Sign in to follow this  
Followers 0
QNX

Power leveling

11 posts in this topic

Problem dotyczy szybkiego nabijania lvl. Mianowicie na obecnych serverach mając 1 lvl za zabicie np. 30 lvl wchodzi bardzo mało XP. Jest to zabiespieczenie przed cheaterami i expieniem playerów. W takiej sytuacji nabijanie cheatem nie ma sensu, bo za zabicie potwora na 1 lvl i potwora na 60 lvl mając 1 lvl idzie tyle samo XP :-|

Czy ktoś zna dobry sposób na to?

Może jakiś podmieniody quest, ale to chciałbym konkretnego hax'a, nie instrukcje jak go napisać, bo z instrukcji i tak nic nie zrozumiem.

mozesz sobie lvl robic q

np tym z glowoa onyxi

alb jakis z AQ tylko tam to zadnego ci nie polece :) bo nie znam

tak można, ale jak mam nabijac lvl na takim servie to od strony storwind ide do duskwood (bede parwie na konczu mapy dusk..) i tam jes strasznie duzo wilko itp. potworow na 19-30lvl i tam spokojnie i szybko bedziesz biegal i uzywal breath i szybko lvl bedzie szedl ;] polecam konika na 9stronie.. :P

Jeszcze odnośnie biegania na gazie :D Jeśli ustawisz se dobrą prędkość to od 1 do 6 levelu można w 3 min. dobić samą exploracją :D

Ta ale chyba na noob serwie , to juz nie te czasy teraz to masz far tja cie za wpe nie zlapia na chybaze na OB :D ( imo dawno juz tam niegralem stoi on jeszcze wogole ?? )

Tak robiłem, jakoś to xp szło. Nie wiedzieć czemu cheatowałem 3 dni i nie bło żadnych problemów. W jeden dzień normalnie się wylogowałem a na zajutrz miałem zbanowane konto :-?

lol mroze ktos napisal naciebie na forum, jak cie zauwarzyl, lub morze jakis program wprowadzil, jest wiele mozliwosci dlaczego maszk onto zbanowane...poczytaj na forum czy cos niepisze.... :!:

Sign in to follow this  
Followers 0