Skocz do zawartości

Darkwizard.pl - Prywatne serwery, MMO, poradniki, cheaty. używa ciasteczek. Przeczytaj Polityka Cookies aby dowiedzieć się więcej.    Akceptuje
Akceptuje
Witaj na forum Darkwizard.pl
Jeżeli posiadasz już konto, to pozostało Ci jedynie się zalogować.

W przeciwnym wypadku możesz utworzyć konto.

Zakładając konto:
  • Zbierasz punkty w systemie wynagrodzeń(nowość! - w wersji beta) i wymieniasz je na bony, prepaidy, i inne nagrody!
  • Rozpoczynasz nowe tematy, udzielasz się w aktualnych tematach <- dzielisz się tym co lubisz a przy okazji zyskujesz
  • Zdobywasz nowe doświadczenia i nowych znajomych
  • Wchodzisz w skład rozwijającego się projektu

PS. Życzymy miłego czytania - ekipa Darkwizard.
Zdjęcie

Staty wolfa

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

Dark

Dark

.:: Max Level ::.

• Veteran
  • 1761 postów
    • :
Może ktos mi powiedzieć jakie są staty wolfa tego za 1.000.000 golda? Ma taki level jak my?

Guest_WoJtA$_*

Guest_WoJtA$_*
  • Guests
Z tego co pamietam to Wilk za 1kk ma lev 1 i bijesz mu lev najlepiej dajac mu cale swoje exp taki specialny button jest
Tak naprawde wilk staje się przydatny od lev 40+

Guest_Volfgar_*

Guest_Volfgar_*
  • Guests
Nie nie nie, kupujesz wilka i on ma pierwszy lvl.
Expa potrzebuje tyle samo co ty, ale ty nie oddajesz mu nawet jednego punktu, np ja kupiłem wilka na 20 lvl i poszedłem na Chakji, nadal dostawałem ~350 expa, a wilk do 5 lvl po 2000 :-D Wilk ma bardzo dużo HP i dobre obrażenia, na 26 lvl miałem ok. 700 HP (nuker), a wilk na 20 ponad 2000 HP :-D Wilczek się bardzo przydaje, tylko przejebane jak zginie, trzeba kupować roślinkę za 50k ;[

Guest_pogo_*

Guest_pogo_*
  • Guests

Nie nie nie, kupujesz wilka i on ma pierwszy lvl.

wilka ma 5 lvl na start
nawet n a wilku jewst tak napisane :P

Guest_Volfgar_*

Guest_Volfgar_*
  • Guests
Mylisz się, wilk ma pierwszy poziom, ale Ty musisz mieć 5 lvl, aby móc go przywołać. :-)

Guest_coval_*

Guest_coval_*
  • Guests
Dokładnie a jak kupisz uzywanego i wilk ama wiekszy level od ciebie to tez go nie przywolasz ;]

Guest_vero_*

Guest_vero_*
  • Guests
wilk ma 1 lvl ale on dostaje wiecej expa za moby więc może cie w lvlu Dogonic:)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych