Skocz do zawartości

Darkwizard.pl - Prywatne serwery, MMO, poradniki, cheaty. używa ciasteczek. Przeczytaj Polityka Cookies aby dowiedzieć się więcej.    Akceptuje
Akceptuje
Witaj na forum Darkwizard.pl
Jeżeli posiadasz już konto, to pozostało Ci jedynie się zalogować.

W przeciwnym wypadku możesz utworzyć konto.

Zakładając konto:
  • Zbierasz punkty w systemie wynagrodzeń(nowość! - w wersji beta) i wymieniasz je na bony, prepaidy, i inne nagrody!
  • Rozpoczynasz nowe tematy, udzielasz się w aktualnych tematach <- dzielisz się tym co lubisz a przy okazji zyskujesz
  • Zdobywasz nowe doświadczenia i nowych znajomych
  • Wchodzisz w skład rozwijającego się projektu

PS. Życzymy miłego czytania - ekipa Darkwizard.

Full Server

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

Guest_Hitsu-kun_*

Guest_Hitsu-kun_*
  • Guests
Może zna ktoś jakies sposoby żeby się wepchnąc na server? bo mam taki problem iż serv jest NON STOP full i po prostu niedoczekam się .. pomjajać te wszystkie hackerskie programy .. da się jakoś zrobić że automatycznie będe stał w kolejce? naprzykład gdy wpisze hasło , login , i wszystko pojdzie , bedize SUCCESS a następnie CONNECTING ...w tym momencie czekam na wolne miejsce? czy może musze co chwile wpisywac haslo i probować ponownie? na jakiej zasadzie to działa ?;f

Guest_Balin_*

Guest_Balin_*
  • Guests
niewiem czy jest cos takiego ale gdzies na forum widzialem post Darka ze mozna rak server zapchac ze sie crashuje i odrazu po crashu mozesz wbic ale ze tak powiem to dosyc hamskie

Guest_Hitsu-kun_*

Guest_Hitsu-kun_*
  • Guests
pisałem że chodzi mi o tradycyjne sposoby , mam nadzieje że ktoś powie bo inaczej będe mysiał spytać panią Jadzie :P

Guest_krolik666_*

Guest_krolik666_*
  • Guests
na globcu to tak jest pisze ci ze jestes ktorys tam w koljece i czekasz i wydaje mi sie ze na mangosach tez tak jest bo na jakims serwie to widzialem albo byc moze admini sami to zrobili

Helghast

Helghast

level [7]

• Veteran
  • 980 postów
    • :
  • LokalizacjaBielawa / Wrocław
ja czasami stosuje takie cos.gdy ma juz connecting daj cancel wtedy pojawi sie okno z set realmlistem zaakceptuj go i automatycznie pojawisz sie przy wyborze postaci.mi czasami dziala ten trick :-D

frakol

frakol

level [5]

• Members
  • 266 postów
    • :

ja czasami stosuje takie cos.gdy ma juz connecting daj cancel wtedy pojawi sie okno z set realmlistem zaakceptuj go i automatycznie pojawisz sie przy wyborze postaci.mi czasami dziala ten trick :-D

Raczej w to wątpię… to nie ma nic do tego, po prostu znalazło się jakieś wolne miejsce na serwie … to ze akurat się dostałeś to bardziej fart niż trick…

Offtop
Helghast ten awatar jest z Hellsinga ??

Helghast

Helghast

level [7]

• Veteran
  • 980 postów
    • :
  • LokalizacjaBielawa / Wrocław
Nie wiem moze i szczescie mi sie sprawdza czasami.Moj avatar wzielem z pewnej stronki nie wiem z czego jest podobal mi sie i tyle :-)

Guest_wiciu_*

Guest_wiciu_*
  • Guests
Ja robiłem tak:

Wpisywałem login i hasło i gdy wyskakiwała mi kolejka , zamykałem okno i od nowa wpisywałem hasło i tak do skutku nieraz było na serverze 150 w kolejce a ja wchodziłem tym sposobem po 15 sekundach..

Albo jak wejdzie dalej w gre tam gdzie masz postac i tam Ci sie pojawi ramka z kolejka to cały czas Enter klikaj , ale tylko wtedy gdy będzie sie pojawiać ta ramka

A jeżeli przypadkiem ramka Ci sie zamknie w tym oknie gdzie powinna pojawić sie postać , to wchodzisz w opcje stworzenia nowej postaci , wracasz i masz profil załadowany..

Guest_Anomek_*

Guest_Anomek_*
  • Guests
[glow=violet][shadow=olive]frakol,Ja mam wszytskie odcinki Hellsinga i tapetki różne. Badzo fajne anime.

POlecam ^^
[/shadow][/glow]

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych