Skocz do zawartości

Darkwizard.pl - Prywatne serwery, MMO, poradniki, cheaty. używa ciasteczek. Przeczytaj Polityka Cookies aby dowiedzieć się więcej.    Akceptuje
Akceptuje
Witaj na forum Darkwizard.pl
Jeżeli posiadasz już konto, to pozostało Ci jedynie się zalogować.

W przeciwnym wypadku możesz utworzyć konto.

Zakładając konto:
  • Zbierasz punkty w systemie wynagrodzeń(nowość! - w wersji beta) i wymieniasz je na bony, prepaidy, i inne nagrody!
  • Rozpoczynasz nowe tematy, udzielasz się w aktualnych tematach <- dzielisz się tym co lubisz a przy okazji zyskujesz
  • Zdobywasz nowe doświadczenia i nowych znajomych
  • Wchodzisz w skład rozwijającego się projektu

PS. Życzymy miłego czytania - ekipa Darkwizard.

WoW prepaid/gra orginalna :P

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

Guest_Neo_*

Guest_Neo_*
  • Guests
Otoz mam pytanie i niech odpowie na nie tylko osoba ktora zna odpowiedz (zadnego offtopu).
Czy jesli zrobilem sobie konto trial 10 days, to po ich uplywie musze kupic orginalna gre czy starczy pre paid :? : :? : :-p
Temat skasuje bo mi bedzie w przyszlosci wstyd ale dawno sie WoW'em nie interesowalem xD

Guest_iwko_*

Guest_iwko_*
  • Guests
Musisz zaplacic 20dolcow chyba i wtedy masz zwykle konto zamiast triala i 30dni gry :D

Guest_Neo_*

Guest_Neo_*
  • Guests
A moze ktoś wie na 100%? ;-)

Guest_krolik666_*

Guest_krolik666_*
  • Guests

Otoz mam pytanie i niech odpowie na nie tylko osoba ktora zna odpowiedz (zadnego offtopu).
Czy jesli zrobilem sobie konto trial 10 days, to po ich uplywie musze kupic orginalna gre czy starczy pre paid :? : :? : :-p
Temat skasuje bo mi bedzie w przyszlosci wstyd ale dawno sie WoW'em nie interesowalem xD

ja wiem na 1000000000000000000000% ze musisz kupic sobie oryginal i jezeli chesz na tym koncie grac co grales to robisz upgrade ale i tak sie oplaca teraz wow moze kosztuje z 80 zeta a tam miech darmowy czyli 60 ;p powiedz mi na jakim serwie grales ?? moze na moim xD

Guest_Neo_*

Guest_Neo_*
  • Guests
No mam zamiar kupic sobie orginalke i pre paida odrazu poki mam kase... :D Dwarf Hunter - Burning Legion ale dopiero 7 lvl wiec mogo zmienic serwa :D Poradzcie mi :P

@Edit
Juz 14 lvl xD Chyba zostane przy Burning Legion :P

Guest_RobertP_*

Guest_RobertP_*
  • Guests
ja kupywalem na ellgro prepaida :] 70 zyt :]

Guest_killzoneO_*

Guest_killzoneO_*
  • Guests

ja kupywalem na ellgro prepaida :] 70 zyt :]

No a oplacalo sie czy nie ?? Bo sam sie zastanawiam czy se nie kupić.

Guest_RobertP_*

Guest_RobertP_*
  • Guests
no pewnie .. ta atmosferka globca ...

Guest_Neo_*

Guest_Neo_*
  • Guests
Nom az tnące sie od nadmiaru graczy Stormwind i Ironforge. To jest to ;d

Guest_killzoneO_*

Guest_killzoneO_*
  • Guests
No a własnie :D Ile wiary jest przewazne w Stormwind albo w innym miescie :D :D tak gzies z 1000 czy wiecej :D ??

Guest_Neo_*

Guest_Neo_*
  • Guests
Mniej :P U mnie na Burning Legion to nie jest tak duzo... moze z 100-200. W ironforge podobnie (moze wiecej).

Guest_RobertP_*

Guest_RobertP_*
  • Guests
no nie wieze ... wy gracie allianatmi ... o holly mother o wafllo ... akysz akysz .. wypedz alliance z ich ciał !! :D

Guest_Neo_*

Guest_Neo_*
  • Guests
Gralbym horda ale moj brat nie chce :P A gramy na tym samym realmie wiec zostalem do tego zmuszony xD Ogolnie wiadomo ze Horda rox :D

Helghast

Helghast

level [7]

• Veteran
  • 980 postów
    • :
  • LokalizacjaBielawa / Wrocław

Ogolnie wiadomo ze Horda rox :D

sie wie xD
w koncu lubie byc tym zlym xD

Guest_Gothrek_*

Guest_Gothrek_*
  • Guests
po pierwsze zlo w tej grze to sa postacie jak Illidian Stormrage i undeady a nie cala horda z punktu widzenia alliantow horda jest zla a z punktu widzenia hordy to alianci sa zli.

btw zmien serwer bo burning legion ma za duzo polskich lamek -.-

a z tymi kartami prepaid nigdy nie wiadomo lepiej kupic na zywo w realu niz przez allegro ale to tylko moje zdanie

tredd

tredd

0.5 użytkownika

• Members
  • 11 postów
    • :
jak cos ja gram na dragonmaw i mam 60 lvl rogue

Guest_killzoneO_*

Guest_killzoneO_*
  • Guests

jak cos ja gram na dragonmaw i mam 60 lvl rogue

Mógłbyś mi powiedziec jaki TO MA ZWIÂĄZEK Z TEMATEM ?? !! ?? !! ................

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych