Sign in to follow this  
Followers 0
Dark

[hack] WpePro

366 posts in this topic

Maxio mam ten sam problem wyskakuje mi dll ..... i dlatego szukam nowszego wpe albo sproboj reinstal windowsa innego wyjscia nie ma :/ [chyba]

Ps.jak bys mial nowszego wpe od 1.0 to podaj linka :D

thx.

MAM TU FAJNY SPOSĂB NA PODMIANĂ QUESTĂW Z CHOOSEM REWARDA I BEZ LATANIA :p

Jest bardziej uzyteczny bo ten co podaliście to oddaje reward pierwszy z brzegu i trzeba latac w kółko.

A więc, warunkiem jest zrobienie questa w którym musisz coś oddać.

Np quest z pumpkinami u undeadów w tristfal glades.

Jeżeli już zbierzesz dynie:

Przechodzisz do win i włączasz filtr na ten quest , dokładnie tutaj tworzymy filtr i w kolumnę search 15 i 16 wpisujemy "6D 01" a pod nimi czyli na zamianę "B8 OF".

Przechodzimy do gry i klikamy prawym na gościa , któremu mamy oddać quest,

klikamy "accept"

Przechodzimy do win i wyłączamy nasz filtr

Przechodzimy do gry i znowu klikamy prawym na gościa i lewym na quest

Przechodzimy do win i włączamy nasz filtr znowu

Przechodzimy do gry i klikamy "continue" --> Pokazuje nam się reward do wyboru :P

wybieramy i mamy co chcemy.

Tą metodą możemy np zacząć 20 wybranych questów i tak samo je zakończyć na tym samym ludku, tylko pamiętajcie o włączaniu filtra przy zakańczaniu questa, bo jak zakończysz oryginalnego questa to po jabłkach... a przecież nie trzeba robić oryginalnego questa w kółko , wystarczy zrobić raz, a my w kóło bierzemy od niego nasze podmienione questy i mu oddajemy :D

Jest też taki plus ,że po kliknięciu continue wywala się nam prawidłowa koncówka questa, czyli jak wywali complete quest (i będą napisy od końcówki podmienionego) to znaczy ,że wszystko jest ok, a gdy pojawi się końcówka od oryginalnego tzn ,że gdzieś zrobiliśmy błąd

Polecam na zamianę:

jw... "21 21"----> duuużo exp

"29 23"----> duuużo kasy

"72 20"----> fajny stafik z silithus

"C7 13"----> wypasiony kapelusz na łeb na cloth

"D2 1D"----> 18 slot quilver :PP wwalamy normalnie jako torba

POZDRO josh :P

Przepraszam, mógłby ktoś wstawić WpePro z konwerterem na inny serv bo gdy sciagam z rapidshare to mam "invalid acces" i wszystko bierze w łeb :/ Gdyby ktoś był tak wdzięczny i wstawił to na np.

http://www.ultrashare.de

czy cokolwiek innego, byłbym wdzięczny, i wielu innych któży np. mają przekroczony limit na rapidzie. :roll:

Pozdrawiam

Mam WPEpro robie wszystko co napisane , tyle że otwieram inny filtr mianowicie ''KILL'' potem wybieram Warriora (a wlasnie, musze byc nim zalogowany? probowalem tak i gdy nie bylem, na jedno wychodzilo) i guziczek enable/disable filter ... wchodze spowrotem w wowa wpisuje .kill na mobku i pisze ze nie moge uzyc komendy :(

Problem rozwiazany.

Może mi ktoś dokładnie opisac, jak mam dostac rozne czary, np. dead touch itp. ? Najlepiej innym sposobem niz nakrecanie filmiku ;( P.S. jestem Rougem.

I jeszcze, czy naprawde za wszystkie podmienione itemy trzeba placic ich realna cene? nie da sie jakos tego zmienic? ;/

I jeszcze jeszcze cos, czy jest stronka na ktorej sa questy z fun serverów ( chodzi mi o te z Hyal, teleportami itp. ), bo nie ma tam normalnych questow :/

I jeszcze, jak cos mi przyjdzie do glowy to posta nabije ;)

@up

Jak go rozwiązałeś? :) ( no i posta nie nabilem...)

