Sign in to follow this  
Followers 0
Guest Hitsu-kun

Full Server

9 posts in this topic

Może zna ktoś jakies sposoby żeby się wepchnąc na server? bo mam taki problem iż serv jest NON STOP full i po prostu niedoczekam się .. pomjajać te wszystkie hackerskie programy .. da się jakoś zrobić że automatycznie będe stał w kolejce? naprzykład gdy wpisze hasło , login , i wszystko pojdzie , bedize SUCCESS a następnie CONNECTING ...w tym momencie czekam na wolne miejsce? czy może musze co chwile wpisywac haslo i probować ponownie? na jakiej zasadzie to działa ?;f

niewiem czy jest cos takiego ale gdzies na forum widzialem post Darka ze mozna rak server zapchac ze sie crashuje i odrazu po crashu mozesz wbic ale ze tak powiem to dosyc hamskie

pisałem że chodzi mi o tradycyjne sposoby , mam nadzieje że ktoś powie bo inaczej będe mysiał spytać panią Jadzie :P

na globcu to tak jest pisze ci ze jestes ktorys tam w koljece i czekasz i wydaje mi sie ze na mangosach tez tak jest bo na jakims serwie to widzialem albo byc moze admini sami to zrobili

ja czasami stosuje takie cos.gdy ma juz connecting daj cancel wtedy pojawi sie okno z set realmlistem zaakceptuj go i automatycznie pojawisz sie przy wyborze postaci.mi czasami dziala ten trick :-D

ja czasami stosuje takie cos.gdy ma juz connecting daj cancel wtedy pojawi sie okno z set realmlistem zaakceptuj go i automatycznie pojawisz sie przy wyborze postaci.mi czasami dziala ten trick :-D

Raczej w to wątpię… to nie ma nic do tego, po prostu znalazło się jakieś wolne miejsce na serwie … to ze akurat się dostałeś to bardziej fart niż trick…

Offtop

Helghast ten awatar jest z Hellsinga ??

Nie wiem moze i szczescie mi sie sprawdza czasami.Moj avatar wzielem z pewnej stronki nie wiem z czego jest podobal mi sie i tyle :-)

Ja robiłem tak:

Wpisywałem login i hasło i gdy wyskakiwała mi kolejka , zamykałem okno i od nowa wpisywałem hasło i tak do skutku nieraz było na serverze 150 w kolejce a ja wchodziłem tym sposobem po 15 sekundach..

Albo jak wejdzie dalej w gre tam gdzie masz postac i tam Ci sie pojawi ramka z kolejka to cały czas Enter klikaj , ale tylko wtedy gdy będzie sie pojawiać ta ramka

A jeżeli przypadkiem ramka Ci sie zamknie w tym oknie gdzie powinna pojawić sie postać , to wchodzisz w opcje stworzenia nowej postaci , wracasz i masz profil załadowany..

[glow=violet][shadow=olive]frakol,Ja mam wszytskie odcinki Hellsinga i tapetki różne. Badzo fajne anime.

POlecam ^^[/shadow][/glow]

Sign in to follow this  
Followers 0