Skocz do zawartości

Darkwizard.pl - Prywatne serwery, MMO, poradniki, cheaty. używa ciasteczek. Przeczytaj Polityka Cookies aby dowiedzieć się więcej.    Akceptuje
Akceptuje
Witaj na forum Darkwizard.pl
Jeżeli posiadasz już konto, to pozostało Ci jedynie się zalogować.

W przeciwnym wypadku możesz utworzyć konto.

Zakładając konto:
  • Zbierasz punkty w systemie wynagrodzeń(nowość! - w wersji beta) i wymieniasz je na bony, prepaidy, i inne nagrody!
  • Rozpoczynasz nowe tematy, udzielasz się w aktualnych tematach <- dzielisz się tym co lubisz a przy okazji zyskujesz
  • Zdobywasz nowe doświadczenia i nowych znajomych
  • Wchodzisz w skład rozwijającego się projektu

PS. Życzymy miłego czytania - ekipa Darkwizard.
Zdjęcie

[hack] WpePro

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
365 odpowiedzi w tym temacie

Guest_pogo_*

Guest_pogo_*
  • Guests

O rany, znajdujesz ten item, i robisz ze jak kupisz np. short sword to zamiast neigo bedziesz mial ten itemik..a jak nawet na to Cie nie stac to wczesniej fun quest na kase.. ID : 29 23

i cie juz na wszystko bedzie stac..

z tego co pamietam to nie fun q tylko q dla gmow


Guest_wodson_*

Guest_wodson_*
  • Guests
a ja mam problem bo jak mi sie wydaje to narazie nie widze efektu WEPa mama 11lv i gram elfem Hunterem i nie widze wcale działania progr wszystko robie jak tżeba i nie prosze o pomoc czy wep pro zmienia tylko cczary jeśli tak to jakie ja moge zmienic?

Guest_Hitsu-kun_*

Guest_Hitsu-kun_*
  • Guests
wodson a server z lacd czy bez? jak chcesz zabijac jednym czarem i grasz BEZ lacd to proponuje WoWc a jak z LACD to mozesz uzywac WPE PRO ale użyc specjalnego filtra który zmieni Ci jakiegoś skilla podstawowego na np. BREATH :)

Guest_wodson_*

Guest_wodson_*
  • Guests
widze że dla was to wszystko łatwe ale dla mnie nie , a jak mam sprawdzić czy jest LACD moż nie jest z LACD bo mi nic nie działa robie tak jak w instrukcji i niewidze porzadanego efektu

Guest_Hitsu-kun_*

Guest_Hitsu-kun_*
  • Guests
lol..

LACD jest wtedy kiedy wchodzac na server wlaczasz pliczek o nazwie LACD.exe..

A jak uruchamiasz przez WoW to wtedy sciagasz WoWc ze stronki , wsadzac 2 pliczki do folderu z grą , gre odpalasz przez WoWc i juz masz.

Guest_wodson_*

Guest_wodson_*
  • Guests
ale to tylko daiała na czarach ?? ? bo ja gram Hunteram elfem i zabardzo to ja czarów nie mam jakimi najlepiej grac postaciami aby wykorzystać pełne możliwości Wep pro

Dark

Dark

.:: Max Level ::.

• Veteran
  • 1761 postów
    • :
tymi co maja mane

Guest_Hitsu-kun_*

Guest_Hitsu-kun_*
  • Guests
WoWc zapewnie Ci mase skillow ktore nie wykorzystuja many...BREATH , Sonic burst <- te dwa Ci polecam.. nawet hunter je moze uzywac.

Guest_wodson_*

Guest_wodson_*
  • Guests
ah juzrozpracowałem ten porgramik a jeśli bede chciał jakies fajne Ithemy to musze przez wep pro inaczej sie nieda a niemaczegos takiego samiego jak do Dialbo II np."shadow master"

Guest_Hitsu-kun_*

Guest_Hitsu-kun_*
  • Guests
jednak jest jakas widoczna różnica między WoWem a diablo 2 :shock: :roll:

Guest_Sensuality_*

Guest_Sensuality_*
  • Guests
dobra takie pytanie mam
sciagnalem se to wpepro pozniej tez to wpepro ze zmienionymi nazwami plikow wszytko zrobilem tak jak trzeba
jak wbijam na serwa to wpisuje kill pisze ze nie moge tej komendy uzywac - komunikat z serwa
a jak pierdolne kogos czarem to wlasnie wjebalo mnie do wiezienia ...
na serwie jest lacd ale typ powiedzial ze uzywa tylko wpepro bez zadnych innych hackow i bez protectguard
po tym jak samo wpepro nie dzialalo to chcialem tego z protect guardem uzyc ale jak bralem skanowanie bht setup czy jakos tak to wyskakiwal blad nawet jak zrobilem formata to jest to samo
no wiec prosilbym zeby ktos mi powiedzial jak maja zadzialac te komendy i jak wyjsc z wiezienia ;] z samym wpepro :)

Guest_Hitsu-kun_*

Guest_Hitsu-kun_*
  • Guests
Nie słuchaj jakiś kolesi tylko rob jak w instrukcji, a .kill nie bedzie działało..ten filtr KILL ma ci zapewnic zabijanie 1 czarem ale to ryzykowne bo czesto idziesz za to do jaila.

Odpisalem Ci na PW.

nerexis

nerexis

level [4]

• Members
  • 224 postów
    • :
  • LokalizacjaOrgrimmar
Mam problem z podmienianiem questów, za bardzo tego nie rozumiem.
Gdy włącze filter i klikam accept to się nic nie dzieje.
Jeśli ktoś może to niech lepiej napisze jak to robić.

Guest_Hitsu-kun_*

Guest_Hitsu-kun_*
  • Guests
zle robisz, jest napisane bardzo dobrze..wystarczy ze wezmiesz quest wlaczysz filter zamiany wezmiesz 2 quest wyalczysz filter wlaczysz okienko gdzie jest complete quest wlaczasz filter i dopiero klikasz complete..

I poszło.

Dark

Dark

.:: Max Level ::.

• Veteran
  • 1761 postów
    • :
A jak nadal nie dziala to znaczy ze tego questu nie ma [chodzi mi tu o te bonusowe]

Guest_Hitsu-kun_*

Guest_Hitsu-kun_*
  • Guests
no ale wtedy wiadomo, jak klikasz quest A threat withing (przyklad) To wtedy nic sie nie wlacza..

Guest_oko1_*

Guest_oko1_*
  • Guests
Ludzie pomocy uzywajac tego hacka o kturym mowa zucam czar magiem i czaruje chwile a zara wyzuca mnie z servera :/ dlaczego tak jest pomocy !!

Guest_ascaron_*

Guest_ascaron_*
  • Guests
Pewnie są zabezpieczenia. Spróbuj z nowym made by Electro :)

Guest_oko1_*

Guest_oko1_*
  • Guests
nie rozumie mozesz mi to wytlumaczyc ?? jestem zielony i zaczynam sie tym bawic

Guest_asda_*

Guest_asda_*
  • Guests
mam maly problem... niedawno formatowalem sobie dysk. przed formatem wpe dzialal bez zarzutu, a po reinstalu winshita wyswietla mi cos takiego:
System niemoze uzyskac dostepu do okreslonego urzadzenia, sciezki lub pliku. Mozesz niemiec odpowiednich uprawnien, aby uzyskac dostep do elementu.

ocb ? ;o

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych