Sign in to follow this  
Followers 0
Dark

InstantCooldown

26 posts in this topic

mi to sie nieprzyda narazie bo uzywam czaru z wowc np arena death albo cos innego devil

wowc jak sie ma to cooldowna nie ma ;}

Mi potrzebne taki cos ze jak server z lacdem jest to moge taki cos uzywac , zeby sie nei ladowalo :mrgreen:

[ Dodano: Sro 21 Cze, 2006 ]

nie no osrry moze i by to dzialalo ale jak chce wejsc przez lacd to mam wykrycie hacka blad :-/

czyli podmieniamy z orginalnym wow.exei juz dziala? :D

A jak wykrywa to LACD?widac w logach ze ktos czituje?

Jesli uzywasz czaru ktory ma colldowna z 5 min co chwile to napewno jest w logach bo wszystko sie zapisuje ale kto by mial na to czas patrzych chyba ze ekipa z RH :]

Mi tam to nie działa przynajmiej na Xaos ;(

jakis mi wyskakuje mi jakis Code Hack cos takiego no :P

mi nie dziala :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :ranting: :ranting: :ranting: :ranting: :ranting: :ranting: :ranting:

Nie wiem czy na blizzie działą ale jak działa to na pewno to odkryją i tego co to używa zbanują :-x

A co do działania mi to działało na KArczmie pod Zapitym Gnomem,RH,Ostatnim Bastionie :lol:

A tak wogóle to bardzo przydatne bo mag ma taki czar, ze daj 100% szanse, że następny czar ma krytyk co w połączeniu z pyro balstem i głupim adminem=60 level w chwilke :spoko:

Oczywiś pyro i kryta zdobywamy dzięki Weppro 8-)

Aha chce doda, że ten hack nie robi tego,że znika ta czarna poświata na ikonie pokazując ile sie już odnowiło tylko się klika od razu spróbujcie bo mo kumpel głupi myślał,że poświata zniknie :roll: :roll:

Warto wspomnieć że instant cooldown hack ma wbudowany language hack, nie zdziwcie sie jak rozumiecie orcish/common , a juz co najwazniejsze nie gadajcie w jezyku innej frakcji bo was przyłapią ^^

hmm...

mam trzy pytania:

1) czy to jest wykrywalne przed LACD na funserverach i mozna id tego o tak bana dostac :D

2) czy to dziala na funserverach :D

3) czy tem plik to gra go wykrywa czy LACD.

po 1 co za debilstwo

2) czy to dziala na funserverach

nie wiesz dzila tylko na serwach BLIZARRDA....um

lacd tego nie wykrywa bynajmniej to od elektro ...

Mam pytanie czy mam ktos tego hacka do wersji 1.12.1 ?? bo to co da sie sciagnac jest do wersji 1.8. dzieki z gory.

lol jak dark gdzies napisał

my nie ukrywamy cheattow. jakbysmy mieli to pewnie by to bylo w dale z cheattami

:hm: :wkurzony:

Mi tak w większości plików na Rapidzie pisze... Chyba on jest troszke uszkodzony... U kumpla to samo sie dzieje... Są pliki ale nie mozna ich ściagnąć... Sry za Offaa...

Mam prośbe mozecie jeszcze raz wrzucić na rapid cooldown i dac posta jeszcze raz z tym linkiem bo poprzedni nie dziala i nie moge go ściagnąc :-?

Sign in to follow this  
Followers 0