Skocz do zawartości

Darkwizard.pl - Prywatne serwery, MMO, poradniki, cheaty. używa ciasteczek. Przeczytaj Polityka Cookies aby dowiedzieć się więcej.    Akceptuje
Akceptuje
Witaj na forum Darkwizard.pl
Jeżeli posiadasz już konto, to pozostało Ci jedynie się zalogować.

W przeciwnym wypadku możesz utworzyć konto.

Zakładając konto:
  • Zbierasz punkty w systemie wynagrodzeń(nowość! - w wersji beta) i wymieniasz je na bony, prepaidy, i inne nagrody!
  • Rozpoczynasz nowe tematy, udzielasz się w aktualnych tematach <- dzielisz się tym co lubisz a przy okazji zyskujesz
  • Zdobywasz nowe doświadczenia i nowych znajomych
  • Wchodzisz w skład rozwijającego się projektu

PS. Życzymy miłego czytania - ekipa Darkwizard.

Punkty honoru!!!!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

Guest_danio_*

Guest_danio_*
  • Guests
DarkWizard, Dark znasz morze komendy chakerskie na lvl i golda ?? bo widzialem jak ziomek chaker wpisywal sobie ale niechcial powiedziec co wpisuje :( a mnie by sie to przydalo wiec gdybys znal to napisz:):)Zgory dziekuje

Helghast

Helghast

level [7]

• Veteran
  • 980 postów
    • :
  • LokalizacjaBielawa / Wrocław
danio mozg ci sie zlasowal czy co? komendy hakerskie bez jaj.takich ludzi jak ty potrzebujemy na forum bo mozemy ciagnac lacha.spadaj na drzewo orzechy lupac ty hakerze. :]
Ps.ty jestes taki glupi sam z siebie czy ktos ci za to placi?

Guest_krolik666_*

Guest_krolik666_*
  • Guests

DarkWizard, Dark znasz morze komendy chakerskie na lvl i golda ?? bo widzialem jak ziomek chaker wpisywal sobie ale niechcial powiedziec co wpisuje :( a mnie by sie to przydalo wiec gdybys znal to napisz:):)Zgory dziekuje

to pewnie nie byl hacker tylko gm jak bys poczytal forum to bys z siebie debila nie robil i bys wiedzial ze nie da sie tak sobie lvl zwiekszyc komenda jak nie masz gm

Guest_Dorik_*

Guest_Dorik_*
  • Guests
a macie jakiegoś haka only for money ??

Pretorian

Pretorian

level [6]

• Veteran
  • 719 postów
    • :
  • LokalizacjaWarszawa
Na mangosa nie, na AFG mamy ale musisz poszukac...
Dołączona grafika
Dołączona grafika

Guest_Eldzik1990_*

Guest_Eldzik1990_*
  • Guests
ja nie wiem bajecznie zabawne gracie na funserwach a nie na blizz:) tam nie macie takich problemow jak brak siana czy niski lvl a o honorze to ja juz nic nie mowie bo jest kompletnie nie poczebny:):):)

Guest_Dorik_*

Guest_Dorik_*
  • Guests
Chodziło mi o mangosa szkoda że jeszcze nie zrobili czitow takich jak na 1.8 :P

Guest_cristiano_*

Guest_cristiano_*
  • Guests
Mógł by ktoś dokładnie podać gdzie znajde tego ItemCreatora i ten plik items.scp... :? : :? :

[ Dodano: Sob 19 Maj, 2007 ]
Sory gdzie znajde ten plik items.scp bvo juz szukałem i nie moge znaleźć
:? : :? : :? : :? : :? : :? : :? : :? : :? : :? : :? : :? : :? : :? : :? : :? : :? : :? :

:? : :? : :? : :? : :? : :? : :? : :? : :? : :? : :? : :? : :? : :? : :? : :? : :? : :? :

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych