Skocz do zawartości

Darkwizard.pl - Prywatne serwery, MMO, poradniki, cheaty. używa ciasteczek. Przeczytaj Polityka Cookies aby dowiedzieć się więcej.    Akceptuje
Akceptuje
Witaj na forum Darkwizard.pl
Jeżeli posiadasz już konto, to pozostało Ci jedynie się zalogować.

W przeciwnym wypadku możesz utworzyć konto.

Zakładając konto:
  • Zbierasz punkty w systemie wynagrodzeń(nowość! - w wersji beta) i wymieniasz je na bony, prepaidy, i inne nagrody!
  • Rozpoczynasz nowe tematy, udzielasz się w aktualnych tematach <- dzielisz się tym co lubisz a przy okazji zyskujesz
  • Zdobywasz nowe doświadczenia i nowych znajomych
  • Wchodzisz w skład rozwijającego się projektu

PS. Życzymy miłego czytania - ekipa Darkwizard.
Zdjęcie

Lord of the rings: shadows of angmar

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

Dark

Dark

.:: Max Level ::.

• Veteran
  • 1761 postów
    • :
Przetestuj "The Lord of The Rings: Shadows of Angmar"

W dniu wczorajszym została uruchomiona europejska witryna gry The Lord of The Rings Online: Shadows of Angmar. W swoim oświadczeniu prasowym, autorzy gry firma Codemasters Online Gaming poinformowała również o rozpoczęciu naboru chętnych do przeprowadzenia beta testów gry. Chętni powinni wysłąć swoje zgłoszenie korzystając z tej witryny [ http://www.lotro-eur...beta-signup.php ] . Wszyscy beta-testerzy zostaną podzieleni na grupy wg kontynentów. W ten sposób autorzy gry chcą uniknąć ewentualnych nieporozumień, pomimo tego, że dla mieszkańców Stanów Zjednoczonych przygotowano oddzielny program do testów.

Gra będącą pierwszą wersją prozy Tolkiena przeniosioną do gatunku MMORPG zadebiutować ma na rynku w przyszłym roku.

----------------------------------------------------------------------------------------------

Jak dla mnie bomba, ale napewno nie bedzie za free ;/

Guest_Balin_*

Guest_Balin_*
  • Guests
Mmmm ciekawie sie zapowiada zobaczymy co z tego wyjdzie

Guest_pogo_*

Guest_pogo_*
  • Guests
kozackie ale i tak nie bedzie miec tyle playerow co wow
teraz praktycnie nie oplaca sie robic gier mmorpg wow wszystko zmiecie ;]

Guest_Balin_*

Guest_Balin_*
  • Guests
no niewiem po wowie wyszlo DWi duzo osob gra w GW ale dlamnie LotR The Best :D

Guest_krolik666_*

Guest_krolik666_*
  • Guests
fajnie wyglada ale nigdy nie zdabedzie takiej popularnosci jak wow

Guest_Hellboy_*

Guest_Hellboy_*
  • Guests
a ja myślę że ma szanse zdobyć popularność dlatego ponieważ LotR jest jednym z najbardziej znanych filmów każdy fan mmorpg lotra bedzie chcial to miec , ja jak bede mial okazje to na bank se go sprezentuje

Guest_pogo_*

Guest_pogo_*
  • Guests

zdobyć popularność

popularnosc ak ale nie

takiej popularnosci jak wow

:roll:

Guest_r4zick_*

Guest_r4zick_*
  • Guests
Moim zdaniem podobne do wowa ale świat władcy pierścieni ma wielu fanów, co doprowadzi do tego że będą w to grali.

Guest_Balin_*

Guest_Balin_*
  • Guests
Ja mam nadzieje ze niebedzie jakis ograniczen zwiazanych z ksiazka tylko poprostu bohaterowie z ksiazki i stwory miejsca wydazenia dobrze by bylo mogac wybierac czy chce sie grac np. scenariusza ksiazki czyli trzeba wykonac takie zadania jak w ksiazce i potem za dokonanie tego dostaje sie cos zajebistego i gramy potem jak chcemy albo odrazu gramy jak chcemy to by bylo dobra jak dlamnie :D

Guest_Grisha_*

Guest_Grisha_*
  • Guests
devil Warhammer online devil

To powinno dorownac WoW.: http://www.warhammer...omo_081606.html

Troszki Screenshotkow:
http://www.warhammer...ia/screenshots/

Guest_Balin_*

Guest_Balin_*
  • Guests
Warte osobnego temat Jak dlamnie :D najlepsze jak tego orka wystrzeliwuja i on w ta sciane wali hehehe :lol:

Guest_benek44_*

Guest_benek44_*
  • Guests
wszystko zalezy od tego jak bedzie rozwinieta ta gra.
Duża mapa,profesje,klasy i zeby troche trzymalo watek z fabulą filmu,albo lepiej kontynuacja po upadku saurona.LD

Dark

Dark

• Veteran
  • 1761 postów
    • :
Premiera 24 kwiecień...

http://www.gram.pl/s..._of_Angmar.html

Guest_WojtusioR_*

Guest_WojtusioR_*
  • Guests
Najsownie, szkoda tylko, że trzeba będzie płacić :P

Dark

Dark

• Veteran
  • 1761 postów
    • :
30/miesiąc - będą prepaidy :D hmm może sie skusze :D

Guest_WojtusioR_*

Guest_WojtusioR_*
  • Guests
Możliwe, że ja też. Zapowiada się naprawdę fajnie, jeżeli będzie Balrog jako boss to po prostu grzechem będzie go nie zobaczyć. Albo ten pająl...mmm...jak mu tam xD

Guest_Balin_*

Guest_Balin_*
  • Guests
Sheloba :D No jak beda a napewno beda :D miodzio

Dark

Dark

• Veteran
  • 1761 postów
    • :
Ze wstępnych relacji słysze, ze gra jest przecietna i wlasciwie to klon wowa tyle ze z lepsza grafiką i w swiecie tolkiena... hmm czyli zajeboza! :D

pre-paid kosztuje 109 zeta na 60 dni ;/

ale ponoc mozna wykupic dozywtonio za 500 zeta...

Guest_WojtusioR_*

Guest_WojtusioR_*
  • Guests
Nom, można tak zrobić :D . Chociaż ja chyba jednak lifetime nie wykupię :P. Poczekajmy na prywatne servery, może się pojawią xD

Radnaczek

Radnaczek

level [1]

• Veteran
  • 1602 postów
    • :
  • Lokalizacja/home/randi
Skoro jest bardzo podobne to może Mangos TEam albo AFG zrobia pod to emu ? W niedlugim odstepie czasu ;)

Chyba lepiej bylo jak Radnak nie mial moda i klnal, jezdzil po tych "userach" , co mieli 0 ilorazu inteligencji...

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych