Sign in to follow this  
Followers 0
Guest krolik666

World of Destruction Mangos Tbc

28 posts in this topic

Nazwa serwera: World of Destruction

Rodzaj: bllizzlike

Remlist: polandwow.no-ip.info

Forum: http://wow.exh.pl/

Status serwera: Push

Gracze online: Push

Latence: gora 300 ms przy 70 online

Serwer stoi na mangosie wymagana wersja klijenta to 2.0.12

powiem tak malo osob ale za jaka cene, nie jest to zwykly mangos sciagniety ze strony zmieniony adres ip i odpalony admini wiedza co robia i staraja sie udoskonalac emu. Malo osob- jest to wynik slabego sprzetu ale zastanowcie sie czy wolicie grac na serwie gdzie jest on 300 ppl co 15 min dc i bug pogania buga ? troche logiki moim zdaniem lepiej pograc na takim serwie why ? duzy komfort to ze biegaja ludziki po miasta taka frajda ? chyba nie serwer tworzy jedna wielka gildie ktora jest wystarczajaca do milej zabawy (ofc z podzialem na frakcjie ^^)

o co Ci chodzi
LOL

nie ma bo nie bylo tak duzo ludzi zeby serw nie dawal rady dlatego nie ma jak bedzie to dopisze o co ci biega ?? :cry:

No to nie to że nie ma ale NIEWIADOMY.. bo nie wyobrażam sobie żeby serv pociągnąl 1000 graczy chodźby :P a co dopiero nieskończoność?:P

tak tylko ze player cap znaczy do ilu osb jest ograniczenie na serwie a tu nie ma zadnych limitow bo sa nmie potrzebne ...

nie do końca...

cap=capacity z ang. - pojemność, czyli ile graczy może pociągnąć łącze, przy rozsądnym pingu.

Dla niektórych to jest istotne, bo poniekąd może mówić o przyszlości serwa. Przykładowo zaczynasz grać na jakimś serwie, podoba ci się wszystko, serwer działa sprawnie, a tu nagle sie okazuje ze 10 osób to jest max :-? ;/

Torche tu namieszalem tym ;/ :

Player cap= nie ma

LOL

ale widze , ze juz sie wyjasnilo o co mi chodzilo :)

nom juz sie wyjasnilo ale co do serwera zaszly pewne zmiany mianowicie wprowadzili lacd :D

[ Dodano: Czw 09 Lis, 2006 ]

serwer stoi juz na mangosie 1.12.1/2

EJ CHCAIÂŁBYM ZAGRAC NA TYM SERWERZE DAJCIE JEGO ID NIEMOGE JEGO ZNALEÂŻĂ

PROSZE :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help:

Co do tego latency to z 1mb neostradą muzse stwierdzić że mimo iż latency mam około 300 to opuźnienia są..to chyba wynika z samego mangosa ale ja się tam na tym nie znam. ''Troche'' zbulwersowały mnie imiona graczy co mnie nieco odepchnelo od tego servera, ale po zastanowieniu chyba będe tam grać. (Jak ktoś ma lepsze propozycje porządnych serverów gdzie duuużo działa niech pisze prv msg. bede wdzieczny ;) )

graj natym poleacam go serdecznie ale nielubie blizkow wole pvp xD hitsu-kun lepszego nie znajdziesz :P

omg pvp nie musi byc odrazu fanem jakies dziwne skojarzenie co to za zabawa nabic 60 w tydzien i nie miec zielona pojecia ogrze to zadna przyjemnosc a co do tego opuznienia to niewydaje mi sie zeby to bylo odnetatylko od mangosa

graj natym poleacam go serdecznie ale nielubie blizkow wole pvp xD hitsu-kun lepszego nie znajdziesz :P

omg pvp nie musi byc odrazu fanem jakies dziwne skojarzenie co to za zabawa nabic 60 w tydzien i nie miec zielona pojecia ogrze to zadna przyjemnosc a co do tego opuznienia to niewydaje mi sie zeby to bylo odnetatylko od mangosa

lol, już ci wyjasniam, poniewarz od kilku miechów gram na bliz. wiec teraz chem se pograc szybko i powalczyc....

i juz nie da sie acc zalozyc :-x

da sie ale napisz podanie to Ci moze zaloza nie wiem co oni z tym serwerem kombinuja ale wiem ze i tak bedzie najlepszy bo admini maja nasrane w glowach i robia go caly czas

Chciałbym ogłosić ze rejestracja jest otwarta ... nie wiadomo kiedy będzie zamknięta a wiec radze sie śpieszyć :)

hehe

przypominam o fakcie ze trzeba sie zarejestrować na http://www.wow.exh.pl i zapisać sie w dziale aktywni użytkownicy po założeniu konta ...

http://polandwow.no-ip.info

:)

polecam ten server gram na nim od początku jego istnienia :)

Sign in to follow this  
Followers 0