Jeżeli grasz na serive bez LACD to aby dostac te czary typu dt możesz odpalić wowa przez WoWc którego znajdziesz w downloadzie, lub wpisać (rzadko działa ten sposob) .castspell nie pamietam jaka to jest, wiem ze jest .castspell 5 :P Pamietaj ze czesto lecisz za to do jaila wiec lepiej zrob sobie postac na lvl 1 do testow.

pytanie nr.2 : da się , naucz sie korzystać z zamiany itemków PRE PRO..

pytanie nr.3 : nie wiem..wystarczy znać ID takiego questa (znam tylko 2, na kase i exp) potem podmienic (znowu odzywa sie temat o wpe pro.)

pytanie nr.4 : nie rozwiązałem, komenda działą tylko dla GM'a =] czyli wszystko jest dobrze, bo to napisane jest jak zrobic zeby zabijac 1 czarem a nie jak zrobic zeby dzialala komenda .kill ;]

O rany, znajdujesz ten item, i robisz ze jak kupisz np. short sword to zamiast neigo bedziesz mial ten itemik..a jak nawet na to Cie nie stac to wczesniej fun quest na kase.. ID : 29 23

i cie juz na wszystko bedzie stac..

O rany, znajdujesz ten item, i robisz ze jak kupisz np. short sword to zamiast neigo bedziesz mial ten itemik..a jak nawet na to Cie nie stac to wczesniej fun quest na kase.. ID : 29 23

i cie juz na wszystko bedzie stac..

z tego co pamietam to nie fun q tylko q dla gmow



a ja mam problem bo jak mi sie wydaje to narazie nie widze efektu WEPa mama 11lv i gram elfem Hunterem i nie widze wcale działania progr wszystko robie jak tżeba i nie prosze o pomoc czy wep pro zmienia tylko cczary jeśli tak to jakie ja moge zmienic?

wodson a server z lacd czy bez? jak chcesz zabijac jednym czarem i grasz BEZ lacd to proponuje WoWc a jak z LACD to mozesz uzywac WPE PRO ale użyc specjalnego filtra który zmieni Ci jakiegoś skilla podstawowego na np. BREATH :)

widze że dla was to wszystko łatwe ale dla mnie nie , a jak mam sprawdzić czy jest LACD moż nie jest z LACD bo mi nic nie działa robie tak jak w instrukcji i niewidze porzadanego efektu

lol..

LACD jest wtedy kiedy wchodzac na server wlaczasz pliczek o nazwie LACD.exe..

A jak uruchamiasz przez WoW to wtedy sciagasz WoWc ze stronki , wsadzac 2 pliczki do folderu z grą , gre odpalasz przez WoWc i juz masz.

ale to tylko daiała na czarach ?? ? bo ja gram Hunteram elfem i zabardzo to ja czarów nie mam jakimi najlepiej grac postaciami aby wykorzystać pełne możliwości Wep pro

WoWc zapewnie Ci mase skillow ktore nie wykorzystuja many...BREATH , Sonic burst <- te dwa Ci polecam.. nawet hunter je moze uzywac.

ah juzrozpracowałem ten porgramik a jeśli bede chciał jakies fajne Ithemy to musze przez wep pro inaczej sie nieda a niemaczegos takiego samiego jak do Dialbo II np."shadow master"

dobra takie pytanie mam

sciagnalem se to wpepro pozniej tez to wpepro ze zmienionymi nazwami plikow wszytko zrobilem tak jak trzeba

jak wbijam na serwa to wpisuje kill pisze ze nie moge tej komendy uzywac - komunikat z serwa

a jak pierdolne kogos czarem to wlasnie wjebalo mnie do wiezienia ...

na serwie jest lacd ale typ powiedzial ze uzywa tylko wpepro bez zadnych innych hackow i bez protectguard

po tym jak samo wpepro nie dzialalo to chcialem tego z protect guardem uzyc ale jak bralem skanowanie bht setup czy jakos tak to wyskakiwal blad nawet jak zrobilem formata to jest to samo

no wiec prosilbym zeby ktos mi powiedzial jak maja zadzialac te komendy i jak wyjsc z wiezienia ;] z samym wpepro :)

Nie słuchaj jakiś kolesi tylko rob jak w instrukcji, a .kill nie bedzie działało..ten filtr KILL ma ci zapewnic zabijanie 1 czarem ale to ryzykowne bo czesto idziesz za to do jaila.

Odpisalem Ci na PW.

Mam problem z podmienianiem questów, za bardzo tego nie rozumiem.

Gdy włącze filter i klikam accept to się nic nie dzieje.

Jeśli ktoś może to niech lepiej napisze jak to robić.

zle robisz, jest napisane bardzo dobrze..wystarczy ze wezmiesz quest wlaczysz filter zamiany wezmiesz 2 quest wyalczysz filter wlaczysz okienko gdzie jest complete quest wlaczasz filter i dopiero klikasz complete..

I poszło.

Sign in to follow this  
Followers 0