Skocz do zawartości

Darkwizard.pl - Prywatne serwery, MMO, poradniki, cheaty. używa ciasteczek. Przeczytaj Polityka Cookies aby dowiedzieć się więcej.    Akceptuje
Akceptuje
Witaj na forum Darkwizard.pl
Jeżeli posiadasz już konto, to pozostało Ci jedynie się zalogować.

W przeciwnym wypadku możesz utworzyć konto.

Zakładając konto:
  • Zbierasz punkty w systemie wynagrodzeń(nowość! - w wersji beta) i wymieniasz je na bony, prepaidy, i inne nagrody!
  • Rozpoczynasz nowe tematy, udzielasz się w aktualnych tematach <- dzielisz się tym co lubisz a przy okazji zyskujesz
  • Zdobywasz nowe doświadczenia i nowych znajomych
  • Wchodzisz w skład rozwijającego się projektu

PS. Życzymy miłego czytania - ekipa Darkwizard.
Zdjęcie

Power leveling

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

QNX

QNX

level [3]

• Members
  • 82 postów
    • :
Problem dotyczy szybkiego nabijania lvl. Mianowicie na obecnych serverach mając 1 lvl za zabicie np. 30 lvl wchodzi bardzo mało XP. Jest to zabiespieczenie przed cheaterami i expieniem playerów. W takiej sytuacji nabijanie cheatem nie ma sensu, bo za zabicie potwora na 1 lvl i potwora na 60 lvl mając 1 lvl idzie tyle samo XP :-|
Czy ktoś zna dobry sposób na to?
Może jakiś podmieniody quest, ale to chciałbym konkretnego hax'a, nie instrukcje jak go napisać, bo z instrukcji i tak nic nie zrozumiem.

Guest_pogo_*

Guest_pogo_*
  • Guests
mozesz sobie lvl robic q
np tym z glowoa onyxi
alb jakis z AQ tylko tam to zadnego ci nie polece :) bo nie znam

QNX

QNX

level [3]

• Members
  • 82 postów
    • :
Byłbym wdzięczny za jakieś instrukcje :-D

Dark

Dark

.:: Max Level ::.

• Veteran
  • 1761 postów
    • :
podmiana questa -->czytaj WpePro [1 strona]

PS. Może dostajesz malo expa, ale pamietaj, że można poslużyć się czarami, które robią obrażenia na danym obszarze. Np. breath, albo funbomb - http://liwia.nazwa.p...ghlight=funbomb

Wtedy można biegać na gazie :D i namiatać wszystko co się rusza :-D

Guest_sookol_*

Guest_sookol_*
  • Guests
tak można, ale jak mam nabijac lvl na takim servie to od strony storwind ide do duskwood (bede parwie na konczu mapy dusk..) i tam jes strasznie duzo wilko itp. potworow na 19-30lvl i tam spokojnie i szybko bedziesz biegal i uzywal breath i szybko lvl bedzie szedl ;] polecam konika na 9stronie.. :P

Dark

Dark

.:: Max Level ::.

• Veteran
  • 1761 postów
    • :
Jeszcze odnośnie biegania na gazie :D Jeśli ustawisz se dobrą prędkość to od 1 do 6 levelu można w 3 min. dobić samą exploracją :D

Guest_gary85_*

Guest_gary85_*
  • Guests
Ta ale chyba na noob serwie , to juz nie te czasy teraz to masz far tja cie za wpe nie zlapia na chybaze na OB :D ( imo dawno juz tam niegralem stoi on jeszcze wogole ?? )

QNX

QNX

level [3]

• Members
  • 82 postów
    • :
Tak robiłem, jakoś to xp szło. Nie wiedzieć czemu cheatowałem 3 dni i nie bło żadnych problemów. W jeden dzień normalnie się wylogowałem a na zajutrz miałem zbanowane konto :-?

Guest_sookol_*

Guest_sookol_*
  • Guests
lol mroze ktos napisal naciebie na forum, jak cie zauwarzyl, lub morze jakis program wprowadzil, jest wiele mozliwosci dlaczego maszk onto zbanowane...poczytaj na forum czy cos niepisze.... :!:

Guest_gary85_*

Guest_gary85_*
  • Guests
Albo zwykly niefart miales i ktos logi sprawdzal akurat :)

QNX

QNX

level [3]

• Members
  • 82 postów
    • :
Nie pierwszy raz mi się coś takiego przytrafiło . . . :cry:

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych