Skocz do zawartości

Darkwizard.pl - Prywatne serwery, MMO, poradniki, cheaty. używa ciasteczek. Przeczytaj Polityka Cookies aby dowiedzieć się więcej.    Akceptuje
Akceptuje
Witaj na forum Darkwizard.pl
Jeżeli posiadasz już konto, to pozostało Ci jedynie się zalogować.

W przeciwnym wypadku możesz utworzyć konto.

Zakładając konto:
  • Zbierasz punkty w systemie wynagrodzeń(nowość! - w wersji beta) i wymieniasz je na bony, prepaidy, i inne nagrody!
  • Rozpoczynasz nowe tematy, udzielasz się w aktualnych tematach <- dzielisz się tym co lubisz a przy okazji zyskujesz
  • Zdobywasz nowe doświadczenia i nowych znajomych
  • Wchodzisz w skład rozwijającego się projektu

PS. Życzymy miłego czytania - ekipa Darkwizard.

Moby w Instancjach

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

Guest_Makller_*

Guest_Makller_*
  • Guests
Witam szanowne Gremium.
Szukam, szukam i znalesc nie moge... Wiec postanowilem napisac post...
Moj problem polega na tym, ze w zadnych instancjach poza Naxxmaras, Onyxia Lair, nie ma zadnych mobow. Oczywiscie do wszystkich instancji teleportuje sie poprawnie. Moje emu to AFG V3.2. Z gory dziekuje za pomoc.

Guest_Nuanda_*

Guest_Nuanda_*
  • Guests
Widziałem to już na jednym serwerze, tam też mooby były tylko w tych instancjach. Ja mam emu afg fun+blizz 3.0 i wszystkie mooby są więc spróbuj może najpierw na tym. xD

Guest_pogo_*

Guest_pogo_*
  • Guests
a sa spawn pointy ??

Guest_Makller_*

Guest_Makller_*
  • Guests
Takie male ludizki na 255 lvlu... Tak sa...

[ Dodano: Sob 09 Wrz, 2006 ]
To znaczy sa wszedzie poza instancjami...
Gram na Fan Only...
Sprawdzalem to co napisal Nuanda, i faktycznie na fan+blizz sa mabki w instancjach, ale niema za to Naxxmaras... I z tego co wyczytalem na stronie AFG Naxx moze byc tylko na Fun serwie... Ale moze sie myle...

Guest_Nuanda_*

Guest_Nuanda_*
  • Guests
Chyba się mylisz bo mam blizz+fun i naxx tez jest tylko nie wiem jak dokładnie zrobić żeby tam się dostać.Jak dokładnie wygląda wejście do tej lokacji?Czy jest to winda?Bo jezeli tak to na fun+blizz nie działa.

Guest_Makller_*

Guest_Makller_*
  • Guests
Do Naxx jest teport... A jak juz tam przeniesiesz sie, wchodzisz do takiego okregu pomiedzy dwoma Orkami (zielona podlaoga) i przenosi cie do Naxx.

Guest_Nuanda_*

Guest_Nuanda_*
  • Guests
Aha kumam bo na fun+blizz jest ten okrąg ale nie działa za to są wszystkie stworki także masz do wyboru naxx albo stworki.

Guest_Makller_*

Guest_Makller_*
  • Guests
Na znanym chyba wiekszosci tu obecnych uzytkownikow, serwerze Galaxy - Fan, sa mobki w instancjach... Serwer bazuje na emu AFG, tak sadze. Ja obecnie mam AFG V 3,2.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych