Sign in to follow this  
Followers 0
Guest Neo

WoW prepaid/gra orginalna :P

17 posts in this topic

Otoz mam pytanie i niech odpowie na nie tylko osoba ktora zna odpowiedz (zadnego offtopu).

Czy jesli zrobilem sobie konto trial 10 days, to po ich uplywie musze kupic orginalna gre czy starczy pre paid :? : :? : :-P

Temat skasuje bo mi bedzie w przyszlosci wstyd ale dawno sie WoW'em nie interesowalem xD

Otoz mam pytanie i niech odpowie na nie tylko osoba ktora zna odpowiedz (zadnego offtopu).

Czy jesli zrobilem sobie konto trial 10 days, to po ich uplywie musze kupic orginalna gre czy starczy pre paid :? : :? : :-P

Temat skasuje bo mi bedzie w przyszlosci wstyd ale dawno sie WoW'em nie interesowalem xD

ja wiem na 1000000000000000000000% ze musisz kupic sobie oryginal i jezeli chesz na tym koncie grac co grales to robisz upgrade ale i tak sie oplaca teraz wow moze kosztuje z 80 zeta a tam miech darmowy czyli 60 ;p powiedz mi na jakim serwie grales ?? moze na moim xD

No mam zamiar kupic sobie orginalke i pre paida odrazu poki mam kase... :D Dwarf Hunter - Burning Legion ale dopiero 7 lvl wiec mogo zmienic serwa :D Poradzcie mi :P

@Edit

Juz 14 lvl xD Chyba zostane przy Burning Legion :P

ja kupywalem na ellgro prepaida :] 70 zyt :]

No a oplacalo sie czy nie ?? Bo sam sie zastanawiam czy se nie kupić.

No a własnie :D Ile wiary jest przewazne w Stormwind albo w innym miescie :D :D tak gzies z 1000 czy wiecej :D ??

no nie wieze ... wy gracie allianatmi ... o holly mother o wafllo ... akysz akysz .. wypedz alliance z ich ciał !! :D

Gralbym horda ale moj brat nie chce :P A gramy na tym samym realmie wiec zostalem do tego zmuszony xD Ogolnie wiadomo ze Horda rox :D

po pierwsze zlo w tej grze to sa postacie jak Illidian Stormrage i undeady a nie cala horda z punktu widzenia alliantow horda jest zla a z punktu widzenia hordy to alianci sa zli.

btw zmien serwer bo burning legion ma za duzo polskich lamek -.-

a z tymi kartami prepaid nigdy nie wiadomo lepiej kupic na zywo w realu niz przez allegro ale to tylko moje zdanie

jak cos ja gram na dragonmaw i mam 60 lvl rogue
Mógłbyś mi powiedziec jaki TO MA ZWIÂĄZEK Z TEMATEM ?? !! ?? !! ................

Sign in to follow this  
Followers 0