Skocz do zawartości

Darkwizard.pl - Prywatne serwery, MMO, poradniki, cheaty. używa ciasteczek. Przeczytaj Polityka Cookies aby dowiedzieć się więcej.    Akceptuje
Akceptuje
Witaj na forum Darkwizard.pl
Jeżeli posiadasz już konto, to pozostało Ci jedynie się zalogować.

W przeciwnym wypadku możesz utworzyć konto.

Zakładając konto:
  • Zbierasz punkty w systemie wynagrodzeń(nowość! - w wersji beta) i wymieniasz je na bony, prepaidy, i inne nagrody!
  • Rozpoczynasz nowe tematy, udzielasz się w aktualnych tematach <- dzielisz się tym co lubisz a przy okazji zyskujesz
  • Zdobywasz nowe doświadczenia i nowych znajomych
  • Wchodzisz w skład rozwijającego się projektu

PS. Życzymy miłego czytania - ekipa Darkwizard.
Zdjęcie

Legalne narkotyki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

Dark

Dark

.:: Max Level ::.

• Veteran
  • 1761 postów
    • :
Temat odnośnie eliksiru energetycznego troche się rozrósł, więc zakładam nowy, żeby nie było bałaganu.

Legalne narkotyki to głownie natura [w spisie jest już ponad 1500 roślin] i "apteka", ale również zwykły supermarket jest sporym magazynem wrażeń.

Przejrzałem stronke http://www.hyperreal.info i znalazłem parę rzeczy, wartych uwagi.

[Ziołowa Ekstaza - artykuł (występują nazwy roślin :D ) ]

[info - gałka muszkatołowa]

Przepis na jazde z gałką...

Gałkę możesz spotkać w dwóch postaciach (chyba że są jeszcze inne): w postaci zmielonej oraz w postaci całych gałek.
Postać zmielona jest mało praktyczna, gdyż po pierwsze firm ja produkujących jest multum i trudno trafić na dobry gatunek. Poza tym przechowywana po zmieleniu w papierowych (!) woreczkach szybko traci swoje własciwosci psychodeliczne (w przeciwieństwie do zapachowo - smakowych). Jesli jednak masz dostęp tylko do takiej postaci, to proponuje 2 pełne torebki wsypać do szklanki, tak by uzyskać ok 1/3 do 1/2 szklanki suchego proszku. Dolać zimnej wody, zamieszać i zostawić na 2 minuty. NO.... A TERAZ TRZEBA TO WYPIÆ! Przygotuj się na niezłe tortury, bo smak jest obrzydliwy. Ja stosowałem metodę zapijania, tak jak wódkę, czyli łyk gałki, zapić sokiem itd. Najgorsze jest to, że te wiorki gałkowe bardzo drapią w gardło (to tak jakbys próbował przełknąć łyżkę suchej zmielonej kawy). Można oczywiscie zagotować gałkę i pić sam odsączony wywar bez wiorków, jednak u mnie spowodowało to szybki odruch wymiotny. Jak już wszystko wypijesz, to polecam szklankę gorącej herbaty na przyspieszenie trawienia ... i czekanie (czas ładowania - podobnie jak grzyby od 40-60 min).
Okazuje się jednak, że łatwo dostać, w zwykłych sklepach spożywczych całe gałki na wagę...! Mają one wiele zalet: 1. Są wewnątrz zawsze swieże 2. Możesz mielić je samemu, a więc uzyskać pożądane "rozproszkowanie" Ja mieliłem je na tarce, więc powstałe wiórki były dosć grube, lecz wcale to miksturze nie zaszkodziło - wrecz odwrotnie: nieobecnosć tych najdrobniejszych ziarenek sprawiła, że prawie wcale nie czułem smaku. Jedyna różnica (poza mocniejszą jazdą) było dłuższe ładowanie przyprawy do mózgu.
A jesli chodzi o FAZÊ, to jest dosyć przyjemna od chwili kiedy przepłuczesz gardło i zapomnisz o (naprawdę obrzydliwym) smaku. Pojawiają się charakterystyczne haluny (troche grzybowe) różne wzorki na meblach, tekstury, zaburzenia perspektywy, połączone z przemożną chęcią do głosnego demonicznego smiechu (przynajmniej u mnie) Później faza zbliżona jest do bielunia, ale bez negatywnych jego efektów (suchosci w gardle, osłabieniu mięsni).

Mam zamiar spróbować^^

Aby ten topic był w miare pełny, wypisuje jeszcze "syropki", które padły w innej dyskusji:

-Tussipect
-Acodin (halus)

oraz używki:

czekolada + n.energetyczny

Zapraszam do dyskusji ;-)

Guest_killzoneO_*

Guest_killzoneO_*
  • Guests
Hmmmm.... ale czy to niema jakis skutkow ubocznych ?? :-| np. czy moze ci uszkodzic mozg xD jak amfa :D ??

Dark

Dark

• Veteran
  • 1761 postów
    • :
Heh to jakbys mnie pytał czy alkohol poprawia pamięć :D Dałem link do info o gałce. Moim zdaniem jak raz spróbujesz to nic sie nie stanie :-D

Guest_killzoneO_*

Guest_killzoneO_*
  • Guests
Hmmmmm.... XD ciekawe teza

jak raz spróbujesz to nic sie nie stanie :-D

hehe pierw wyprobuje to na koledze, bo on lubi takie experymenty xD
A własnie faza jest porownywalna do czego :? : :drunk:

Guest_Grisha_*

Guest_Grisha_*
  • Guests
Jak ja czekalem na tki temat xD (thx God i love You !! )

Galka? ojoj nie probowalem, i raczej nie sproboje :P

Za to jak ma ktos w poblizu Obi lub inny sklep ogrodniczy to moze spytac o: Wilec Błękitny.
Obciaza kieszen na jakies 2.50 :) Nasionka zawieraja LSA (pochodna LSD czyli kwasa).
Sposoby przyzadzania :
1. Spozycie kilku paczek nasion, mozna zagryzc KitKatem :D . Minus : Smakuja jak slonecznik, potem jak benzyna :P. W lupinkach jest tez kilka szkodliwych zwiazkow, pomijajac oczywiscie te na plesn i grzyby, ktorymi sa psikane. Plus : Chyba taki ze nie trzeba sie bardzo meczyc :)

2. Rozgniatasz nasionka i moczysz w (zimnej !! !)wodzie przez ok 30 min,potem odcedzasz caly syf, ktory zostal. I do dna! Minus: ilosc LSA ktora rozpusci sie w wodzie moze byc rozna, i nie jest to smaczne ale mozna nalac soku itp wedle uznania. Plus : Wiele szkodliwych zwiazkow sie nie rozpusci :)

3. Potrzebna jest benzyna ekstrakcyjna. Czynnosc podona jak w pkt 2. Rozdrobnione nasionka (najlepszy jest jakis mlynek do kawy czy cos w te manke) zalewasz beznyna ekstrakcyjna. Chodzi o to, ze rozpusci ona caly syf, ktory moze zaszkodzic, sama ulatnia sie szybko bez sladu:) Przeplucz nasionka kilka razy, zostawiajac na kilkanascie minut w benzynie. Potem odcedz to co zostalo, poloz na jakims papierowym reczniku, talerzu .. zeby resztki benzyny wyparowaly (jak nie smierdzi to ok ;) ). Nie probojcie podgrzewac zeby szybciej odparowalo !! LSA rozklada sie w bodaj 45 stopniach Celsjusza !! Potem zalewamy to wszystko spirytusem :) Musi potem troszke postac zeby sie przegryzlo :P Odcedzamy z pozostalosci po nasionkach i ...Na zdrowie :)

Acha...jesli nigdy nic nie brales/as z tego typu rzeczy to nie proboj LSA. Najlepiej robic to pod okiem osoby, ktora juz cos o tym wie :) Albo ktorej mozna zaufac.

UWAGA !!

LSA jest wysoce bełtliwym zwiazkiem !! (mała rada...jak juz cie paw atakuje to go pusc bedzie o nieeeeboooo lepiej i pewnie skonczy sie na tym jednym ;] )

[ Dodano: Pią 19 Sty, 2007 ]
Bylbym zapomnial !! Nie kupujcie tych nasionek ktore maja napisane w lacinie Tricolor lub Purpurea !! Nic nie daja ... procz strucia :/

Heavenly Blue Rulzz :D

fajne rzeczy sa na Ethnoshopie :) nie wiem czy jeszcze dziala, ale warto sprobowac :)

Guest_killzoneO_*

Guest_killzoneO_*
  • Guests
:-o :-o :-o :-o :-o jajebie TO JEST DOPIERO SZKODLIWE !! !!! :-o :-o :-o :-o

Guest_Grisha_*

Guest_Grisha_*
  • Guests

:-o :-o :-o :-o :-o jajebie TO JEST DOPIERO SZKODLIWE !! !!! :-o :-o :-o :-o

Szkodliwe to jest wypic zanim sie wsiadzie za kierownice, albo przebiegac na czerwonym swietle.

Brzmi groznie? Nie? A ofiar smiertelnych sa setki tysiecy na calym swiecie. Od tego mozesz co najwyzej puscic szybkiego, krotkiego pawia i juz. :P

Chyba, ze masz jakas ciekawa definicje szkodliwosci :)

Guest_killzoneO_*

Guest_killzoneO_*
  • Guests
hehehe no niemam xD ale u nas jak sie zje takiego smiechojeba, to dopiero są efekty 3 GODZINY zabawy xD jednemu kolesiowi to sie zdawalo ze jest wojna i biegał z patykiem ( patyk=pistolet dla niego) i krzyczal " nie wezmiecie mnie zywcem aaaaa !! !" a my z niego brechtalismy. I nawet sie raz nadzial na druty kolczaste :lol: po ok. 3 godzinach mu przeszlo. LOOL

Guest_RobertP_*

Guest_RobertP_*
  • Guests
omg no to nniezle daje w dupe takie cos :D i tak wole pwo rozpie*dalator xD

Guest_killzoneO_*

Guest_killzoneO_*
  • Guests

omg no to nniezle daje w dupe takie cos :D i tak wole pwo rozpie*dalator xD

No wiem xD To jest najlepsza metoda na FAZE xD choc troche zadlugo trwa :D

Guest_Balin_*

Guest_Balin_*
  • Guests
Ja znam taka roslinke Mocna Szałwia mam własciwosci jak Maryska :D :D :D tez sie nabija i pali daje 15 minutowa banie typu shizy masakryczne mozna to dostac teoretycznie w kazdym zielarskim sklepie a jak niemaja to moga raczej zamowic
Powiem jaka banie mial moj kumpel zawiesil sie na 15 min i wydawalo mu sie ze u jego stup wyroslo miasto i on je rozbudowywal a potem zaatakowal nastepne miasto :D :D :D a drugi to mial kape ze jest sciana i sie przykleił do sciany na 15 min hehehehe
Ale ja tam wole Marihuane i tak :D :D :D

Guest_Grisha_*

Guest_Grisha_*
  • Guests
Ay Mon !! :D I like to puff sum good shit too :D

Salvia Divinorum...Wielka Nauczycielka....ciezko to sie jara ze wzgledu na prawie zupelna tolerancje, ktora pojawia sie po 2-3 machu :/

Hehe sproboj zapalic Yopo :D Banka sie robi jak z kauczuku :P Indianie w Amazonii to biora. Tylko ze dym smakuje jakbys kopcil opony :P Jedno pozbycie sie pluc po ataku kaszlaka w zyciu zupelnie mi wystarczy :)

Moze sie kiedys ustawimy na jakis Outdoor Chillout ? ;-)

Dark

Dark

• Veteran
  • 1761 postów
    • :

a znam taka roslinke Mocna Szałwia mam własciwosci jak Maryska

czy to nie czasem szałwia prorocza?

Guest_WojtusioR_*

Guest_WojtusioR_*
  • Guests
O zajefajne :D . Może kiedyś spróbuje :). Dobrze jest mieć takie forum, ile tu cieekawych rzeczy =]

Guest_Grisha_*

Guest_Grisha_*
  • Guests
ojoj! nie mylcie mi tu Boskiej Szalwii z MaryJane :)
Salvia jest jest poteznym srodkiem, a dokladniej salvinorin, trip trwa jakies 15-30 min. Ja np czulem jakbym zupelnie sie zresetowal, i musial uczyc sie od nowa :P Moglem wyjsc przez okno, pociac sie nozem (nie zalaczyla mi sie faza masochistyczna !! :P ) bo nie wiedzialem co potem bedzie..ot nowe doswiadczenie, jak u malego dziecka. :) Ruchy staja sie mniej zwinne, ale to jest calkiem smieszne :D

I w mozgu zostaje cos wiecej niz senny budyn jak zwykle po zbuhhhaniu:)

Balin napisal, ze jego kumpel stal sie sciana...psychodeliki maja takie wlasciwosci...zamieniasz sie w przedmiot, zwierze, slyszysz kolory, widzisz dzwieki :D

Dark

Dark

• Veteran
  • 1761 postów
    • :
Jednym slowem, ziola sa bramą do nadświadomości !

Radnaczek

Radnaczek

level [1]

• Veteran
  • 1602 postów
    • :
  • Lokalizacja/home/randi
Hmmm
Po co sie tak m eczyc...
Chcesz miec kopa jak po holenderskim jaraniu ?
Wez pol szklanki mocnej fusuwy zalej woda, odzcedz do innej szklanki zalej znow i zmieszaj napary.

To am KOFEINE to jest tez srodek odurzajacy ktory sztucznie pobudza serce do dzialania (zwieksza cisnienie dlateog krew szybciej rozporwadza tlen dlateog nie chce ci sie spac)
i juz...
Nie ma wielkich rpzeciwswkazan ..
Kiedys napisze o inncyh domowych sposobacj :D

Chyba lepiej bylo jak Radnak nie mial moda i klnal, jezdzil po tych "userach" , co mieli 0 ilorazu inteligencji...

Dark

Dark

• Veteran
  • 1761 postów
    • :
Hmm kofeina tylko daje kopa... ale nie otwiera portalu do drugiego swiata :-( Wypijesz za duzo i ci pikawa wysiadzie.

Radnaczek

Radnaczek

level [1]

• Veteran
  • 1602 postów
    • :
  • Lokalizacja/home/randi

ale nie otwiera portalu do drugiego swiata

Sam sobie przeczysz

Wypijesz za duzo i ci pikawa wysiadzie.

xD

Nie no owszem ale niektorzy nie cpaja dla jak ja to mowie wzyszych wartosci tylko dla fazy... a to daje faze..
Rownie dobrze dziala herbata i..kako.. a jak myslicie dlaczego tak uwielbialiscie kakauo ?
To tez ma w sobie jakies gujano tylko nie pamietam nazwy :/ bede wieidzal to d razu napisze.

Chyba lepiej bylo jak Radnak nie mial moda i klnal, jezdzil po tych "userach" , co mieli 0 ilorazu inteligencji...

Dark

Dark

• Veteran
  • 1761 postów
    • :
może guarana?

hmm albo guano - ale to odchody antylop chyba...

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych