Skocz do zawartości

Darkwizard.pl - Prywatne serwery, MMO, poradniki, cheaty. używa ciasteczek. Przeczytaj Polityka Cookies aby dowiedzieć się więcej.    Akceptuje
Akceptuje
Witaj na forum Darkwizard.pl
Jeżeli posiadasz już konto, to pozostało Ci jedynie się zalogować.

W przeciwnym wypadku możesz utworzyć konto.

Zakładając konto:
  • Zbierasz punkty w systemie wynagrodzeń(nowość! - w wersji beta) i wymieniasz je na bony, prepaidy, i inne nagrody!
  • Rozpoczynasz nowe tematy, udzielasz się w aktualnych tematach <- dzielisz się tym co lubisz a przy okazji zyskujesz
  • Zdobywasz nowe doświadczenia i nowych znajomych
  • Wchodzisz w skład rozwijającego się projektu

PS. Życzymy miłego czytania - ekipa Darkwizard.
Zdjęcie

Super Serwer Zaginiona Kraina

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

corni

corni

level [3]

• Veteran
  • 86 postów
    • Czas online:: 2d 2m 59s
Exp rate: High
Gold Drop rate: Medium
LACD: Nie
Hamachi: Nie
Wersja gry: 1.12.1
AddOnsy: nie wymagane
realmlist: 83.242.82.42
Strona serwera : http://83.242.82.42/index.php
Forum serwera : http://z6.invisionfr...aina/index.php?

Godziny Dzialania od 7:00-8:00 do 00:00 (wkrótce 24h / 7)

Coś odemnie : Serwer jest bardzo dobry nie laguje, ma mało bugów o ile można je wykryc, panuje miła atmosfera gmowie są przyjaźni i wogule jest super zapraszam serdercznie!

EDIT Najmocniej was przepraszam za to że nie podałem linków.

P.S Jeśli ktoś z was zdecyduje się tam zagrac a będzie miał jakieś wątpliwości to prosze szeptac do mnie Corni/Cornis

Guest_Neo_*

Guest_Neo_*
  • Guests
Jesli to serwer Polski (na co wskazuje nazwa) to za jakis czas padnie znajac zycie :P GM'owi mili tylko na poczatku, z doswiadczenia wiem ze niektorym potem odbija xD Szkoda tylko ze nie jest 24h/7 :-p

Guest_kajo14_*

Guest_kajo14_*
  • Guests
eee..no serwer zapowiada sie dobrze ale chyba coś ślepne jakoś bo nie widze linku do strony serwera ani do zakłaania kont....może poprostu nie widze za co przepraszam xD

Guest_Shaggy_*

Guest_Shaggy_*
  • Guests
No wiesz nie słyszałeś o polskich serwerach widmo... W dzien grasz na kompie a gdy spisz to grasz własnie na takich jak ten...

corni

corni

level [3]

• Veteran
  • 86 postów
Dla Zainteresowanych grą dzisiaj miały odbyc się dwa eventy ale nie odbedzie sie zaden ponieważ dużo się namieszało. Przepraszamy

Guest_Shaggy_*

Guest_Shaggy_*
  • Guests
Jakoś mi ta stronka nie wchodzi... :lol: :lol:

corni

corni

level [3]

• Veteran
  • 86 postów
Niestety dopatrzyłem się pewnej zależności pomiędzy stroną a adminem serwa otuż(ó? nie wiem) gdy serwer jest On to strona działa a jeśli Off to nie .... Jest już koło 9 serwer jescze nie ruszył ponieważ wczoraj była nocka a admin zaspał ;/ Za niedogodności przepraszamy!

EDIT: Dzisiaj serwer coś nie w swoim żywiole zaczeło lagowac postaramy sie naprawic

Guest_tiesto914_*

Guest_tiesto914_*
  • Guests
Nie wiem czy ja cos źle robie :shock: ale strona rejstracji nie dziala :? :

PS. otóż się pisze....(tak mi sie wydaje) ale raczej tak :roll: xD

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych