Skocz do zawartości

Darkwizard.pl - Prywatne serwery, MMO, poradniki, cheaty. używa ciasteczek. Przeczytaj Polityka Cookies aby dowiedzieć się więcej.    Akceptuje
Akceptuje
Witaj na forum Darkwizard.pl
Jeżeli posiadasz już konto, to pozostało Ci jedynie się zalogować.

W przeciwnym wypadku możesz utworzyć konto.

Zakładając konto:
  • Zbierasz punkty w systemie wynagrodzeń(nowość! - w wersji beta) i wymieniasz je na bony, prepaidy, i inne nagrody!
  • Rozpoczynasz nowe tematy, udzielasz się w aktualnych tematach <- dzielisz się tym co lubisz a przy okazji zyskujesz
  • Zdobywasz nowe doświadczenia i nowych znajomych
  • Wchodzisz w skład rozwijającego się projektu

PS. Życzymy miłego czytania - ekipa Darkwizard.

WoW 2.0 unpatch :/

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Guest_era226_*

Guest_era226_*
  • Guests
Witam. Szukam Unpatchera WoWa do wersji 2.0. Jak powszechnie wiadomo repair.exe nie działa z wersjami 2.0+ dlatego zwracam sie o pomoc. Byłbym wdzięczny za link do programu.

Guest_Neo_*

Guest_Neo_*
  • Guests
O takim programie nie slyszalem :P Moze przez to ze dawno w WoW'a nie gralem ale ja tam zawsze mam na dysku 1 kopie w wersji 1.12.1, 1 kopie w wersji 2.06 (TBC) i 1 kopie 2.0.7 (Global) i jest good :P
Zamiast czekac az ktos Ci laskawie poszuka czegos takiego to zrob reinstalla - zawsze pomaga xD

Guest_era226_*

Guest_era226_*
  • Guests
Nie pomaga :/ ściągnełem wersje 2.0icośdalej i przy reinstalce właśnie ta wersja jest na kompie :/ jeżeli naprawde nie można nic zrobić to może zna ktoś serwery WoW 2.0.3 bez BC.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych