Skocz do zawartości

Darkwizard.pl - Prywatne serwery, MMO, poradniki, cheaty. używa ciasteczek. Przeczytaj Polityka Cookies aby dowiedzieć się więcej.    Akceptuje
Akceptuje
Witaj na forum Darkwizard.pl
Jeżeli posiadasz już konto, to pozostało Ci jedynie się zalogować.

W przeciwnym wypadku możesz utworzyć konto.

Zakładając konto:
  • Zbierasz punkty w systemie wynagrodzeń(nowość! - w wersji beta) i wymieniasz je na bony, prepaidy, i inne nagrody!
  • Rozpoczynasz nowe tematy, udzielasz się w aktualnych tematach <- dzielisz się tym co lubisz a przy okazji zyskujesz
  • Zdobywasz nowe doświadczenia i nowych znajomych
  • Wchodzisz w skład rozwijającego się projektu

PS. Życzymy miłego czytania - ekipa Darkwizard.

WOW Leveling

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

Guest_nowak_*

Guest_nowak_*
  • Guests
Poszukuję ludzi do dorywczej "pracy", a konkretnie do grania w WOWa. Narzekacie, że chcielibyście pograć na oryginale? ÂŻe nie macie kasy? Teraz możecie to zmienić!
Podaję przykład: Ja dostaję zlecenie za 250 złotych, żeby nabić warriora od 25 do 55 poziomu w 3-4 tygodnie. Zlecenie przekazuję Tobie, pieniędzmi dzielmy się pół na pół. W tym przypadku otrzymałbyś 125 złotych.

Poszukuję ludzi, którzy:
-potrafią szybko nabijac poziomy bez zbędnych działań(np.jeżeli masz nabijac level nie chodzisz np. na battlegroundy)
-są obeznane zarówno w grze postaciami po stronie alliance jak i hordy,
-można im ufać, że wywiążą się z umowy na czas i że nie będą próbowały zmienić hasła do konta-bezsensowne działanie, dzięki któremu ja tracę klienta (ty też), pieniądze (ty też!)a każdy właściciel konta posiada sekretne pytanie, dzięki któremu może zresetować hasło. Jeżeli przyszło ci to na myśl, nawet nie pisz.
-posiadają konto bankowe (żeby przelać później na nie pieniądze),
-można być z nimi w stałym kontakcie(email, GG, sms, telefon)

Czemu zlecam innym? Bo zamówień jest masa, a ja razem z kumplem nie nadążamy.
Jeżeli spełniasz te wymogi i odpowiada ci moja oferta, skontaktuj się ze mną:
wow.level.pl@gmail.com

Jak tylko pozyskam nowe zamówienie przekazuje je tobie. Wkrótce planuje rozkręcić biznes na poważnie, stworzyć sklep, zarejestrować działalność.

Pamiętaj! Oryginał to nie jest piracki serwer, tu nie leveluje się tak łatwo. ÂŻeby sprostać większości zamówieniom, potrzeba grać około 4-6 godzin dziennie lub nawet czsami więcej, więc jeżeli nie masz czasu i nie potrafisz szybko nabijac levelu/honoru, nie zdążysz.

Zapraszam do składania swoich zgłoszeń na podany wyżej email. W razie pytań do mnie pisać na email.

UWAGA! Pierwsze zlecenie w sobotę, trzeba nabić huntera 6 level do 15 poziomu. 1 dzień grania, dosknałe zlecenie na test. Kto pierwszy złoży swoją apliakcje, ma właśnie szanse rozpocząć "pracę" od tego prostego zlecenia. Na razie poszukuję jednej osoby, jednak proszę składać aplikacje, kolejne nadchodzące zgłoszenia będe kierował chronologicznie do następnych.

Pozdrawiam,
Nowak.

Dark

Dark

.:: Max Level ::.

• Veteran
  • 1761 postów
    • :
słyszałem ze to dobry interes, zwlaszcza jak ktos ma duzo wolnego czasu i umiejetnosci. Oprocz levelowania mozna tworzyc dobre chary na 60 lev i opylac na aukcjach. Niektore ida nawet za 800 - 1600 zeta.

Swoja drogą - niezla praca :D

Guest_r4zick_*

Guest_r4zick_*
  • Guests
Najlepsze zajęcie dla gimnazjalistów. Bo jak się już chodzi do szkoły średniej to by nikt prawie z czasem nie wyrabiał, oczywiście że chciał by mieć sam dwuje to tak!

Guest_Zygmund_*

Guest_Zygmund_*
  • Guests
Tą usługę ludzie spylają na allegro - leveling/honor/reputacja...
Zleceń jest prawdę mówiąc trochę bo dużo graczy niema czasu na grę.
Gram na globalu za darmo - po prostu bije kolesiowi honor/level robie instancje ale to ma swoje wady - nie zrobisz nigdy własnej, upragnionej postaci w której wszystko będzie wyglądało jak tylko ty chcesz, grasz często o chu..owych godzinach.
Dlatego zdecydowałem się na zakup własnego WoWa - na allegro nowiuśki WoW(ze wszystkim tak jakbyś kupował w sklepie tyle że taniej) można kupić za 85zł lub na wirtus.pl można kupić za 89zł i też tu można kupić pre-paidy za 109zł.
Jak ktoś niema za dużo kasy na gre na globalu(tak jak ja) to dobrym wyjściem jest wspólne konto z kolegom a nawet dwoma wtedy koszty są już dużo niższe.

Oprocz levelowania mozna tworzyc dobre chary na 60 lev i opylac na aukcjach. Niektore ida nawet za 800 - 1600 zeta.

Swoja drogą - niezła praca :D

Tyle że tracisz konto :/ . Ale jeśli sprzedajesz same konto to można klienta wydymać tzn. każdy wie że Blizzard dba o swoich graczy w więc robisz tak:
- opylasz konto z 3 x 60lvl za 800zł (przykład)
- koleś doładował sobie pre-paidem i gra miesiąc(tak dla pewności poczekać)
- wysyłasz do Blizzarda e-mail o tym że ktoś ukradł ci konto i złamał hasło do e-maila na którym konto WoW jest założone
- Blizzard prosi cię o przysłanie zdjęcia pudełka twojego WoWa - na tym zdjęciu ma być widoczny cd-key(pudełko masz bo sprzedałeś samo konto :P)
- Blizz zmienia e-mail na jaki tam chcesz przysyła ci nowe passy i jest cool chyba że coś nie wyjdzie :P.
/\ Głupi pomysł. :lol:

Dark

Dark

.:: Max Level ::.

• Veteran
  • 1761 postów
    • :
Zygmund to co napisales nadaje sie do "mrocznych pomysłów". Byc moze wiele ludzi w przyszlosci bedzie cie nieswiadomie przeklinać xD

Helghast

Helghast

level [7]

• Veteran
  • 980 postów
    • :
  • LokalizacjaBielawa / Wrocław
Interes ciekawy polecam stronke http://ucdao.com tam kupisz i sprzedasz wszystko aukcje na temat gier mmorpg.Tylko do takiego interesu potrzeba czasu niestety nie kazdy go ma.

Guest_krolik666_*

Guest_krolik666_*
  • Guests

Tyle że tracisz konto :/ . Ale jeśli sprzedajesz same konto to można klienta wydymać tzn. każdy wie że Blizzard dba o swoich graczy w więc robisz tak:
- opylasz konto z 3 x 60lvl za 800zł (przykład)
- koleś doładował sobie pre-paidem i gra miesiąc(tak dla pewności poczekać)
- wysyłasz do Blizzarda e-mail o tym że ktoś ukradł ci konto i złamał hasło do e-maila na którym konto WoW jest założone
- Blizzard prosi cię o przysłanie zdjęcia pudełka twojego WoWa - na tym zdjęciu ma być widoczny cd-key(pudełko masz bo sprzedałeś samo konto :P)
- Blizz zmienia e-mail na jaki tam chcesz przysyła ci nowe passy i jest cool chyba że coś nie wyjdzie :P.
/\ Głupi pomysł. :lol:

nie masz pojecia na jakiej zasadzie odbywa sie odzyskiwanie konta na blizardzie :D
ale jezli chodzi o to zeby komus wyciac walka t oczywiscie ze sie da na jakims mniej inteligentnym

Guest_Zygmund_*

Guest_Zygmund_*
  • Guests
Mniej więcej mam.
Ale jak koleś jest niekumaty to może wypalić.
Offtop :-( .

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych