Skocz do zawartości

Darkwizard.pl - Prywatne serwery, MMO, poradniki, cheaty. używa ciasteczek. Przeczytaj Polityka Cookies aby dowiedzieć się więcej.    Akceptuje
Akceptuje
Witaj na forum Darkwizard.pl
Jeżeli posiadasz już konto, to pozostało Ci jedynie się zalogować.

W przeciwnym wypadku możesz utworzyć konto.

Zakładając konto:
  • Zbierasz punkty w systemie wynagrodzeń(nowość! - w wersji beta) i wymieniasz je na bony, prepaidy, i inne nagrody!
  • Rozpoczynasz nowe tematy, udzielasz się w aktualnych tematach <- dzielisz się tym co lubisz a przy okazji zyskujesz
  • Zdobywasz nowe doświadczenia i nowych znajomych
  • Wchodzisz w skład rozwijającego się projektu

PS. Życzymy miłego czytania - ekipa Darkwizard.
Zdjęcie

[hack] WpePro

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
365 odpowiedzi w tym temacie

Radnaczek

Radnaczek

level [1]

• Veteran
  • 1602 postów
    • :
  • Lokalizacja/home/randi
Jacek jak jestes przeciw "hackom" to po kiego h*ja weszles na te strone ??
Nawracac nas do Qpna abonamentu i graniu na legalu ?
ory ale ni h*ja... poszukaj innej drogi swiety pielgrzymie...

Chyba lepiej bylo jak Radnak nie mial moda i klnal, jezdzil po tych "userach" , co mieli 0 ilorazu inteligencji...

Guest_nesta_*

Guest_nesta_*
  • Guests
wes chlopie kto by chcial placic za granie. :-x NIGDY NIGDY NIGDY lepiej jak niechcesz hackowac to na tą stronke niewchodz :-x

Guest_pafnucy3_*

Guest_pafnucy3_*
  • Guests
mam problem, urzywam BHw i jestem szczesliwy, ale nie moge wpe, bo z tej stronki rapidShare nie chce mi sie sciagnac, przy 98%sie zawiesza, podczas sciagania mam off antyV. sprawdzalem tez u kolegi to przy IE wyskakuje blad ze polaczenie zostalo zerwane w nienormalny spob, moze mi ktos go przeslac na maila pafnucy3@poczta.onet.pl bede very happy, pozdro dla ekipy Dark Wizard

Guest_kraves_*

Guest_kraves_*
  • Guests

Nie ma przecież haków :-p Są tylko ÂĽle napisane programy...

świetny tekst, chyba sobie to gdzieś zapisze... :)
nie ma ludzi zdrowych, są tylko nieprzebadani... :)

Guest_oko_*

Guest_oko_*
  • Guests
Witam mam maly problem a mianowicie robie wszystko jak kazal dark i po kliknieciu na PermEdit i wybraniu wpe pro.exe wyswietla mi taki komunikat : Pid # 0 granted system privileges i po wyszukaniu wow.exe na ikonce procesora zaznaczam i wyskakuje drógi komunikat : dll injection failed i nie dziala mi ten wpe w grze zadaje takie same obrazenia ?? co jest zle ze wyskakuja te komunikaty ??

Guest_Raiben_*

Guest_Raiben_*
  • Guests
mam pytanie np jak podmienie czar healing touch za seal o justice i jak potem wylacze gre i znowu wlacze to juz nie bede mial healing touch czy bede mial :? : :? : :? :

POZDRO ALL

Dark

Dark

.:: Max Level ::.

• Veteran
  • 1761 postów
    • :
seal of justice nie jest spellem chyba, wiec odpada. Podmiana dziala tylko jak masz wlaczone wpe pro...

Guest_Raiben_*

Guest_Raiben_*
  • Guests
dzieX za inforamcje pozdro

Guest_oko_*

Guest_oko_*
  • Guests
Zna ktos skad mozna by sciagnac najnowszego WPE-Pro bo mam 1.0 ale to chyba nie jest najnowszy i wywala mi jakies bledy.

Troche szukalem ale nie znalazlem :/ za pomoc z gory thx .

Guest_maxio_*

Guest_maxio_*
  • Guests
mam taki sam problem z papa.exe, kiedy namierzam wow.exe wyskakuje komunikat dll injection failed, a po za tym kiedy nie wlacze permedit to niemoge namierzyc wow.exe, a LACD wykrywa peredit,co mam zrobic ??

Guest_oko_*

Guest_oko_*
  • Guests
Maxio mam ten sam problem wyskakuje mi dll ..... i dlatego szukam nowszego wpe albo sproboj reinstal windowsa innego wyjscia nie ma :/ [chyba]

Ps.jak bys mial nowszego wpe od 1.0 to podaj linka :D
thx.

Guest_joshz_*

Guest_joshz_*
  • Guests
MAM TU FAJNY SPOSÓB NA PODMIANÊ QUESTÓW Z CHOOSEM REWARDA I BEZ LATANIA :P

Jest bardziej uzyteczny bo ten co podaliście to oddaje reward pierwszy z brzegu i trzeba latac w kółko.

A więc, warunkiem jest zrobienie questa w którym musisz coś oddać.
Np quest z pumpkinami u undeadów w tristfal glades.
Jeżeli już zbierzesz dynie:

Przechodzisz do win i włączasz filtr na ten quest , dokładnie tutaj tworzymy filtr i w kolumnę search 15 i 16 wpisujemy "6D 01" a pod nimi czyli na zamianę "B8 OF".

Przechodzimy do gry i klikamy prawym na gościa , któremu mamy oddać quest,
klikamy "accept"

Przechodzimy do win i wyłączamy nasz filtr

Przechodzimy do gry i znowu klikamy prawym na gościa i lewym na quest

Przechodzimy do win i włączamy nasz filtr znowu

Przechodzimy do gry i klikamy "continue" --> Pokazuje nam się reward do wyboru :P
wybieramy i mamy co chcemy.

Tą metodą możemy np zacząć 20 wybranych questów i tak samo je zakończyć na tym samym ludku, tylko pamiętajcie o włączaniu filtra przy zakańczaniu questa, bo jak zakończysz oryginalnego questa to po jabłkach... a przecież nie trzeba robić oryginalnego questa w kółko , wystarczy zrobić raz, a my w kóło bierzemy od niego nasze podmienione questy i mu oddajemy :D
Jest też taki plus ,że po kliknięciu continue wywala się nam prawidłowa koncówka questa, czyli jak wywali complete quest (i będą napisy od końcówki podmienionego) to znaczy ,że wszystko jest ok, a gdy pojawi się końcówka od oryginalnego tzn ,że gdzieś zrobiliśmy błąd

Polecam na zamianę:

jw... "21 21"----> duuużo exp
"29 23"----> duuużo kasy

"72 20"----> fajny stafik z silithus
"C7 13"----> wypasiony kapelusz na łeb na cloth
"D2 1D"----> 18 slot quilver :PP wwalamy normalnie jako torba

POZDRO josh :P

Guest_sowacz_*

Guest_sowacz_*
  • Guests
Przepraszam, mógłby ktoś wstawić WpePro z konwerterem na inny serv bo gdy sciagam z rapidshare to mam "invalid acces" i wszystko bierze w łeb :/ Gdyby ktoś był tak wdzięczny i wstawił to na np.
http://www.ultrashare.de
czy cokolwiek innego, byłbym wdzięczny, i wielu innych któży np. mają przekroczony limit na rapidzie. :roll:
Pozdrawiam

Dark

Dark

.:: Max Level ::.

• Veteran
  • 1761 postów
    • :
http://ultrashare.de...4/convertor.exe

Guest_sowacz_*

Guest_sowacz_*
  • Guests
Chodziło mi o cały WpePro a nie tylko o konwerter 8-) ;-)

Guest_Hitsu-kun_*

Guest_Hitsu-kun_*
  • Guests
Mam WPEpro robie wszystko co napisane , tyle że otwieram inny filtr mianowicie ''KILL'' potem wybieram Warriora (a wlasnie, musze byc nim zalogowany? probowalem tak i gdy nie bylem, na jedno wychodzilo) i guziczek enable/disable filter ... wchodze spowrotem w wowa wpisuje .kill na mobku i pisze ze nie moge uzyc komendy :(

Problem rozwiazany.

Guest_PLant_*

Guest_PLant_*
  • Guests
Może mi ktoś dokładnie opisac, jak mam dostac rozne czary, np. dead touch itp. ? Najlepiej innym sposobem niz nakrecanie filmiku ;( P.S. jestem Rougem.

I jeszcze, czy naprawde za wszystkie podmienione itemy trzeba placic ich realna cene? nie da sie jakos tego zmienic? ;/

I jeszcze jeszcze cos, czy jest stronka na ktorej sa questy z fun serverów ( chodzi mi o te z Hyal, teleportami itp. ), bo nie ma tam normalnych questow :/

I jeszcze, jak cos mi przyjdzie do glowy to posta nabije ;)

@up
Jak go rozwiązałeś? :) ( no i posta nie nabilem...)

Guest_Hitsu-kun_*

Guest_Hitsu-kun_*
  • Guests
Jeżeli grasz na serive bez LACD to aby dostac te czary typu dt możesz odpalić wowa przez WoWc którego znajdziesz w downloadzie, lub wpisać (rzadko działa ten sposob) .castspell nie pamietam jaka to jest, wiem ze jest .castspell 5 :P Pamietaj ze czesto lecisz za to do jaila wiec lepiej zrob sobie postac na lvl 1 do testow.

pytanie nr.2 : da się , naucz sie korzystać z zamiany itemków PRE PRO..

pytanie nr.3 : nie wiem..wystarczy znać ID takiego questa (znam tylko 2, na kase i exp) potem podmienic (znowu odzywa sie temat o wpe pro.)

pytanie nr.4 : nie rozwiązałem, komenda działą tylko dla GM'a =] czyli wszystko jest dobrze, bo to napisane jest jak zrobic zeby zabijac 1 czarem a nie jak zrobic zeby dzialala komenda .kill ;]

Guest_PLant_*

Guest_PLant_*
  • Guests
@up
Umiem, korzystam. Co do questow, to rozumiem, umiem, ale nie ma questow z specjalnych funserverow, np. http://www.wowstatus...p?server=102536

Co do placenia za itemy, jakos nie znalazlem poradnika, ktory mowi jak NIE placic za te lepsze itemy ;>

Guest_Hitsu-kun_*

Guest_Hitsu-kun_*
  • Guests
O rany, znajdujesz ten item, i robisz ze jak kupisz np. short sword to zamiast neigo bedziesz mial ten itemik..a jak nawet na to Cie nie stac to wczesniej fun quest na kase.. ID : 29 23

i cie juz na wszystko bedzie stac..

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych