Sign in to follow this  
Followers 0
Guest RobertP

Draenej new mouint

27 posts in this topic

nieno pelne oburzenie co to ma byc a tak wogule to taki giga muminek fajnie by wygladal i mowie calkiem powaznie :-D

Widać że Blizzard chyba zatrudnił dzieci z autyzmem do robienia dalszych modyfikacji WoWa. Mają swój świat swoje kredki. Big mumin albo Gigant Teletób fajnie by było może jeszcze sierotka marysia?

ja chcem smefry zamiast dranei ! !!

a zamias blod elfa gumisie !! !!

a mount własnie zajebisty

wtf kot dla elfa kto widzial zeby kto kolwiek jedzdzil na tygrysie ?!

a na sloniach bo to troche jak slon ludzie jezdza

co to jest hefalump?

wyjdz stad!:P

to taki dinozaur

podobny do slonia ae byl 6x wiekszy i zyl tylko w afryce :(

8-)

fajny jest :spoko:

a widział ktoś mounta jako maszyna latająca ?? bo ja tak i nie wiem jaki to jest a wygląda jak kopula na ver. 1.11.2 .

a widział ktoś mounta jako maszyna latająca bo ja tak i nie wiem jaki to jest a wygląda jak kopula na ver. 1.11.2 .

jaka kopula ?? to masz cos z głowa ??

maszyna latająca

ocb ?

coraz glupsze posty walisz

spamujesz czy downa udajesz ...

omg...

masz tu ip darklordsfunserver.servegame.com pograj się i zobacz (to jest funServer na ver.1.11.2)

niedowiarek mówię ci ze jakiś kolo latał samolotem. Jak go złapie to dam ci screena.

Moze chodzi ci o mounta ktory jest mechaniczny i wyglada jak duza kaczka ale zeby latal.Moze ci sie cos jebnelo albo nie wiem co.Pogo ma racje coraz glupsze posty piszesz.

ja widzialem cos takiego jak pody w starwars takie rakiety w przodu dwie wuzek i jezdzisz tym tylko ze na miejscu kierowcy siedzi goblin a ty na kole :D

Hmm ni to słoń,mamut,teletubis,muminek ani nic innego..

Ciekawe co następnego wymyslą..mount w kształcie king konga ?

A co do tego samolotu to z tego co ja pamiętam to gdy grałem na serwier RockStar.( nie mylic z twórcami GTA :p ) był takowy ale nie latał tylko śmigał z prędkością 200% po ziemi..

No wiesz może koleś uzywał coś ala "Gravity Hack " smigał w powietrzu a ten głowe podniosł i samolot zobaczył... xD xD

na cpal sie czy cos ? ?? lol ale tak serio to wez sprubuj ustrzelic tego kolesia w tym samolocie bo jestem ciekaw tego bardzo

No właśnie nie wiedziałem jak to się pisze, a nie chciało mi się sprawdzać :-P :-P skopiowałem to z nazwy tematu... :-P :-P

Już poprawione ;-)

Sign in to follow this  
Followers 0