Sign in to follow this  
Followers 0
Guest szang

pomocy-rage

11 posts in this topic

mam pyt jaki i gdzie zwiekszyc rage woriorow postawilem sobie serewr ale mam klopot woriorzy nie kumuluja rage do atakow jak mam je zwiekszyc

rage dostaje sie gdy ktos/cos cue uderzy

np jak dostaniesz od moba hit za 50 to dostajesz 60 rage czy cos takiego

tak ale czy dostane hita czy nie nie dostaje rage nic nie laduje sie gdy ja udezam i gdy udeza mob do 15 lewela nie naladowalo sie wcale jego stan na pasku wynosi zero wiec nie w tym klopot lecz w ustawieniu ale nie wiem gdzie to znalezc

hmy a moze ty jestes gm ?

bo jak mazs jakis skrypt czy cos ze moby/playerzy nie moga uderzyc Gm to nie bedzie rage :D

wlasnie nie na czystym zaraz po zalozeniu serwera sprawdzalem pokolei wszystkie klasy i tylko na woriorach tak jest

nareszcie poradzilem sobie z klopotem wgralem jeszce raz addonsy ale pojawil sie nastepny klopot i to o wiele gorszy a mianowicie hehh pogralem sobie wczoraj zrobilem pare leweli i poszelem spac dzis podalam serwer i o dziwo nie moge sie polaczyc za 1 razem laczac sie za 2 loguje sie na koncie ale o dziwo nie ma postaci zniknela wiec twoze te sama postac z tym samym nikiem i nie moge jej stwozyc bo istnieje co sie dzieje ja jej nie widze z wowem mam do czynienie 2 tydzien mam nie wiem co robic

Sign in to follow this  
Followers 0