Skocz do zawartości

Darkwizard.pl - Prywatne serwery, MMO, poradniki, cheaty. używa ciasteczek. Przeczytaj Polityka Cookies aby dowiedzieć się więcej.    Akceptuje
Akceptuje
Witaj na forum Darkwizard.pl
Jeżeli posiadasz już konto, to pozostało Ci jedynie się zalogować.

W przeciwnym wypadku możesz utworzyć konto.

Zakładając konto:
  • Zbierasz punkty w systemie wynagrodzeń(nowość! - w wersji beta) i wymieniasz je na bony, prepaidy, i inne nagrody!
  • Rozpoczynasz nowe tematy, udzielasz się w aktualnych tematach <- dzielisz się tym co lubisz a przy okazji zyskujesz
  • Zdobywasz nowe doświadczenia i nowych znajomych
  • Wchodzisz w skład rozwijającego się projektu

PS. Życzymy miłego czytania - ekipa Darkwizard.

Szukam patcha

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

Guest_mleko_*

Guest_mleko_*
  • Guests
jak w temacie szukam WoW-2.0.0.6046-to-2.0.0.6052-enGB-patch.exe"

Helghast

Helghast

level [7]

• Veteran
  • 980 postów
    • :
  • LokalizacjaBielawa / Wrocław

masz downa !! ! ile mam ci pieprzyc ze nie znajdziesz takiego bo nie ma takiego patcha ;/

Guest_mleko_*

Guest_mleko_*
  • Guests
no faktycznie... mam wersje jak WoW-2.0.0.6046 a potrzebuje aby spaczować dalej jak WoW 2.0.0.6052 więc co mam zrobić ??

jest to patch do wow bc...
jeśli macie patch dzięki któremu spaczuje do wersji 2.0.3 to bym prosił... tylko nie przez torrenta i nie przez wow downloadera...

Guest_Shaggy_*

Guest_Shaggy_*
  • Guests
Ale z jakiej wersji do tej 2.03...

Helghast

Helghast

level [7]

• Veteran
  • 980 postów
    • :
masz problem bo nie ma z 2.0.0 sciagnij sobie full patch 2.0.3 z tad http://www.darkwizar...ighlight=patche

Guest_mleko_*

Guest_mleko_*
  • Guests
heh niestety... mam już tego patcha... i nie działa... błąd więc musze troche spatchwać... i dlatego szukałem tego patcha potrzebuje przynajmniej z WoW-2.0.0.6046 do wyższej...

Helghast

Helghast

level [7]

• Veteran
  • 980 postów
    • :
no to nie wiem czy znajdziesz :-p
masz BC bete czy pelna wersje? :? :

Guest_mleko_*

Guest_mleko_*
  • Guests

no to nie wiem czy znajdziesz :-p
masz BC bete czy pelna wersje? :? :

bete... nie wiem skąd ściągnąć pełną BC...

Masz problem...kup ją i po sprawie :P

Guest_Shaggy_*

Guest_Shaggy_*
  • Guests
HeHe... Jaedynie Torrent lub Rapid... Ale rapid to jak cyba wiesz to co 80 min 100mb...

Guest_mleko_*

Guest_mleko_*
  • Guests
dobra cwaniaki spatchowałem to... ale tera szukam patcha żeby spatchować 2.0.2.6144-enGB do czegoś wyższego... nie wiem dlaczego ale jak chce do 2.0.3 FULL wywala mi błąd :/:/

Helghast

Helghast

level [7]

• Veteran
  • 980 postów
    • :

dobra cwaniaki spatchowaÓem to... ale tera szukam patcha źeby spatchowa 2.0.2.6144-enGB do czegoÖ wyźszego... nie wiem dlaczego ale jak chce do 2.0.3 FULL wywala mi bÓÑd :/:/

a jak bys wywalil patch mpq potem dal repair wow i zainstalowal full 2.0.3? to by nie chodzilo

Guest_mleko_*

Guest_mleko_*
  • Guests
nie nie dałoby sie ale już znalazłem tego patcha i wiem jakie po kolei cza instalować następne...

masz downa !! ! ile mam ci pieprzyc ze nie znajdziesz takiego bo nie ma takiego patcha ]

http://www.massacreo....php?page=patch

sam masz downa tu masz patch ten którego szukałem... i co nie ma takiego ?? odpowiedź prosta jest... na drugi raz albo nie wypowiadaj sie jak nie znasz tematu albo nie wyzywaj ludzi za byle gówna...

frakol

frakol

level [5]

• Members
  • 266 postów
    • :

http://www.massacreonline.com/blog/static.php?page=patch

sam masz downa tu masz patch ten którego szukałem... i co nie ma takiego ?? odpowiedź prosta jest... na drugi raz albo nie wypowiadaj sie jak nie znasz tematu albo nie wyzywaj ludzi za byle gówna...

lol na tej stronie nie ma 2.0.0.6046-to-2.0.0.6052-enGB :-D

Guest_mleko_*

Guest_mleko_*
  • Guests
- Patch Set per client scaricato WoW-2.0.0-enGB-patch.exe (2.0.0.6052) - 355.73MbWoW-2.0.0-enGB-patch

czyli patchuje do tej wersji...

Guest_Eldzik1990_*

Guest_Eldzik1990_*
  • Guests
a ja sciagnalem patch 1.12x - 1.2.3 i nie chce mi sie Update wlaczyc bo cos tam smierdzi:/ "The file "D:\gry\World of Warcraft\Wow.exe" could not be read. If this problem persists, you may be able to solve it by uninstalling and then reinstalling the game. If you are unable to correct this problem, please contact Blizzard Technical Support. (GetVersionDataWin32/GetFileVersionInfoSize)" i za cholere nie mam pojecia co zrobic:/ prosilbym o pomoc jakakolwiek:)

frakol

frakol

level [5]

• Members
  • 266 postów
    • :

czyli ze sobie nie pogram:/ wlasnie pobieram 1.12x - 2.0.1 kur... szukam serwerow i nie moge znalezc bo wszystkie juz na patch'e powyzej 1.12:/ a ja mam 1.8.:D

to są twoje słowa... nie dziwie się ze ci się update nie włącza... masz złą wersje...

Guest_gram_*

Guest_gram_*
  • Guests
czesc masz moze jescze linki do tych patchy ja zatrzymalem sie na wersji 2.0.0.6022 (za daleko z 2.0.0.5991 nie wyszedlem :) piep tbc beta o mam wersje gb thx

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych