Skocz do zawartości

Darkwizard.pl - Prywatne serwery, MMO, poradniki, cheaty. używa ciasteczek. Przeczytaj Polityka Cookies aby dowiedzieć się więcej.    Akceptuje
Akceptuje
Witaj na forum Darkwizard.pl
Jeżeli posiadasz już konto, to pozostało Ci jedynie się zalogować.

W przeciwnym wypadku możesz utworzyć konto.

Zakładając konto:
  • Zbierasz punkty w systemie wynagrodzeń(nowość! - w wersji beta) i wymieniasz je na bony, prepaidy, i inne nagrody!
  • Rozpoczynasz nowe tematy, udzielasz się w aktualnych tematach <- dzielisz się tym co lubisz a przy okazji zyskujesz
  • Zdobywasz nowe doświadczenia i nowych znajomych
  • Wchodzisz w skład rozwijającego się projektu

PS. Życzymy miłego czytania - ekipa Darkwizard.

W33d core

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Guest_mindrai_*

Guest_mindrai_*
  • Guests
Witam wszystkich! Jestem tu nowy :)

Mój problem : Znalazłem emu w33d core - podobno jest jednym z lepszych na TBC. No to zrobiłem wszystko jak trzeba itd. No i odpalam "Mangosd" i "Realmd" i działa. Chcę się zalogować a tu.. wpisuje login, haslo i pokazuja mi sie do zaznaczenia " english,spanish itd" i "normal,pvp,rppvp etc" no to wybieram obojętnie co i mi sie pokazuje okno z realmami. Tyle że puste.. Nie wiem co zrobić. Wie ktoś może o co chodzi? :cry: :help: :cry:

Pozdro

Radnaczek

Radnaczek

level [1]

• Veteran
  • 1602 postów
    • :
  • Lokalizacja/home/randi

Znalazłem emu w33d core

To moze podziel sie z innymi ?

Witam wszystkich! Jestem tu nowy :)

Mój problem

Czy potrafisz tylko brac od innych i nic nie dawac ?
Pamietaj ze 1 wrazenie na forum jest bardzo potrzebne szczegolnie tu gdzie jestem Ja Helghast i Pogo =.=

Chyba lepiej bylo jak Radnak nie mial moda i klnal, jezdzil po tych "userach" , co mieli 0 ilorazu inteligencji...

Guest_mindrai_*

Guest_mindrai_*
  • Guests
:-o http://neo.uncensore...ce5b98d4&page=2

Tu :) jesli znacie niemiecki to nie widze przeszkód

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych