Skocz do zawartości

Darkwizard.pl - Prywatne serwery, MMO, poradniki, cheaty. używa ciasteczek. Przeczytaj Polityka Cookies aby dowiedzieć się więcej.    Akceptuje
Akceptuje
Witaj na forum Darkwizard.pl
Jeżeli posiadasz już konto, to pozostało Ci jedynie się zalogować.

W przeciwnym wypadku możesz utworzyć konto.

Zakładając konto:
  • Zbierasz punkty w systemie wynagrodzeń(nowość! - w wersji beta) i wymieniasz je na bony, prepaidy, i inne nagrody!
  • Rozpoczynasz nowe tematy, udzielasz się w aktualnych tematach <- dzielisz się tym co lubisz a przy okazji zyskujesz
  • Zdobywasz nowe doświadczenia i nowych znajomych
  • Wchodzisz w skład rozwijającego się projektu

PS. Życzymy miłego czytania - ekipa Darkwizard.

pomocy-rage

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

Guest_szang_*

Guest_szang_*
  • Guests
mam pyt jaki i gdzie zwiekszyc rage woriorow postawilem sobie serewr ale mam klopot woriorzy nie kumuluja rage do atakow jak mam je zwiekszyc

Guest_pogo_*

Guest_pogo_*
  • Guests
rage dostaje sie gdy ktos/cos cue uderzy
np jak dostaniesz od moba hit za 50 to dostajesz 60 rage czy cos takiego

Guest_szang_*

Guest_szang_*
  • Guests
tak ale czy dostane hita czy nie nie dostaje rage nic nie laduje sie gdy ja udezam i gdy udeza mob do 15 lewela nie naladowalo sie wcale jego stan na pasku wynosi zero wiec nie w tym klopot lecz w ustawieniu ale nie wiem gdzie to znalezc

Guest_pogo_*

Guest_pogo_*
  • Guests
hmy a moze ty jestes gm ?
bo jak mazs jakis skrypt czy cos ze moby/playerzy nie moga uderzyc Gm to nie bedzie rage :D

Guest_szang_*

Guest_szang_*
  • Guests
jestem gm i moby miga mnie udezac poprostu nie laduje sie nawet nie laduje sie jak jest zwykle konto

Guest_pogo_*

Guest_pogo_*
  • Guests
to cos z emu jest nie tak nie wiem o co biega a jake masz emu ??
heh proponuje zmienic :)

Guest_szang_*

Guest_szang_*
  • Guests
wmu mam AFG_MEGA_REPACK_V3 AFGWarriors V3 Blizzlike na patchu 1.11 z hack pathem 1.11-2 + addonsy

Guest_pogo_*

Guest_pogo_*
  • Guests
to powinno dzialac heh moze os w emu grzebales
ja nie wiem jak ci pomóóc sorka :)

Guest_szang_*

Guest_szang_*
  • Guests
wlasnie nie na czystym zaraz po zalozeniu serwera sprawdzalem pokolei wszystkie klasy i tylko na woriorach tak jest

Guest_krolik666_*

Guest_krolik666_*
  • Guests
moze wgraj jeszcze raz od nowa skrypty ja sie z czyms takim nigdy nie spotkalem

Guest_szang_*

Guest_szang_*
  • Guests
nareszcie poradzilem sobie z klopotem wgralem jeszce raz addonsy ale pojawil sie nastepny klopot i to o wiele gorszy a mianowicie hehh pogralem sobie wczoraj zrobilem pare leweli i poszelem spac dzis podalam serwer i o dziwo nie moge sie polaczyc za 1 razem laczac sie za 2 loguje sie na koncie ale o dziwo nie ma postaci zniknela wiec twoze te sama postac z tym samym nikiem i nie moge jej stwozyc bo istnieje co sie dzieje ja jej nie widze z wowem mam do czynienie 2 tydzien mam nie wiem co robic

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych