Skocz do zawartości

Darkwizard.pl - Prywatne serwery, MMO, poradniki, cheaty. używa ciasteczek. Przeczytaj Polityka Cookies aby dowiedzieć się więcej.    Akceptuje
Akceptuje
Witaj na forum Darkwizard.pl
Jeżeli posiadasz już konto, to pozostało Ci jedynie się zalogować.

W przeciwnym wypadku możesz utworzyć konto.

Zakładając konto:
  • Zbierasz punkty w systemie wynagrodzeń(nowość! - w wersji beta) i wymieniasz je na bony, prepaidy, i inne nagrody!
  • Rozpoczynasz nowe tematy, udzielasz się w aktualnych tematach <- dzielisz się tym co lubisz a przy okazji zyskujesz
  • Zdobywasz nowe doświadczenia i nowych znajomych
  • Wchodzisz w skład rozwijającego się projektu

PS. Życzymy miłego czytania - ekipa Darkwizard.
Zdjęcie

Energetyczny eliksir

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

Guest_Grisha_*

Guest_Grisha_*
  • Guests
Oh My God !! ! Z Całym szacunkiem Dark, ale są sposoby tansze i lepsze :P
Nie wydasz 50 zł na czekolady i napoje:)

A mianowicie....za cel obierasz sobie najblizszą aptekę....tam oto kupujesz "Tussipect"(w pastylkach..lepiej sie dawkuje niz syrop).

Dawka zależy od konkretnej osoby...zalecam 3 na poczatek, wchodzi do krwioobiegu po jakichs 30 min(z tym bywa roznie bo czasem trzeba czekac 2h :/ ).

Skutki zażycia? Znika zmęczenie, zakwasy, masz ochotę biegać, skakać i przutulac każdego na ulicy :D :D :D (Nie zawsze ale to miłe uczucie :) ).

UWAGA !! !
NIE WOLNO MIESZAC Z ALKOHOLEM !! !

powód: serce wam siądzie przy wiekszym wisilku. :/

Helghast

Helghast

level [7]

• Veteran
  • 980 postów
    • :
  • LokalizacjaBielawa / Wrocław

No wlasnie o tym napisalem wczesniej........ a ciekawe czy wogole jest u nas taki napoj z tymi wszystkimi pierdolami :/ najlepiej to wypi 10 kieliszkow spirytusu xD

ja wole isc do killa napic sie spiryta ,zygnac na podloge i polozyc sie we wlasnych wymiocinach :]

Guest_killzoneO_*

Guest_killzoneO_*
  • Guests

Oh My God !! ! Z Całym szacunkiem Dark, ale są sposoby tansze i lepsze :P
Nie wydasz 50 zł na czekolady i napoje:)

A mianowicie....za cel obierasz sobie najblizszą aptekę....tam oto kupujesz "Tussipect"(w pastylkach..lepiej sie dawkuje niz syrop).

Dawka zależy od konkretnej osoby...zalecam 3 na poczatek, wchodzi do krwioobiegu po jakichs 30 min(z tym bywa roznie bo czasem trzeba czekac 2h :/ ).

Skutki zażycia? Znika zmęczenie, zakwasy, masz ochotę biegać, skakać i przutulac każdego na ulicy :D :D :D (Nie zawsze ale to miłe uczucie :) ).

UWAGA !! !
NIE WOLNO MIESZAC Z ALKOHOLEM !! !

powód: serce wam siądzie przy wiekszym wisilku. :/

Hmmmm.............. a to nie są jakieś psychotrofy xD i to jest bez recepty ?? I jak czesto mozna to dawkować, a i czy daje kopa np. przy wyciskaniu sztangi ?? :lol:

Dark

Dark

.:: Max Level ::.

• Veteran
  • 1761 postów
    • :
Heheh to z syropami bylo kiedys w south parku, ale oni mieli po tym halusy xD

Hmm Tussipect na co jest wlasciwie? Kaszel?

Pretorian

Pretorian

level [6]

• Veteran
  • 719 postów
    • :
  • LokalizacjaWarszawa
Tak Dark na kaszel, a oprocz tego:

Komentarze pobrane z http://hyperreal.inf...10003/9114/9123

Skutki te złe i zarazem dobre: bezsenność, kołatanie serca, pobudzenie psychiczne i zdenerwowanie, nudności, drżenie mięśni, zatrzymanie moczu, wypryski skórne.

Opinie

tussipect jest przereklamowany - mnie po 10 tabletkach złapał lekki dreszczyk (mrówki pod czaszką), byłem troszke pobudzony, czułem jak tabletki zalegają mi w brzuchu. Dodatkowo ładował się jakieś 2 godziny. Jak dla mnie nie warto tego wpierdzielać, efekty są znikome, a już napewno nie ma co wierzyć, że ktoś po 6 tabletkach ma chuj wie jakiego speeda i doznaje oświecenia... Co najwyżej można zapodać przed treningiem / siłownią.

Oprocz tego powiem Wam z tego co czytalem, ze tussipect najlepiej popijac kawa.... ;-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

Dark

Dark

.:: Max Level ::.

• Veteran
  • 1761 postów
    • :
prawdopodobnie gdyby powiedziec komus ze bierze amfe a dac mu witamine c, tez by czul sie na highu :D

Guest_Grisha_*

Guest_Grisha_*
  • Guests
Hypereal skarbnica wiedzy :D

Nie no nie martwcie sie wypryskami skornymi albo tym wstrzymaniem moczu :P Testowalem to wiem czym to grozi. Nie doradzalbym wam rzeczy ktore moga zaszkodzic !!

Kawa +Tussipect jak najbardziej :)
To jest tanszy sposob i jak dla mnie bardziej wydajny i zdrowy niz tona czekolady i energy drink (with all do re5pect Dark :) ).
Tyle ze po tym nie mialem najmniejszej ochoty zarywac nocy przed kompem...a raczej pojsc na impreze, pobiegac itp. :)

Gorrraco polecam :lol:

[ Dodano: Pią 19 Sty, 2007 ]
A propos Halunkow :D :D

Jest inny lek na kaszel...Acodin. Zawiera psychodelik DXM.
Nazywaja to takze M'n'Ms Volanda.

Nie powiem bylo ciekawie ale bez przesady...jak ktos chce pogadac na ten temat to prosze bardzo :)

Moze zalozymy nowy Topic :D :D :D

Peace!

Guest_killzoneO_*

Guest_killzoneO_*
  • Guests
Bleeee :lol: ja nielubie kawy xD wiec wole tamtą metode czekolada + to coś :lol:

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych