Sign in to follow this  
Followers 0
Guest Dreamor

Mailan

8 posts in this topic

Nazwa serwera: Mailan

Rodzaj: bllizzlike

Remlist: mailan.no-ip.info

Forum: mailan.mojeforum.net

Latence: raczej niskie...

Lacd= nie ma

Lacd= nie ma

*ociera ręce szyderczo się śmiejąc*

xP

co twoj post ma z tematem ?? to ze lacd nie ma i sie cieszysz ?? ehm :spam: => :ban: xD

co twoj post ma z tematem to ze lacd nie ma i sie cieszysz ehm => :ban:
}

Ma bardzo dużo. Więc patrząc na ten post prosto, okiem zwykłego - bez wyobraźni człowieka, można dostrzec jedynie marną okładkę tego co chciałem przekazać. Innymi słowy, dla osób bardziej inteligentnych , ten post może wywrzeć nieco większe wrażenie, mianowicie - dostrzec głęboki sens tego posta który jak najbardziej wbrew temu co pan stwierdził , panie Pogo.. nie jest zwykłym odbięgnięciem od tematu. A więc dla osób mniej domyśliwych, śmiem oznajmić iż powyższy post napisany przez Użytkownika Forum Dark Wizarda - Hitsu-kuna ma ukazać pewną idee, mianowicie dogłębszy przekaz który wręcz mówi sam za siebie ''To wiele zmienia!''. Lecz dla osób , pozwolę sobie zażartować ''z Niższej półki'' oznajmiam wprost - Server który jest pozbawiony chodźby LACD traci całkowicie zainteresowanie u wielu graczy, oczywiście przez to iż pierwsza lepsza osoba może wejść i zacząć go niszczyć / pustoszyć.

Jeżeli jesteś osobą która nie zrozumiała Przekazu zawartego w tym poście , proszę mi wybaczyć nie przyjemne określenia jakie padły w tym poście. Wszelkie zażalenia oraz skargi proszę pisać do Użytkownika Forum Dark Wizarda - Hitsu-Kun'a .

Dziękuje, postoje.

A teraz ide do psychoanalityka bo chyba coś mi palma odbiła :lol:

Sign in to follow this  
Followers 0