Skocz do zawartości

Darkwizard.pl - Prywatne serwery, MMO, poradniki, cheaty. używa ciasteczek. Przeczytaj Polityka Cookies aby dowiedzieć się więcej.    Akceptuje
Akceptuje
Witaj na forum Darkwizard.pl
Jeżeli posiadasz już konto, to pozostało Ci jedynie się zalogować.

W przeciwnym wypadku możesz utworzyć konto.

Zakładając konto:
  • Zbierasz punkty w systemie wynagrodzeń(nowość! - w wersji beta) i wymieniasz je na bony, prepaidy, i inne nagrody!
  • Rozpoczynasz nowe tematy, udzielasz się w aktualnych tematach <- dzielisz się tym co lubisz a przy okazji zyskujesz
  • Zdobywasz nowe doświadczenia i nowych znajomych
  • Wchodzisz w skład rozwijającego się projektu

PS. Życzymy miłego czytania - ekipa Darkwizard.

Pytanie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

Guest_wiciu_*

Guest_wiciu_*
  • Guests
Zainstalowalem L2 wersji C4 .. wkleilem "system" i gdy odpalam ikone "L2" wyskakuje mi info

"The game may not be consistant because AGP is deactivated. Please activate AGP consistancy"

Z tego co zrozumialem to chyba chodzi o karte graficzna .. dziwi mnie to iz mam karte
GF 4 i nie moge odpalic gry .. a kumpel ma GF 2 i gra spokojnie. :help: :help: :help:

Guest_Corin_*

Guest_Corin_*
  • Guests
Masz karte nividie to musisz najnowsze sterowniki zainstalowac to ci ten komunikat nie wyskoczy bo bendziesz mial kompatibilna karte do shaderow w l2
;-)

Dark

Dark

.:: Max Level ::.

• Veteran
  • 1761 postów
    • :
z tego co wiem geforce 2,3 i 4 nie maja pixel shaderów, a l2 ich nie wymaga... ale fakt - najnowsze sterwoniki powinny pomoc... ewentualnie moze trza ustawic agp w biosie...

Guest_wiciu_*

Guest_wiciu_*
  • Guests
A wiesz moze gdzie sciagnac te najnowsze sterowniki :-p bo kiedys jak szukalem to takie same mi wynajdywalo. Help man :-D

Guest_wiciu_*

Guest_wiciu_*
  • Guests
Wiekszosc linkow nie dziala ...

Dark

Dark

• Veteran
  • 1761 postów
    • :
moze lepiej oficialna strona http://www.nvidia.pl/page/home.html

Guest_b bn_*

Guest_b bn_*
  • Guests

Zainstalowalem L2 wersji C4 .. wkleilem "system" i gdy odpalam ikone "L2" wyskakuje mi info

"The game may not be consistant because AGP is deactivated. Please activate AGP consistancy"

Z tego co zrozumialem to chyba chodzi o karte graficzna .. dziwi mnie to iz mam karte
GF 4 i nie moge odpalic gry .. a kumpel ma GF 2 c i gra spokojnie. :help: :help: :help:

Guest_pogo_*

Guest_pogo_*
  • Guests
Noomy, dark ich nie robi tylko lamersko kradnie ludziom ....hgeh

Dark

Dark

• Veteran
  • 1761 postów
    • :
nono avek jest pożyczony ale sig jest mój :D

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0