Skocz do zawartości

Darkwizard.pl - Prywatne serwery, MMO, poradniki, cheaty. używa ciasteczek. Przeczytaj Polityka Cookies aby dowiedzieć się więcej.    Akceptuje
Akceptuje
Witaj na forum Darkwizard.pl
Jeżeli posiadasz już konto, to pozostało Ci jedynie się zalogować.

W przeciwnym wypadku możesz utworzyć konto.

Zakładając konto:
  • Zbierasz punkty w systemie wynagrodzeń(nowość! - w wersji beta) i wymieniasz je na bony, prepaidy, i inne nagrody!
  • Rozpoczynasz nowe tematy, udzielasz się w aktualnych tematach <- dzielisz się tym co lubisz a przy okazji zyskujesz
  • Zdobywasz nowe doświadczenia i nowych znajomych
  • Wchodzisz w skład rozwijającego się projektu

PS. Życzymy miłego czytania - ekipa Darkwizard.
Zdjęcie

[hack] WpePro

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
365 odpowiedzi w tym temacie

Guest_gary85_*

Guest_gary85_*
  • Guests
To znaczy , ze te spelle sa na lisce auto jaila/kicka ( za kazdym razem jak go uzyjesz to dostaniesz kick ) nieda sie z tym nic zrobic ( chyba ze sie do bazy serwera wlamiesz :P ) pogodz sie z tym , zmien serwer albo poszukaj takiego spella ktory dziala.

Guest_CoVaL18_*

Guest_CoVaL18_*
  • Guests
Pracuje ktos moze nad tym zeby wep pro dzialal pod BC?
Moze inne ID pod BC sa i dlatego nie działa ?

Guest_gary85_*

Guest_gary85_*
  • Guests
Jak BC dziala na wowemu to id masz na allakhazamie.

sait

sait

0.5 użytkownika

• Members
  • 11 postów
    • :
moze wy bedziecie wiedziec

na poczatek przeczytalem wszystkie posty w tym temacie zeby byc bardziej zorientowanym
robie dokladnie tak jak w instrukcji pliki mam z 1 strony.
Do tego wiem ze to dziala tylko nie do konca

mianowicie: ustawiam pierwszy filtr 7-8 kolumna daje earth shock 1 czyli 6a1f chce zamienic na earth shock 5 zcyli analogicznie daje 2c72 i teraz jesli wlacze filtr to zaczyna zaczrowac ale czar sie zawiesza widac na lapach ze czaruje ale nie moze wyczarowac, jesli wylacze filtr to wtedy wali earth shockiem 1(co jest oczywiste) czyli jednak ten filtr dziala tylko ze czemu nie moze doczarowac to nie wiem. Posiadam noda32 i zone alarma w nodzie ustawilem wykluczenie dla plikow- nie pomoglo, odinstalowalem noda - nie pomoglo z odinstalowanym nodem i wylaczonym zone alarmem - nie dzialalo

jesli ktos wie czemu tak sie dzieje to z gory dziekuje za pomoc

Guest_gary85_*

Guest_gary85_*
  • Guests
Niepodmieniaj takiego samego czaru niszej rangi na wyzsza - tez czasami mi sie tak rabalo .

Odinstaluj Noda usun wpe wyczysc rejstr i sciagniej dopiero wtedy wpe moze pomoze.

sait

sait

0.5 użytkownika

• Members
  • 11 postów
    • :

Niepodmieniaj takiego samego czaru niszej rangi na wyzsza - tez czasami mi sie tak rabalo .

Odinstaluj Noda usun wpe wyczysc rejstr i sciagniej dopiero wtedy wpe moze pomoze.

zainstalowalem papa i wszystko dziala dzieki za pomoc

Guest_Cypress_*

Guest_Cypress_*
  • Guests
Male Pytanko Czy Wep-Pro Dziala Na 1.12.1 i na servie Staiwanym Na Manganosie... ??

Dark

Dark

.:: Max Level ::.

• Veteran
  • 1761 postów
    • :
podobno dziala podmiana questów...

Guest_gary85_*

Guest_gary85_*
  • Guests
1 quest na mangosie dziala - z kopalnia poszukaj na forum pisze a na 11.2 osobiscie smiga ale sporo osob ma error chyba od kompa zalezy :P

Guest_CoVaL18_*

Guest_CoVaL18_*
  • Guests

Jak BC dziala na wowemu to id masz na allakhazamie.

Właśnie BC stoi na RunWoW czy jakos tak :cry:
Wieć jak coś będziecie wiedzieli to się pochwalcie xD Bo ja gram na tym ruskim serwie i naprawdo ciezko z lvlem xD

Guest_gary85_*

Guest_gary85_*
  • Guests
a wogole na BC wpe niedziala czy tylko narazie id niema ?? bo jak niema id to zaden problem :D

Guest_Cypress_*

Guest_Cypress_*
  • Guests
Oj no to kapa Ze nie dziala Robienie iTemkow xD :P

Guest_krzak_*

Guest_krzak_*
  • Guests
da siępodmienić reward z questa ?

albo item z lootu ? doszedlem do tego ze podmienia nazwe i tip, ale gdy kilkam to w plecaku pojawia mi sie co innego

Guest_gary85_*

Guest_gary85_*
  • Guests
nie

Guest_piter6565_*

Guest_piter6565_*
  • Guests
:vampir: :spam: :shuriken: :aloha:

Guest_krzak_*

Guest_krzak_*
  • Guests
a item z lootu ? doszedlem do tego ze podmienia nazwe i tip, ale gdy kilkam to w plecaku pojawia mi sie co innego

[ Dodano: Sob 21 Paź, 2006 ]
dobra :P teraz pojawia sie to co powinno tylko ze po relogu jest to co wziolem z lotu ;/

[ Dodano: Sob 21 Paź, 2006 ]
do tego jak to jest recepta to tego uzyc nie moge :F

Guest_vaal_*

Guest_vaal_*
  • Guests
mam taki problem gram na serverze co jest na mangosie 1.12.1 i zrobilem wszystko jak napisane i ja probuje kupic jakis item to pisze mi that item is not found . moze potrzebuje nowsza wersje wpe pro . pls o odpowiedz.

Guest_piter6565_*

Guest_piter6565_*
  • Guests
To znaczy że nie można znalezc itemu czyli nie ma takiego id proste :D :rip: :rip: :rip:

Guest_gary85_*

Guest_gary85_*
  • Guests
Czyli http://liwia.nazwa.p...opic.php?t=1174 i jak to niezadziala to wtedy :rip:

Guest_vaal_*

Guest_vaal_*
  • Guests

To znaczy że nie można znalezc itemu czyli nie ma takiego id proste :D :rip: :rip: :rip:

Lolu kazdy item jakibym nie wpisal to go nie ma. ty sie znasz troche na wpe pro czy tylko tak na debila piszesz :-x

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych