2,50zl
Tak wiedz co sie bardziej oplaci ?
Bo mi sie zdjae ze abonament napewno nie :/
Piwo tez nie :P
Fajki tez ..

Ale sa inne wydatki :)

Chyba lepiej bylo jak Radnak nie mial moda i klnal, jezdzil po tych "userach" , co mieli 0 ilorazu inteligencji...

Guest_Balin_*

Guest_Balin_*
  • Guests
masz racje cukierki :lol:

Guest_Dud_*

Guest_Dud_*
  • Guests
Abonament 50 zł za miesiac.
1,5 paczki - 1 dzień ;p
Tak czy inaczej, wszytko trzeba dozować z umiarem, ale mnie tak czy inaczej WoW nie przyprawił jeszcze o raka płuc.
A do privów mnie juz nikt i niczym nie przekona, tak jak Was do oryginala.
Yay, znowu offtop ;p

Radnaczek

Radnaczek

level [1]

• Veteran
  • 1602 postów
    • :
  • Lokalizacja/home/randi

o raka płuc.

A jak twoj wzrok ?
To sQmaj Tibia 90zl za 3 miechy
czyli po 30 za miech i jesli gram w nia i w WoW to nie oplaca sie bardziej kupic pacc? [tibie]
Wtedy starszy ma te "pare"paczek fajek i wszyscy sa hepi :P Bez kupowania pieluszek :D

Guest_Balin_*

Guest_Balin_*
  • Guests
jak to nie ja bym wolal orginala ale ja nawet z fajek niemam jak zrezygnowac bo najpierw trzeba je palic :P i czemu myslisz ze nikt nas nieprzekona do orginala a wlasnie ze przekona brak abonamentu yo ;-) :-D :lol:

Guest_Dud_*

Guest_Dud_*
  • Guests
Tibia>WoW? Gz.
Brak bonamentu to niestey rzecz niemozliwa :D

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych