Skocz do zawartości

Darkwizard.pl - Prywatne serwery, MMO, poradniki, cheaty. używa ciasteczek. Przeczytaj Polityka Cookies aby dowiedzieć się więcej.    Akceptuje
Akceptuje
Witaj na forum Darkwizard.pl
Jeżeli posiadasz już konto, to pozostało Ci jedynie się zalogować.

W przeciwnym wypadku możesz utworzyć konto.

Zakładając konto:
  • Zbierasz punkty w systemie wynagrodzeń(nowość! - w wersji beta) i wymieniasz je na bony, prepaidy, i inne nagrody!
  • Rozpoczynasz nowe tematy, udzielasz się w aktualnych tematach <- dzielisz się tym co lubisz a przy okazji zyskujesz
  • Zdobywasz nowe doświadczenia i nowych znajomych
  • Wchodzisz w skład rozwijającego się projektu

PS. Życzymy miłego czytania - ekipa Darkwizard.

Riverpaw Gnoll exploit na Mangosa

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Guest_WoJtA$_*

Guest_WoJtA$_*
  • Guests
Miał być Osobny temat to i jest :P

Znalazłem coś ciekawego i działało na 3 Mangosach !!
Mianowicie w WestFall paletają się małe i upierdliwe Riverpaw Gnoll kiedy z przymusu musiałem je tłuc zobaczyłem że rzeczy ktore dropią są na lev 30+ :-o I najdroższe itemki jakie z nich leca kosztują w sklepie od 10 silvera do 1G...a jakoby nie trudno je zabic w krótkim czasie mozna zarobic niezłą kase..tak samo w Jaserlod Mine (czy jakoś tak ) na końcu znajdują się pajączki z nich lecą podobne rzeczy..ciekawie to wygląda latam wojem lev 13 z 20 golda w kieszeni xD xD xD

Nie chciało mi się pisac od nowa więc tylko przekopiowalem to co napisałem w innym temacie xD

Guest_Hitsu-kun_*

Guest_Hitsu-kun_*
  • Guests
Nawet ciekawe o ile jest low rate ;) (i o ile to działa oczywiście)

Guest_WoJtA$_*

Guest_WoJtA$_*
  • Guests
Działa działa ^^
I na wszystkich servach dropy blizzlike tylko z tych 2 mobków takie dobre itemki lecą ciekawe czemu... xD

Radnaczek

Radnaczek

level [1]

• Veteran
  • 1602 postów
    • :
  • Lokalizacja/home/randi
Ja gralem o Qmpla na Mangosie gdzie z sarenek wypadaly enchachty :F

Chyba lepiej bylo jak Radnak nie mial moda i klnal, jezdzil po tych "userach" , co mieli 0 ilorazu inteligencji...

hubcio

hubcio

level [3]

• Veteran
  • 90 postów
    • Czas online:: 1h 22m 50s
  • LokalizacjaStormwind
Na Najnowszym Updacie Nie dziala ( Gram Na Andeeri) a ze mam 30 lvl i poszukiwalem tam itemow na zlosc wypadaly tylko linen cloth

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych