Skocz do zawartości

Darkwizard.pl - Prywatne serwery, MMO, poradniki, cheaty. używa ciasteczek. Przeczytaj Polityka Cookies aby dowiedzieć się więcej.    Akceptuje
Akceptuje
Witaj na forum Darkwizard.pl
Jeżeli posiadasz już konto, to pozostało Ci jedynie się zalogować.

W przeciwnym wypadku możesz utworzyć konto.

Zakładając konto:
  • Zbierasz punkty w systemie wynagrodzeń(nowość! - w wersji beta) i wymieniasz je na bony, prepaidy, i inne nagrody!
  • Rozpoczynasz nowe tematy, udzielasz się w aktualnych tematach <- dzielisz się tym co lubisz a przy okazji zyskujesz
  • Zdobywasz nowe doświadczenia i nowych znajomych
  • Wchodzisz w skład rozwijającego się projektu

PS. Życzymy miłego czytania - ekipa Darkwizard.

Pomocy :(

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

Guest_wiciu_*

Guest_wiciu_*
  • Guests
Witojcie :( . moj problem jest nastepujecy, kupiłem sobie wypasiony zestawik sluchaweczki z mikrofonem i sluchawki chodza lite lecz mikrofon jakos slabo (tak samo mialem ze starym mikrofonem) oczywiscie bede to ustawienia ale ja nie moge ich ustawic bo sa zablokowane w sensie ze nie moge na nie kliknac

Helghast

Helghast

level [7]

• Veteran
  • 980 postów
    • :
  • LokalizacjaBielawa / Wrocław
jezeli dobrze zajarzylem to sluchawki ci dzialaja a mikrofon nie.hm.....szczerze to nie wiem moze wada fabryczna.

Guest_wiciu_*

Guest_wiciu_*
  • Guests
No ale mowie ze ze starymi bylo to samo , i dlatego kupilen nowe :P

Helghast

Helghast

level [7]

• Veteran
  • 980 postów
    • :
a moze to wina sterownikow od karty dzwiekowej.sprobuj zainstalowac jakies inne.

Guest_Balin_*

Guest_Balin_*
  • Guests
jak inne sterowniki przeciec do danej kary sa dane sterowniki chyba ze masz zintegrowana to na plyce od plyty glownej
A co do problemu to niewiem moze masz jakies duze sprzeglo kolo koma np glosniki z mocnym magnesem i powstaja szumy co moze zaklucac prace majka a jesli nie to moze cos masz z wejsciem na miniJacka przy kompie a jesli nadal nie to to moze jakis zimy lut przy majku a jesli nadal nie to to moze masz cos w sysku albo z karta nietak a i to zalezy jaki tez majk dynamiczny krystaliczny węglowy, A jak nie sprubujk wydrzec ryja na cale gardlo i jak nadal bedzie slabo to wyrzuc kompa przez okno :lol: :lol: :-p :-p :-D :-D ;-) ;-) :-) :-)

Guest_wiciu_*

Guest_wiciu_*
  • Guests

glosniki z mocnym magnesem

no pod kompem lezy 800w :P

Mnie dziwi tylko to ze kumpel moze brac zaawansowane i se powiekszac czulosc itp a ja nie moge bo nie da sie kliknac tak jak na zdjeciu

Zestawix nosi nazwe IBOX hp-9600mv

Mam nowa karte muzyczna bo ta podstawowa od plyty glownej spalila mi sie

Guest_Balin_*

Guest_Balin_*
  • Guests
Jak dlamnie najracjonalniejsze wytlumaczenie to zjebane wejscie sprawdz majka u jakiegos kumpla

Guest_WojtusioR_*

Guest_WojtusioR_*
  • Guests
Popieram, wejśćie jest złe :P

Guest_wiciu_*

Guest_wiciu_*
  • Guests
No ja mam 2 wejscia z tylu i z przodu 2 mikrofony i dalej slabo chodzi .. Mikrofon chodzi ale słabo, trzeba głosno mowić , aby dana osoba usłyszałą mnie

Guest_krolik666_*

Guest_krolik666_*
  • Guests
porzycz od kogos dzwiekowke i sparwdz czy to nie od niej

Guest_kamilr_*

Guest_kamilr_*
  • Guests
A morze je podgłoś

Guest_krolik666_*

Guest_krolik666_*
  • Guests

A morze je podgłoś

matole to myslisz ze on o tym nie pomyslal zreszta juz o tym pisal

Guest_Hellboy_*

Guest_Hellboy_*
  • Guests
kamilr, człowieku czy ty myślisz że każdy jest taki [ nieskomplikowany ] jak ty ??

wiciu, grzebałeś w panelu sterowania? też tak miałem , pogrzebałem po kompie dobrze i dzialalo

jak bym miał moda to bym już warna jebnoł :twisted:

Helghast

Helghast

level [7]

• Veteran
  • 980 postów
    • :
hellboy123 mysle o tym samym a nawet banie bo nie moge uwierzyc ze wieku 18 lat mozna byc takim idiota i robic z siebie kretyna

Guest_krolik666_*

Guest_krolik666_*
  • Guests
bo tam zamiast 18 to powinno byc 8 tylko cos mu sie daty pojebaly moze na tylke glupi jest ze nie wie kiedy sie urodzil :lol: :lol:

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych