Sign in to follow this  
Followers 0
Guest mleko

Szukam patcha

17 posts in this topic

jak w temacie szukam WoW-2.0.0.6046-to-2.0.0.6052-enGB-patch.exe"

masz downa !! ! ile mam ci pieprzyc ze nie znajdziesz takiego bo nie ma takiego patcha ;/

no faktycznie... mam wersje jak WoW-2.0.0.6046 a potrzebuje aby spaczować dalej jak WoW 2.0.0.6052 więc co mam zrobić ??

jest to patch do wow bc...

jeśli macie patch dzięki któremu spaczuje do wersji 2.0.3 to bym prosił... tylko nie przez torrenta i nie przez wow downloadera...

heh niestety... mam już tego patcha... i nie działa... błąd więc musze troche spatchwać... i dlatego szukałem tego patcha potrzebuje przynajmniej z WoW-2.0.0.6046 do wyższej...

no to nie wiem czy znajdziesz :-P

masz BC bete czy pelna wersje? :? :

bete... nie wiem skąd ściągnąć pełną BC...

Masz problem...kup ją i po sprawie :P

dobra cwaniaki spatchowałem to... ale tera szukam patcha żeby spatchować 2.0.2.6144-enGB do czegoś wyższego... nie wiem dlaczego ale jak chce do 2.0.3 FULL wywala mi błąd :/:/

dobra cwaniaki spatchowaĂem to... ale tera szukam patcha źeby spatchowa 2.0.2.6144-enGB do czegoĂ wyźszego... nie wiem dlaczego ale jak chce do 2.0.3 FULL wywala mi bĂĂd :/:/

a jak bys wywalil patch mpq potem dal repair wow i zainstalowal full 2.0.3? to by nie chodzilo

nie nie dałoby sie ale już znalazłem tego patcha i wiem jakie po kolei cza instalować następne...

jak w temacie szukam WoW-2.0.0.6046-to-2.0.0.6052-enGB-patch.exe"

masz downa !! ! ile mam ci pieprzyc ze nie znajdziesz takiego bo nie ma takiego patcha ]

http://www.massacreonline.com/blog/static.php?page=patch

sam masz downa tu masz patch ten którego szukałem... i co nie ma takiego ?? odpowiedź prosta jest... na drugi raz albo nie wypowiadaj sie jak nie znasz tematu albo nie wyzywaj ludzi za byle gówna...

- Patch Set per client scaricato WoW-2.0.0-enGB-patch.exe (2.0.0.6052) - 355.73MbWoW-2.0.0-enGB-patch

czyli patchuje do tej wersji...

a ja sciagnalem patch 1.12x - 1.2.3 i nie chce mi sie Update wlaczyc bo cos tam smierdzi:/ "The file "D:\gry\World of Warcraft\Wow.exe" could not be read. If this problem persists, you may be able to solve it by uninstalling and then reinstalling the game. If you are unable to correct this problem, please contact Blizzard Technical Support. (GetVersionDataWin32/GetFileVersionInfoSize)" i za cholere nie mam pojecia co zrobic:/ prosilbym o pomoc jakakolwiek:)

czyli ze sobie nie pogram:/ wlasnie pobieram 1.12x - 2.0.1 kur... szukam serwerow i nie moge znalezc bo wszystkie juz na patch'e powyzej 1.12:/ a ja mam 1.8.:D

to są twoje słowa... nie dziwie się ze ci się update nie włącza... masz złą wersje...

czesc masz moze jescze linki do tych patchy ja zatrzymalem sie na wersji 2.0.0.6022 (za daleko z 2.0.0.5991 nie wyszedlem :) piep tbc beta o mam wersje gb thx

Sign in to follow this  
Followers 0