Skocz do zawartości

Darkwizard.pl - Prywatne serwery, MMO, poradniki, cheaty. używa ciasteczek. Przeczytaj Polityka Cookies aby dowiedzieć się więcej.    Akceptuje
Akceptuje
Witaj na forum Darkwizard.pl
Jeżeli posiadasz już konto, to pozostało Ci jedynie się zalogować.

W przeciwnym wypadku możesz utworzyć konto.

Zakładając konto:
  • Zbierasz punkty w systemie wynagrodzeń(nowość! - w wersji beta) i wymieniasz je na bony, prepaidy, i inne nagrody!
  • Rozpoczynasz nowe tematy, udzielasz się w aktualnych tematach <- dzielisz się tym co lubisz a przy okazji zyskujesz
  • Zdobywasz nowe doświadczenia i nowych znajomych
  • Wchodzisz w skład rozwijającego się projektu

PS. Życzymy miłego czytania - ekipa Darkwizard.

Mailan

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

Guest_Dreamor_*

Guest_Dreamor_*
  • Guests
Nazwa serwera: Mailan
Rodzaj: bllizzlike
Remlist: mailan.no-ip.info
Forum: mailan.mojeforum.net
Latence: raczej niskie...
Lacd= nie ma

Guest_wiciu_*

Guest_wiciu_*
  • Guests
Juz odechciewa mi sie grac tu ... 8-)

Guest_??_*

Guest_??_*
  • Guests
:lol: Napisaly dwie te same osoby :!: :lol:

Guest_Hitsu-kun_*

Guest_Hitsu-kun_*
  • Guests

Lacd= nie ma

*ociera ręce szyderczo się śmiejąc*

xP

Guest_pogo_*

Guest_pogo_*
  • Guests

Lacd= nie ma

*ociera ręce szyderczo się śmiejąc*

xP

co twoj post ma z tematem ?? to ze lacd nie ma i sie cieszysz ?? ehm :spam: => :ban: xD

Guest_Hitsu-kun_*

Guest_Hitsu-kun_*
  • Guests

co twoj post ma z tematem to ze lacd nie ma i sie cieszysz ehm => :ban:

}

Ma bardzo dużo. Więc patrząc na ten post prosto, okiem zwykłego - bez wyobraźni człowieka, można dostrzec jedynie marną okładkę tego co chciałem przekazać. Innymi słowy, dla osób bardziej inteligentnych , ten post może wywrzeć nieco większe wrażenie, mianowicie - dostrzec głęboki sens tego posta który jak najbardziej wbrew temu co pan stwierdził , panie Pogo.. nie jest zwykłym odbięgnięciem od tematu. A więc dla osób mniej domyśliwych, śmiem oznajmić iż powyższy post napisany przez Użytkownika Forum Dark Wizarda - Hitsu-kuna ma ukazać pewną idee, mianowicie dogłębszy przekaz który wręcz mówi sam za siebie ''To wiele zmienia!''. Lecz dla osób , pozwolę sobie zażartować ''z Niższej półki'' oznajmiam wprost - Server który jest pozbawiony chodźby LACD traci całkowicie zainteresowanie u wielu graczy, oczywiście przez to iż pierwsza lepsza osoba może wejść i zacząć go niszczyć / pustoszyć.

Jeżeli jesteś osobą która nie zrozumiała Przekazu zawartego w tym poście , proszę mi wybaczyć nie przyjemne określenia jakie padły w tym poście. Wszelkie zażalenia oraz skargi proszę pisać do Użytkownika Forum Dark Wizarda - Hitsu-Kun'a .

Dziękuje, postoje.

A teraz ide do psychoanalityka bo chyba coś mi palma odbiła :lol:

Guest_pogo_*

Guest_pogo_*
  • Guests

A teraz ide do psychoanalityka bo chyba coś mi palma odbiła

jak dla mnie juz dawno ci "odbiła"

Guest_Hitsu-kun_*

Guest_Hitsu-kun_*
  • Guests

jak dla mnie juz dawno ci "odbiła"

To jest już nas 2..