Sign in to follow this  
Followers 0
Guest Makller

Moby w Instancjach

8 posts in this topic

Witam szanowne Gremium.

Szukam, szukam i znalesc nie moge... Wiec postanowilem napisac post...

Moj problem polega na tym, ze w zadnych instancjach poza Naxxmaras, Onyxia Lair, nie ma zadnych mobow. Oczywiscie do wszystkich instancji teleportuje sie poprawnie. Moje emu to AFG V3.2. Z gory dziekuje za pomoc.

Widziałem to już na jednym serwerze, tam też mooby były tylko w tych instancjach. Ja mam emu afg fun+blizz 3.0 i wszystkie mooby są więc spróbuj może najpierw na tym. xD

Takie male ludizki na 255 lvlu... Tak sa...

[ Dodano: Sob 09 Wrz, 2006 ]

To znaczy sa wszedzie poza instancjami...

Gram na Fan Only...

Sprawdzalem to co napisal Nuanda, i faktycznie na fan+blizz sa mabki w instancjach, ale niema za to Naxxmaras... I z tego co wyczytalem na stronie AFG Naxx moze byc tylko na Fun serwie... Ale moze sie myle...

Chyba się mylisz bo mam blizz+fun i naxx tez jest tylko nie wiem jak dokładnie zrobić żeby tam się dostać.Jak dokładnie wygląda wejście do tej lokacji?Czy jest to winda?Bo jezeli tak to na fun+blizz nie działa.

Do Naxx jest teport... A jak juz tam przeniesiesz sie, wchodzisz do takiego okregu pomiedzy dwoma Orkami (zielona podlaoga) i przenosi cie do Naxx.

Aha kumam bo na fun+blizz jest ten okrąg ale nie działa za to są wszystkie stworki także masz do wyboru naxx albo stworki.

Na znanym chyba wiekszosci tu obecnych uzytkownikow, serwerze Galaxy - Fan, sa mobki w instancjach... Serwer bazuje na emu AFG, tak sadze. Ja obecnie mam AFG V 3,2.

Sign in to follow this  
Followers 0